48% RABATU | KOD: IMPACTPL
DARMOWA DOSTAWA OD 110zł

0 0 : 0 0 : 0 0 : Godziny 0 0 : Minut 0 0 Sekund

Białko mleka i kazeina

1 wyników

Białko mleka i kazeina to doskonałe alternatywy dla naszego superpopularnego białka serwatki. Zawierają one mnóstwo wolno wchłaniających się białek, pomagają zwiększać i utrzymywać masę mięśniową między posiłkami, a nawet gdy śpisz.

Nasze koktajle z wolno wchłaniającymi się białkami i białkiem mleka są trawione i zużywane przez organizm powoli, więc dostarczają białka stopniowo w ciągu dnia i zapewniają Ci stały dopływ energii.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Rzuć okiem na nasze najlepsze proszki białkowe lub znajdź to, czego szukasz, przeglądając ofertę poniżej.

Sortuj według:

Products

 • Kazeina o spowolnionym uwalnianiu

  48% RABATU | KOD: IMPACTPL

  48% rabatu na Twoje zamówienie z kodem IMPACTPL! Mamy dla Ciebie ponad 2500 produktów do wyboru i gwarantujemy, że będziesz zadowolony niezależnie, od tego co wybierzesz! Niezależnie od kategorii produktów, oferujemy najwyższą jakość, czy kupisz produkty białkowe, ubrania lub akcesoria - nie przegap takiej okazji!

  Akcja promocyjna trwa do odwołania lub wyczerpania promocyjnych zasobów. Do zamówienia może zostać użyty tylko jeden kod rabatowy. Maksymalna zniżka wynosi 1000 PLN. Rabaty mogą wykluczać listę nowych produktów i kolekcji
  KUP TERAZ
  od 189.00 zł

Mleczne Odżywki Białkowe


Nasza oferta wysokiej jakości mlecznych odżywek białkowych i kazeiny, to doskonała alternatywa dla białka serwatkowego. Zawierają one wolno uwalniające się białka, które pomagają utrzymać mięśnie i je rozwijać pomiędzy posiłkami, a nawet podczas snu.


Czym jest kazeina?
Kazeina pochodzi z mleka krowiego i stanowi 80% białka mleka. Zawiera niezbędne aminokwasy, które są budulcem białek i są uważane za niezbędne, ponieważ organizm nie może ich wyprodukować.

Jakie są zalety kazeiny?

Kazeina jest popularną formą białka, ponieważ wolno się trawi i stopniowo uwalnia aminokwasy, dzięki czemu jest doskonałą opcją do spożywania przed snem, ponieważ zapewnia ciągły zastrzyk białka przez noc - idealnie wspomaga wzrost i utrzymanie masy mięśniowej podczas snu.


Nasze mleczne odżywki białkowe i produkty z kazeiną.

Nasza oferta obejmuje niezrównany wybór wysokiej jakości koktajli, odżywek w proszku oraz mieszanek, które wspomogą Twoje treningi.


Kazeina o spowolnionym uwalnianiu to nasza bardzo popularna odżywka zawierająca kazeinę, zaprojektowana, aby wspierać Twoje mięśnie przez noc:

 • Doskonały szejk na noc

 • Zawiera 23g białka o powolnym uwalnianiu*

 • Posiada pełny profil aminokwasów

 • Dostępna w wielu przepysznych smakach

Nasze Białko Mleka posiada imponującą zawartość 93% koncentratu białka mleka, dzięki czemu jest idealnym jego źródłem przed snem:

 • Doskonałe źródło białka mające tylko 106 kalorii*

 • Pozyskiwane z ultra filtrowanego odtłuszczonego mleka, aby zapewnić gładką teksturę szejka.

 • Zawiera białko serwatkowe i kazeinę

 • Zawiera tylko 0.2g tłuszczu*

Alternatywnie, sprawdź naszą Białkową Gorącą Czekoladę, aby uzyskać wyśmienitą wysokobiałkową czekoladę do picia:

 • Doskonały zastrzyk białka w dowolnym momencie dnia

 • Zawiera ponad 14g białka*

 • Niecałe 100 kalorii*

 • Ponad 50% mniej tłuszczu i cukru w porównaniu do produktów dostępnych w sklepach

*Informacje odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku,


Pytania i odpowiedzi

Jak produkowane jest białko mleka?
Pełne mleko jest najpierw rozdzielane na śmietanę i mleko odtłuszczone. Mleko odtłuszczone jest następnie poddawane ultrafiltracji, aby zmniejszyć ilość tłuszczu w mleku odtłuszczonym. Następnie jest ono dalej filtrowane, aby oddzielić kazeinę od innych składników odtłuszczonego mleka. Po wyodrębnieniu jest ono suszone rozpyłowo w celu uzyskania mleka w proszku, którego używamy w naszych produktach.


Z jakiego zwierzęcia pochodzi białka mleka?
Białko mleka pozyskuje się od krów mlecznych.

Czy białko mleka to to samo co serwatkowe?

Chociaż źródło może być takie samo, różnica polega na formie obecnego białka: białko mleka składa się w 80% z kazeiny i 20% białka serwatkowego, podczas gdy serwatka w proszku, to praktycznie w 100% białko serwatkowe.

Jaka jest różnica między koncentratem białka mleka, a kazeiną?

Odżywki kazeinowe będą zawierały praktycznie 100% białka kazeiny, podczas gdy koncentrat białka mleka będzie zawierał 80% kazeiny i 20% białka serwatkowego.

Co to jest białko kazeiny?
Białko kazeiny jest białkiem “wolniej trawionym”, które w połączeniu z wodą tworzy żel-podobną substancję. To spowalnia uwalnianie białka i sprawia, że jest to prawdopodobnie lepsza opcja dla osiągnięcia uczucia sytości i posiłków białkowych przed postem (np. w ostatnim posiłku dnia).

Czy białko mleka buduje mięśnie?
Jeśli Twój program treningowy i ogólny styl życia wspierają cel budowania mięśni, białko mleka może być cennym wsparciem w osiągnięciu tego celu.

Czy można uzyskać izolat białka mleka?
Tak, wymaga to dalszego procesu filtracji w celu usunięcia wszelkich składników niebiałkowych, jednak można w ten sposób uzyskać izolowane źródło białka zawierające co najmniej 90% czystego białka.

Czy białko mleka jest lekkostrawne?

Białko mleka może być trudniejsze do strawienia ze standardowego źródła, jednak z naszych odżywek białkowych usunęliśmy większość laktozy (trudno strawnego składnika mleka).