Kreda w płynie

Zwiększ swoje 1RM

Opakowanie
Ilość

WIELKA WYPRZEDAŻ NA KONIEC MIESIĄCA PLUS EXTRA 10% RABATU! | KOD: EXTRAPL

Nasza wyprzedaż na koniec miesiąca powraca. Musisz uzupełnić zapasy białka, zdrowych przekąsek, odzieży sportowej lub na co dzień? 
 
Teraz masz wielką szansę na skorzystanie z naszej wyprzedaży i ekstra 10% rabatu na wszystko. Najlepsze suplementy i ubrania dla sportowców i Europie według społeczności. 
 
Oferta obowiązuje do północy 30. Kwietnia 2018r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalny rabat na zamówienie wynosi 425 PLN. Do zamówienia można użyć tylko jednego kodu rabatowego, ale klient może złożyć kilka zamówień. Rabaty stosowane dla poszczególnych produktów mogą się różnić dla każdego ze smaków i wielkości produktów.*
KUP TERAZ
Było: 49.00 zł 47.00 zł Zaoszczędź: 2.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Nie daj się złapać na poślizgu – upewnij się, że masz kredę w płynie zawsze przy sobie, aby zmniejszyć pocenie się rąk i poprawić siłę chwytu. 

Może być ona stosowana na ręce i na stopy w zależności od treningu, niezależnie czy chodzi o gimnastykę, podnoszenie ciężarów, grę w golfa czy gimnastykę.

Jakie korzyści niesie za sobą kreda w płynie?

W przeciwieństwie do klasycznej kredy, nasza kreda w płynie nie przenosi się na sprzęt oraz nie pozostawia śladów na ubraniach. Dodatkowo zapobiega ona przypadkowemu wdychaniu kredy w proszku.

Dodatkowo jest ona w 250ml plastikowej butelce, która może zostać ponownie napełniona, więc możesz mieć ją zawsze ze sobą.

Jak stosować kredę w płynie?

Po prostu zaaplikuj ją na ręce lub stopy przed treningiem.

Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty wypróbuj z…

Skórzany pas do podnoszenia ciężarów – wspiera on Twój dolny odcinek pleców podczas podnoszenia ciężarów. Wykonany jest z wytrzymałej skóry o wysokiej jakości i dostępny jest w ośmiu rozmiarach. 

Główne zalety

  • Bardzo mocno zmniejsza pocenie się
  • Pomaga poprawić chwyt
  • Może poprawiać Twoje wyniki w podnoszeniu 

Zalecane stosowanie

Stosować na ręce bądź stopy wedle potrzeby. Po użyciu zalecamy zmyć produkt za pomocą wody i mydła. Nie próbować ani nie połykać. Najlepiej nałożyć najpierw na niewielką powierzchnię skóry, w celu sprawdzenia czy nie zachodzą reakcje alergiczne. Nie stosować na skórę uszkodzoną.

Składniki

Alkohol, magnez, węglan, zagęszczacz, substancja zapachowa.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Kreda w płynie

Wybierz obrazek

Kreda w płynie
Back to top