Pakiet Beach Body

Wygladaj wspaniale tego lata

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
447.94 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Dostępność: Wyprzedano

Przegląd towarów

Produkt Beach Body Bundle zawiera 6 najwyższej jakości składników, dzięki którym tego lata będziesz wyglądać jak nigdy dotąd. Nasza mieszanka zawiera wszystko, czego ci potrzeba do osiągnięcia nadzwyczajnych rezultatów. O ile chodzi o poszczególne suplementy nasza wiązanka zawiera 1kg produktu Impact Whey Protein o pysznym smaku łagodnej czekolady, 750g produktu Berry Blast Fuse, 250g bezsmakowych aminokwasów rozgałęzionych, 60 porcji żel-kremu z kwasem rumenowym, 120 kapsułek Thermo-Extreme i 600ml butelkę do mieszania Myprotein.

Whey Protein Deluxe (1kg, łagodna czekolada)
Ta naukowo opracowana mieszanka łączy najwyższej jakości źródła koncentratu białka serwatki, izolatu białka serwatkowego oraz hydrolizowane białko serwatkowe i dzięki temu stanowi szybko działającą mieszankę białek o rewelacyjnym profilu aminokwasowym. Dzięki zawartości 22 g białek w porcji 30g produkt jest niezbędny dla budowy i regeneracji tkanki. Nie może zabraknąć go w diecie sportowca.

Fuse (jogurt jagodowy, 750g)
Fuse to zupełnie nowa koncepcja w formie unikalnego preparatu Amino Maintenance. Łączy w sobie zaawansowaną mieszankę aminokwasów rozgałęzionych z kreatyną, glutaminą, tauryną i szybko działającymi węglowodanami.
Tę jedyną w swoim rodzaju mieszankę można spożywać o każdej porze dnia w celu hamowania katabolizmu mięśni i wspomagania syntezy białek w mięśniach.
Każda 25g porcja dostarcza także 5g Creapure®, jednowodnej kreatyny, która zwiększa zasoby ATP w mięśniach, wspomaga zysk tkanki oraz siły.

BCAA (bezsmakowe, 250g)
BCAA (aminokwasy rozgałęzione) składają się z leucyny, izoleucyny i waliny. Są konieczne do utrzymania tkanki. Badania pokazują, że mogą wspomagać zachowanie poziomów glikogenu i zapobiec uszkodzeniom tkanki w trakcie wysiłku.

Kwas rumenowy (60 porcji żel-kremu)
Kwas rumenowy (CLA) to tłuszczowy kwas występujący naturalnie w mięsie i produktach mlecznych. Udowodniono, że wspomaga pozbywanie się tłuszczu i zysk masy mięśniowej. Dzięki zawartości 1000mg kwasu rumenowego na porcje żel-kremu nasz produkt idealnie nadaje się dla każdego, kto chce zmniejszyć poziom tłuszczu i poprawić sylwetkę.

Thermo-Extreme (120 kapsułek, wersja bezsmakowa)
Opracowany naukowo z wykorzystanie najnowszych badań preparat Thermo-Extreme poprawia przemianę materii, a zarazem spala tłuszcz w organizmie. Thermo-Extreme zawiera starannie dobraną mieszankę najwyższej jakości składników, jak wyciąg z herbaty zielonej, morszczyn, kofeina, żeń-szeń syberyjski i wyciąg z fasoli.

Myprotein Blender Bottle (600ml)
Myprotein Blender Bottle to najbardziej zaawansowana butelka do odżywek sportowych dostępna na rynku, która umożliwia zmieszanie poszczególnych odżywek przy minimalnym wysiłku.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 6 najwyższej jakości bestsellerów
  • Popraw swoją sylwetkę dzięki Beach Body Bundle
  • Rewelacyjna relacja ceny do jakości

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Pakiet Beach Body

Wybierz obrazek

Pakiet Beach Body
Back to top