Pakiet Biegacza Myprotein

Znakomity pakiet wszystkich niezbędnych suplementów wytrzymałościowych

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
Było: 375.00 zł 300.00 zł Zaoszczędź: 75.00 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Dlaczego stworzyliśmy Pakiet Wytrzymałościowy?

Nasza ekipa doświadczonych i innowacyjnych ekspertów znów podniosła poprzeczkę wprowadzeniem wielu przełomowych produktów. Zostały one polepszone I uzupełnione we wszystkie składniki i smaki, które pozwolą Ci zachować 3 witalne R: (ang.) RECOVERY, REHYDRATION & REPLENISHMENT czyli ODPOCZYNEK, NAWADNIANIE I UZUPEŁNIENIE.

Co mamy dla Ciebie w sklepie?

Myprotein Deluxe Energy + Caffeine, Espresso 20 x 35g

 • Co to jest?  - 20 luksusowych żeli energetycznych zawierających kofeinę, węglowodany, witaminę B, elektrolity i aminokwasy rozgałęzione (BCAA).
 • Kiedy najlepiej spożywać nasze żele energetyczne?– Może być stosowany przed lub w trakcie ćwiczeń, do dwóch żeli dziennie.
 • Dlaczego warto je stosować?– 24g węglowodanów pomogą zwiększyć twoją wydajność. 75mg kofeiny przyczyni się do polepszenia twojej czujności i koncentracji. Elektrolity i potas tracisz pocąc się, dlatego potrzebujesz je uzupełnić w trakcie ćwiczeń. Witamina B przynosi wiele korzyści, takich jak wspomaganie prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu w organizmie.

Myprotein Recovery Plus Elite, 70ml, Wiśnia (Próbka)

 • Czym jest Recovery Plus Elite?  - Pierwszy, wszechstronnie regenerujący żel, który jest podstawą do prawidłowej regeneracji!
 • Kiedy zażywać Recovery Plus Elite?– Niezwłocznie po treningu, do 3 razy dziennie.
 • Dlaczego warto stosować Recovery Plus Elite?– Regeneracja zaczyna się zaraz po zakończeniu treningu kiedy twój metabolizm jest przyspieszony przez jeszcze 60 min. Wysoki indeks glikemiczny węglowodanów w połączeniu z podstawowymi elektrolitami i szybkowchłanialnym białkiem to wszystko czego Twój organizm pragnie, by być w stanie skutecznie się zregenerować.

Electrofuel, 1kg, Guawa Brazylijska

 • Czym jest Electrofuel?  - Odświeżająca formuła naszego produktu Electrofuel została zaprojektowana, żeby połączyć ze sobą zestaw węglowodanów, elektrolitów i wodę kokosową.
 • Kiedy najlepiej stosować Electrofuel?– Zmieszaj 50g (1 ¾ miarki) z 500ml wody i spożyj przed i/lub w trakcie ćwiczeń.
 • Dlaczego warto spożywać nasz produkt?– Po to, by pomóc nawodnić I pobudzić swoje ciało podstawowymi elektrolitami, potasem, magnezem i sodem, który zastąpi sole, które utraciłeś podczas wysiłku.

RecoverFuel, 1kg, Naturalna Czekolada

 • Czym jest RecoverFuel?  - Unikalnym zestawem węglowodanów, protein (serwatka, białka, izolat & Micellar Whey), BCAA’S , potrójna mieszanka elektrolitów i 10 podstawowych witamin i minerałów.
 • Kiedy najlepiej stosować RecoverFuel?– Zmieszaj 60g (1 ¾ miarki) z 500ml wody i spożyj niezwłocznie po zakończonym treningu.
 • Dlaczego warto stosować nasz produkt?– By wspomóc ciało po intensywnej dawce ćwiczeń, byś mógł się zregenerować, przystosować się i utrzymać w szczycie formy.

Alpha Men  (120 tabletek)

 • Czym są tabletki Alpha Men?  - Wygodnym, multi-witaminowym suplementem diety.
 • Kiedy najlepiej stosować Alpha Men?– 2 tabletki rano I wieczorem, najlepiej z posiłkami.
 • Dlaczego warto stosować tabletki Alpha Men?– Jest to dzienna, optymalna dawka podstawowych witamin i minerałów dla zdrowia I dobrego samopoczucia.

Jeżeli chcesz osiągnąć jak najlepszy rezultat, wszystkie powyższe suplementy powinny być spożywane w połączeniu ze zdrową, zbalansowaną dietą, odpowiednim odpoczynkiem I snem oraz indywidualnie dopasowanym programem treningowym.

Główne zalety

 • Znakomita jakość w stosunku do ceny
 • Wszystkie suplementy po to by wspierać wymagania treningu wytrzymałościowego i wydajności
 • Zawiera pierwszy dostępny na ryku wszechstrony żel recovery

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Pakiet Biegacza Myprotein

Wybierz obrazek

Pakiet Biegacza Myprotein
Back to top