KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ

Najlepsze Suplementy Błonnikowe

Nasze suplementy zawierają naturalny błonnik i są doskonałe do utrzymania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Niskokaloryczny Baton Proteinowy

Protein Light Bar


Smakowita przekąska wypełniona po brzegi 20 gramami wysokiej jakości białka, zawierająca aż 90% mniej węglowodanów niż wiele standardowych batonów białkowych sprzedawanych w supermarketach, bez dodatku cukru, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem na drodze do utraty wagi.


Dodatkowo nasze batony to także zastrzyk aminokwasów, które w naturalny sposób występują w białku, które wspomaga budowę i regenerację mięśni, pomagając Ci stawiać się na kolejne sesje treningowe.

Kup Teraz

Niskokaloryczna Przekąska

Makaron Zero Noodles


Makaron Zero Noodles jest idealny dla każdego, kto pragnie zmniejszyć liczbę spożywanych kalorii. W odróżnieniu od normalnego makaronu, nasz produkt nie zawiera cukru i ma mniej niż 0,1 g tłuszczu. Ponieważ porcja zawiera tylko 7 kalorii, produkt jest idealny dla osób pragnących stracić na wadze.


Nasz Makaron Zero Noodles wytwarzany jest z glukomannanu, który – jak dowiedziono naukowo – wspomaga utratę wagi.1 Jedna porcja także dostarcza 3,5 g wysokiej jakości błonnika, co ma duże znaczenie, niezależnie od celów treningowych.

Kup Teraz

Czysty proszek z nasion lnu

100% Czysty proszek z nasion lnu


Nasiona lnu (bądź siemię lniane) od wieków znajdują zastosowanie wśród osób chcących zwiększyć przyswajanie błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. Nasz preparat Czysty proszek z nasion lnu zawiera kwas alfa-linolenowy (ALA) i łatwo daje się dodawać do napoi i koktajli.


Nasz preparat Czysty proszek z nasion lnu posiada orzechowy smak i jest znakomitym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć przyjmowanie niezbędnych kwasów tłuszczowych lub stymulować spożywanie kalorii. Jest również naturalną postacią błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego.

Kup Teraz

Najlepsze tabletki na utratę wagi

Błonnik z Glukomannanu


Błonnik z Glukomannanu, to rozpuszczalny w wodzie błonnik, pozyskany z korzenia rośliny konjak, który może mieć silne właściwości odchudzające.


Każda kapsułka zawiera 500mg glucomannanu, który może pomóc w odchudzaniu1 — dzięki czemu jest on istotnym dodatkiem do diety. Dodatkowo, włączenie go do Twojej codziennej rutyny jest niesłychanie proste, bez względu na to, jak bardzo napięty masz grafik dnia.

Kup Teraz