42% RABATU | KOD: IMPACTPL

0 0 : 0 0 : 0 0 : Godziny 0 0 : Minut 0 0 Sekund

Kreatyna

3 wyników

Kreatyna jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej przebadanych suplementów na rynku, co do którego udowodniono naukowo, że polepsza wyniki przy krótkotrwałych sekwencjach ćwiczeń o wysokiej intensywności, dzięki czemu produkt ten jest idealnym towarzyszem treningów.

Produkt ten świetnie nadaje się do sportów, które wymagają wyjątkowo intensywnych zrywów, takich jak kulturystyka, trójbój siłowy, sprint czy rugby — kreatyna pomoże Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Lubisz proszki kreatynowe lub kapsułki, czy szukasz konkretnego rodzaju kreatyny, na przykład Creapure® lub Kreatyny jednowodnej? Niezależnie od Twoich potrzeb, nasza gama produktów z kreatyną na pewno je spełni. Rzuć okiem na nasze najlepsze suplementy z kreatyną lub przejrzyj ofertę poniżej.

Sortuj według:

Products

Kreatyna


Kreatyna jest bardzo popularnym suplementem wśród sportowców, ponieważ udowodniono, że zwiększa wydolność fizyczną w krótkich seriach ćwiczeń o wysokiej intensywności. Sprawdź naszą ofertę poniżej.


W jaki sposób działa kreatyna?

Kreatyna pomaga organizmowi wytwarzać ATP, które jest głównym nośnikiem energii w organizmie. W związku z tym umożliwia zwiększenie wydolności fizycznej w krótkich seriach ćwiczeń o wysokiej intensywności, ponieważ praca mięśni jest zależna od tego nośnika energii.


Jakie są zalety kreatyny?

Kreatyna to naturalnie występujący związek, który można znaleźć w pożywieniu, takim jak wołowina, wieprzowina i ryby - a także jest wytwarzany przez organizm w wątrobie, trzustce i nerkach. W celu uzyskania odpowiedniej ilości kreatyny z diety, należy spożywać dużą ilość mięsa lub ryb. Suplementacja naszymi produktami zawierającymi kreatynę może być wygodniejsza i tańsza. Zwłaszcza jeśli Twoje wybory lub preferencje żywieniowe uniemożliwiają Ci spożywanie produktów pochodzenia zwierzęcego - wiele z naszych suplementów jest całkowicie wegetariańskich i wegańskich - sprawdź naszą wegańską gamę kreatyny. Jak wspomniano wcześniej, kreatyna może pomóc zwiększyć wydajność fizyczną, dzięki czemu jest naprawdę cennym dodatkiem do rutyny treningowej, pomagającym przenieść trening na wyższy poziom i zmiażdżyć swoje osobiste rekordy.


Którą kreatynę wybrać?

Posiadamy szeroką gamę suplementów dostosowanych do każdego stylu życia i harmonogramu treningów, w tym proszki, tabletki, a nawet kreatynę do żucia. Sprawdź niektóre z poniższych opcji, aby dowiedzieć się, która z nich jest dla Ciebie najlepsza.


Monohydrat kreatyny w proszku - to wygodny proszek o orzeźwiającym, owocowym smaku lub w wersji bez aromatu, co oznacza, że ​​można go dodawać do zwykłych szejków oraz smoothie.


Monohydrat kreatyny w tabletkach - można je jeszcze łatwiej włączyć do swojego harmonogramu, bez względu na to, jak bardzo jest on napięty. Wystarczy, że zażyjesz 3 tabletki dziennie, aby zwiększyć dawkę kreatyny przed lub po treningu.


Nadal nie jesteś pewien, który produkt kreatynowy jest dla Ciebie najlepszy? Sprawdź nasz pełny zestaw najlepszych suplementów zawierających kreatynę.


Pytania i odpowiedzi

Jak powstaje kreatyna?

Kreatyna jest wytwarzana w organizmie w sposób naturalny, ale można ją również wytworzyć syntetycznie z surowców.


Jaki jest najlepszy rodzaj kreatyny?

Monohydrat kreatyny wydaje się być najlepszy, jeśli nie tak samo skuteczny w porównaniu ze wszystkimi innymi formami.


Jaka jest różnica między estrem etylowym kreatyny a kre-alkalynem?

Ester etylowy kreatyny może zniwelować potrzebę fazy ładowania ze względu na większą szybkość wchłaniania, podczas gdy kre-alkalyn jest buforowaną formą kreatyny, która wytwarza mniej niepożądanych produktów ubocznych metabolizmu; kreatyniny. Oba wymagają jednak więcej badań nad ich skutecznością.


Jaki jest najlepszy sposób przyjmowania kreatyny?

To zależy całkowicie od Twoich preferencji. Możesz albo “naładować się”, albo skupić się na bardziej zrównoważonym spożyciu (jednak to drugie oznacza dłuższy czas oczekiwania na korzyści z suplementacji). Okres potreningowy może być również bardziej optymalnym czasem na zażywanie tego suplementu, ponieważ badania wykazały, że pomaga on w regeneracji i wspomaga bardziej pożądane zmiany w składzie ciała.