37% MNIEJ NA WITAMINY I AMINOKWASY
30% NA ZAMÓWIENIE Z KODEM PL30

A woman wearing MP gym clothing sat on a window ledge stretching with the text 'You're Already Ready - MYPROTEIN' overlaying the image.

Jesteś Już Gotowy.


Fitness to proces. Niezależnie od tego, czy to twój dzień 1 czy 1000, Twoją podróż prowadzi dobra intencja. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś ani dokąd zmierzasz. Jeśli tu jesteś, jesteś już gotowy

Od przewodników żywieniowych i treningowych po motywację i nie tylko. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć zdrowszy, aktywny tryb życia w 2023 roku. Dołącz do ruchu.

Odzież

Zauważysz różnicę dzięki wysokiej jakości odzieży sportowej. Wykonane z specjalistycznie tkanych materiałów i wyposażone w funkcje zapewniające chłód i wygodę. Przenieś swoją wydajność na wyższy poziom dzięki MP.

Zbuduj Swój Własny Pakiet

Odżywianie dopasowane do Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś oddanym bywalcem siłowni, biegasz dla zabawy, czy po prostu chcesz prowadzić zdrowszy, aktywny tryb życia, stwórz własny zestaw, który pomoże Ci osiągnąć cel.

Odżywianie

Sprawdź smak, który jest dla Ciebie odpowiedni.

Poznaj produkty pełne białka i zdrowsze przekąski w gustownym pudełku z próbkami.

Motywacja

Motywująca Muzyka.

Playlisty zaprojektowane tak, aby wspierać Twój cel, z melodiami opartymi na BPM do energicznych treningów lub wolniejszymi utworami dla bardziej kontrolowanego rytmu i uważności.

Często Zadawane Pytania

A man workout out on a rowing machine at home with the words 'You're Already Ready - MYPROTEIN' overlaying.