47% RABATU | KOD: IMPACTPL
DARMOWA DOSTAWA OD 110zł

0 0 : 0 0 : 0 0 : Godziny 0 0 : Minut 0 0 Sekund

Kreatyna jednowodna

4 wyników

Monohydrat kreatyny jest jednym z najlepiej przebadanych rodzajów kreatyny na świecie. Badania naukowe wykazują pozytywny wpływ kreatyny na podnoszenie wydolności fizycznej podczas wykonywania powtarzających się, krótkotrwałych i wysoce intensywnych ćwiczeń.

Trenuj na najwyższych obrotach — na siłowni, bieżni czy boisku — jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, rzuć okiem na nasze najlepsze suplementy z kreatyną lub przejrzyj ofertę poniżej.

Sortuj według:

Products

Monohydrat kreatyny


Monohydrat kreatyny to jedna z najpopularniejszych form kreatyny, która jak udowodniono - poprawia wydolność fizyczną podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności. Sprawdź naszą ofertę monohydratu kreatyny już teraz.


Czym jest monohydrat kreatyny?

Monohydrat kreatyny to forma popularna w suplementach diety dla sportowców ze względu na jej zdolność do zwiększania wydolności fizycznej. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę suplementów zawierających monohydrat kreatyny, od tabletek po proszki.


Jakie są zalety monohydratu kreatyny?

Monohydrat kreatyny to forma kreatyny, która może być łatwo przyswajalna przez organizm, pomagając zwiększyć wydolność fizyczną w kolejnych seriach krótkotrwałych ćwiczeń o dużej intensywności. Ponieważ kreatyna występuje głównie w źródłach żywności, takich jak mięso i ryby, nasze suplementy stanowią wygodną i opłacalną alternatywę - szczególnie przydatną dla osób stosujących dietę roślinną.


Który suplement kreatyny wybrać?

Oferujemy szeroką gamę suplementów monohydratu kreatyny dostosowanych do wszelkich celów fitness i rutyny treningowej. Sprawdź niektóre z poniższych opcji, aby dowiedzieć się, która jest odpowiednia dla Twojego stylu życia.


Monohydrat kreatyny w proszku - ten proszek można dodać do zwykłych koktajli i szejków lub po prostu zmieszać z wodą, ponieważ jest dostępny w wielu orzeźwiających owocowych smakach.


Monohydrat kreatyny w tabletkach - te super wygodne tabletki zawierają po 1g kreatyny, dzięki czemu łatwo jest uzyskać zalecaną ilość 3g. Przed treningiem zażyj 3 tabletki popijając wodą lub sokiem.


Kreatyna Creapure - to nasza najczystsza forma tego suplementu, która przechodzi rygorystyczne testy, aby upewnić się, że jest wolna od zanieczyszczeń, co zapewnia 99,99% zawartości kreatyny.


Pytania i odpowiedzi


Co robi monohydrat kreatyny?

Kreatyna jest „recyklerem energii”, co oznacza, że nasz organizm wykorzystuje związek zwany trifosforanem adenozyny (ATP) do produkcji energii. Kreatyna pomaga przywrócić zużyte ATP do jego użytecznej formy.


Jaka jest najlepsza forma kreatyny?

Monohydrat kreatyny wydaje się być najlepszy, lub co najmniej tak samo skuteczny w porównaniu ze wszystkimi innymi formami.


Co to jest mikronizowany monohydrat kreatyny?

Mikronizowany monohydrat kreatyny występuje wtedy, gdy cząsteczki kreatyny zostaną podzielone lub pocięte. Zwiększa to ich powierzchnię, co może zwiększyć wchłanianie i zmniejszyć dolegliwości żołądkowe.


Jaka jest różnica między zwykłą kreatyną a formą creapure?

Creapure jest po prostu formą monohydratu kreatyny i jest powszechnie uważany za najczystszy i najwyższej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny dostępny obecnie na rynku.


Jaki jest najlepszy sposób przyjmowania kreatyny?

To zależy całkowicie od Twoich preferencji. Możesz albo “naładować się”, albo skupić się na bardziej zrównoważonym spożyciu (jednak to drugie oznacza dłuższy czas oczekiwania na korzyści z suplementacji). Okres potreningowy może być również bardziej optymalnym czasem na zażywanie tego suplementu, ponieważ badania wykazały, że pomaga on w regeneracji i wspomaga bardziej pożądane zmiany w składzie ciała.


Czy monohydrat kreatyny powoduje wzdęcia?

W niektórych przypadkach jest to możliwe, zwłaszcza jeśli wybierzesz opcję „natychmiastowego działania”. Cierpliwość może być Twoim przyjacielem w tym scenariuszu, a wolniejsze, bardziej konsekwentne i metodyczne podejście do suplementacji może pomóc uniknąć tego obciążenia. Pomocne może być również wypróbowanie innych form, takich jak ester etylowy kreatyny.


Czy kreatyna powoduje zatrzymywanie wody?

Kreatyna wciąga wodę do komórki i powoduje jej zatrzymanie. Jednak wcześniej produkty były naładowane cukrem (ponieważ kreatyna nie posiada smaku), co powodowało niepożądane zatrzymywanie wody, z którym kreatyna była kiedyś kojarzona.