• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Creapure® (Kreatyna jednowodna)

Nowe wersje smakowe - brzoskwinia/mango, kwaśna malina, czereśnia/limona.

Smak
Opakowanie
Ilość
Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
39.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest Creapure® (Kreatyna)?

Wyprodukowana przez AlzChem w Niemczech, Creapure® jest szeroko znana jako najczystsza z najlepszym poziomem zmikronizowana Kreatyna dostępna w sklepach z odżywkami sportowymi. Produkowana przez rygorystyczny proces testowania, Creapure® jest całkowicie wolna od zanieczyszczeń i produktów ubocznych takich jak CRN (Creatinine), DCD (dicyandiamide), DHT (Dihydrotriazine) and Thiourea*. W rezultacie, Creapure® jest w 99.99% kreatyną, jedna z najbardziej badanych form kreatyny na świecie, która została sprawdzona, by pomóc w wydajności w badaniach z udziałem, zarówno elity i osób rekreacyjnych.

Kim jestCreapure® Nadaje się do?

Creapure® nadaje się dla każdego, kto uczestniczy w ćwiczeniach o ​​wysokiej intensywności i rozważa poprawę sprawności fizycznej. Dietetyczne źródła kreatyny obejmują różne mięsa i ryby, które dostarczają około 3-7 g na kg. Jednak spożywanie dużej ilości ( kg ) takiej żywności może potencjalnie zwiększyć twoje spożycie zarówno białka jak i tłuszczu do nadmiernej wartości, dlatego stosuj Creapure® w postaci proszku jest o wiele bardziej praktyczny i skuteczny.

Jakie są główne korzyści?

 • Kreatyna (Creapure®) Wielu badaniach naukowych wykazano o zwiększeniu wydajności w kolejnych seriach krótkoterminowych, o wysokiej intensywności ćwiczeń. *
 • Dostępna w 12 orzeźwiających smakach, są łatwe do wymieszania, bez grudek
 • *Stwierdzenie to nie zostało zatwierdzone przez FDA - Agencja Żywności i Leków

Kiedy należy spożywaćCreapure®?

Polecamy spożywanie 3-5g Creapure® zaraz przed lub po ćwiczeniach fizycznych z mieszanką białka serwatkowego i węglowodanów do maksymalnej absorpcji przez mięsień.  Alternatywnie, może być mieszana z wodą, mlekiem lub sokiem i spożywana bezpośrednio po zmieszaniu.

Nowi użytkownicy Creapure®Zaleca się, aby najpierw wykonać 5 dnia fazy ładowania, aby czerpać z niego maksymalne korzyści. Uzupełnianie 5g ( 1 miarka ) cztery razy dziennie w regularnych odstępach czasu jest zalecane do nasycenia mięśni kreatyną przed rozpoczęciem ze standardową normą 3-5g zaleconego stosowania dziennego.

Należy pamiętać, że etykietowanie tego produktu w języku angielskim jest zapewnione jako minimum. Języki francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, duński, szwedzki i fiński mogą również występować na poszczególnych produktach.

Główne zalety

 • Najwyższy poziom Kreatyny
 • Wspiera wszystkie ćwiczenia o wysokiej intensywności
 • Konsekwentnie testowane, aby być wolne od zanieczyszczeń*

Zalecane stosowanie

Dodać półtorej małej łyżki MP do wody, wstrząsnąć i spożyć. Stosować 1-2 razy na dzień. Po 8 tygodniach ciągłego stosowania zrobić tydzień przerwy i rozpocząć cykl od nowa.

1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 3,5g (nie wchodzi w skład zestawu).

Składniki

Wersja bezsmakowa
100% Creapure® (kreatyna jednowodna)

Jogurt jagodowy
Creapure® (kreatyna jednowodna), substancja smakowa, kwas cytrynowy, barwniki (czerwień buraczana i antycyjany), substancja słodząca (sukraloza®).

Wersja Tropical
Creapure® (kreatyna jednowodna), substancja smakowa, kwas cytrynowy, barwnik (karoten), substancja słodząca (sukraloza®).

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji:
5g Creapure® (kreatyna jednowodna)

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje odżywcze opracowano w oparciu o wersję bezsmakową. W przypadku wersji smakowych zawartość kreatyny jednowodnej będzie niższa o około 0,75g w porcji

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Creapure® (Kreatyna jednowodna)

Wybierz obrazek

Creapure® (Kreatyna jednowodna)
Back to top