42% RABATU | KOD: IMPACTPL

0 0 : 0 0 : 0 0 : Godziny 0 0 : Minut 0 0 Sekund

Zobowiązanie Dostawcy

W MP dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę konsumentów. Jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości i innowacyjnych produktów, które są pozyskiwane etycznie i odpowiedzialnie.

Przed wejściem na pokład, nasi dostawcy muszą spełnić szereg standardów jakości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i norm społecznych. Dzięki tym krokom możemy być transparentni z naszymi konsumentami i zapewnić, że każdy produkt jest zgodny z jego przeznaczeniem. Wszystkie nasze bazy dostawców są w pełni kontrolowane i akredytowane przez SEDEX oraz BSCI, a przy wyborze dostawców zachowujemy ostrożność i rozważność upewniając się, że wszystkie normy zostały spełnione.

Wszystkie nasze produkty są testowane zgodnie z najwyższymi standardami, aby upewnić się, że są one w najwyższym stopniu zrównoważone i zgodne z REACH (Registration, Evaluation, Authorisation & restriction of Chemicals).

Naszą misją jest zagwarantowanie, że nadal etycznie pozyskujemy nasze produkty, aby zapewnić naszym klientom wsparcie w osiąganiu swoich celów i przekraczaniu swoim granic w zakresie sprawności i wydajności.

Większy Potencjał, Więcej Postępów. Większa Wydajność.