40% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: PL40

Wegańskie białka

14 wyników

Stworzyliśmy gamę wegańskich proszków białkowych dla klientów, którzy szukają koktajli białkowych na bazie roślinnej. Nasze wegańskie białka pełne są doskonałych składników odżywczych, zawierają niezbędne aminokwasy i są dostępne w wielu pysznych smakach.

Spróbuj stworzonej przez nas Wegańskiej mieszanki białek. To świetne źródło białek, BCAA, witamin i minerałów, niezbędnych kwasów tłuszczowych oraz błonnika. Przyjrzyj się naszej pełnej ofercie białek roślinnych poniżej.

Sortuj według:

Products


Białko Wegańskie

Wybieraj spośród wielu wegańskich koktajli białkowych i odżywek w proszku, doskonałych dla każdego kto chce wzmocnić swój trening będąc na diecie roślinnej. Nasze białka wegańskie są naładowane doskonałymi składnikami odżywczymi i są dostępne w wielu smakach.


Czym jest białko wegańskie?

Białko wegańskie, to po prostu białko pochodzące ze źródeł roślinnych takich jak białko grochu, ryżu i soi. Ponieważ dostarczenie wystarczającej ilości białka na diecie roślinnej może być trudne, wegańskie odżywki białkowe są bardzo popularnym i wygodnym sposobem na zwiększenie ilości białka - jest to bardzo ważne dla wsparcia mięśni podczas treningu na siłowni.


Jakie są zalety białka wegańskiego?

W przeciwieństwie do bardzo popularnego białka serwatkowego, wegańskie odżywki białkowe nie pochodzą z mleka krowiego. Zamiast tego pozyskane są z różnych gatunków fasoli i roślin, które są naturalnie bogate w białko. Oznacza, to że wegańskie odżywki zachowują wartość białkową tradycyjnych suplementów, a jednocześnie są całkowicie oparte na roślinach - dzięki czemu te szejki są doskonałym sposobem na wsparcie mięśni bez polegania na produktach pochodzenia odzwierzęcego.


Nasze wegańskie odżywki białkowe
Opracowaliśmy imponującą gamę wegańskich odżywek białkowych dla osób na diecie roślinnej.


Nasz Izolat Białka sojowego, to jedna z najlepiej sprzedających się odżywek oferująca ogromny zastrzyk białka bez tłuszczu i cukru:*

  • Zawiera ponad 90% białka*

  • Zawiera 27g białka*

  • Zero tłuszczu i cukru*

  • Dostępny w wielu pysznych smakach


Izolat Białka Grochu, to w 100% izolat białka grochu, bez dodawania i odejmowania czegokolwiek, aby zapewnić czysty zastrzyk białka:

  • Całkowicie naturalny doskonały szejk białkowy dla wegan

  • Zawiera 23g białka*

  • Bez cukru*

  • Tylko 1,5g tłuszczu*


*Informacje odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku.

Pytania i odpowiedzi

Czy białko wegańskie jak tak samo dobre jak białko serwatkowe?
Zależy to całkowicie od źródła, w przypadku wegańskich odżywek potrzebujesz ich kilka, aby osiągnąć pełne spektrum aminokwasów.


Dlaczego mamy wegańskie mieszanki, zamiast jednego źródła białka?
W izolowanych źródłach wegańskich brakuje jednego lub więcej aminokwasów. Połączenie uzupełniających się źródeł może pomóc w uzyskaniu pełnego profilu aminokwasów, zapewniajac porównywalne źródło białka do tego pochodzenia odzwierzęcego.

Czy wegańskie białko jest dla ciebie lepsze?
Niekoniecznie, porównując produkty pochodzenia odzwierzęcego z produktami roślinnymi, to nie to samo. Są to po prostu produkty, które wyodrębniły białko z danego produktu spożywczego.


Czy białko wegańskie jest bezpieczne?
Tak, białko wegańskie uważane jest za bezpieczne. Jedyny przypadek, kiedy może stanowić problem, są osoby, które muszą przestrzegać diety o niższej zawartości białka ze względu na specyficzne problemy zdrowotne (np. osoby z wcześniej zdiagnozowanymi problemami z nerkami).

Czy białko wegańskie jest kompletne?
Konopia i soja byłyby uważane za kompletne, jednak nie posiadają wystarczającej ilości niektórych aminokwasów. Inne białka wegańskie, takie jak ryż i groszek są niekompletne i wymagałyby uzupełnienia z innego źródła, aby osiągnąć pełny profil aminokwasowy


Jakie jest najlepsze źródło wegańskiego białka?
Soja byłaby uważana za “najlepsze” źródło białka wegańskiego ze względu na jej kompletność, jednak spirulina jest innym doskonałym źródłem białka, które warto dodać do swojej diety.


Czy któraś z Waszych wegańskich odżywek jest wzbogacona witaminą B?
Tak, nasze Czyste BIałko Wegańskie jest wzbogacone witaminami z grupy B (między innymi). Możesz zamówić pojedyncze saszetki, aby je wypróbować.