37% RABATU NA +200 PRODUKTÓW | PROMOCJA AUTOMATYCZNA
30% RABATU NA ZAMÓWIENIE* | KOD: PL30

Najlepsze Węglowodany

Najlepsze Węglowodany

Węglowodany są najczęstszym źródłem energii dla naszego organizmu i powinny odpowiadać za 55-75% spożycia pokarmu - niezbędne dla każdego, kto chce zoptymalizować swoje wyniki, niezależnie od ich poziomu.

Najlepszy żel energetyczny

Żel energetyczny


Żele energetyczne są idealne do szybkiego zwiększania poziomu cukru we krwi przed dłuższym okresem aktywności fizycznej, zapewniając, że poziom cukru we krwi nie spadnie zbyt nisko podczas wysiłku. Nasze żele sportowe Energy Elite są pełne węglowodanów, elektrolitów i witamin z grupy B.


Ten niesamowity żel, który zawiera 75 mg kofeiny, można spożywać przed rozpoczęciem ćwiczeń.

Kup Teraz

Najlepiej rozpuszczalny węglowodan

Silnie rozgałęziona cykliczna dekstryna


Po intensywnym okresie ćwiczeń chcesz jak najszybciej rozpocząć proces regeneracji. Cykliczna dekstryna silnie rozgałęziona jest wysoce rozpuszczalnym proszkiem węglowodanowym, który skutecznie przyczynia się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni.


Świetne źródło energii w połączeniu z PeptoPro i wysokiej jakości kazeiną, aby utrzymać Twoje mięśnie. Produkt ten jest również przyjazny dla osób z nietolerancją glutenu, wegetarian i wegan.

Kup Teraz

Najlepszy flapjack białkowy

Białkowy Flapjack


Te wysokobiałkowe flapjacki są cudownie słodkie, ale w rzeczywistości są zdrowsze niż standardowa alternatywa z supermarketów. Pomagają zwiększyć dzienne spożycie, są wypełnione 20g białka i bogate w węglowodany pochodzące z owsa. Są doskonałym paliwem do sesji treningowej.


Dostępne w dwóch pysznych smakach - czekoladowym i tradycyjnym - i pakowane tak, że nawet w podróży możesz cieszyć się przekąską.

Kup Teraz

Najlepszy suplement do regeneracji mięśni

Maltodekstryna


Maltodekstryna jest odpowiednia dla każdego, kto bierze udział w długoterminowym treningu fizycznym, dążąc do zwiększenia spożycia węglowodanów.


Węglowodany przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni po intensywnym i/lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

Kup Teraz

Najlepsze węglowodany po treningu

100% Czysta Glukoza


Idealne źródło węglowodanów po treningu, 100% Czysta Glukoza to doskonały partner treningowy, gdy próbujesz osiągnąć swoje cele fitness.


Zyskaj węglowodany, których potrzebujesz, z bardzo szybkiego i wygodnego źródła, ta mieszanka szybko się wchłania i pomaga zregenerować mięśnie - idealnie, aby wrócić na siłownię po intensywnym treningu.

Kup Teraz