Butelka blender Elle Mini

Oferty Urodzinowe -25% Rabatu na Produkty Myprotein!

Oferty Urodzinowe:-25% na Całą Stronę! Świętuj Razem z Nami z Kodem:CIACHO

Sprawdź nasze najpopularniejsze produkty i te, które niedawno wypuściliśmy! Wystarczy umieścić produkty w koszyku i wpisać kod.
Oferta ważna do 11 wieczorem 26 Maja. Maksymalny rabat to 280zł.


KUP TERAZ

19.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Butelka blender Elle to najbardziej zaawansowana butelka na suplementy dostępna dzisiaj na rynku. Dzięki niej przy minimalnym nakładzie sił przygotujesz łagodny napój. Ta butelka o pojemności 400ml zajmuje mało miejsca w torbie. Jest świetnym uzupełnieniem naszego fantastycznego koktajlu Elle True Diet.

Unikalna druciana kulka mieszająca działa tak jak mikser bądź ubijacz, rozbijając proszek i rozprowadzając go równo w płynie. Po prostu wstrząśnij butelką a mieszająca kuleczka zrobi resztę za Ciebie!

Bezpieczne zakręcane wieczko chroni przed rozlewaniem, zaś szeroki otwór w połączeniu z nakładanym kapslem zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiego w porównaniu z innymi shakerami komfortu obsługi. Butelka blender Elle odznacza się poręcznym kształtem, dzięki któremu łatwo trzyma się w dłoni. Przy pojemności 400ml oznacza to, że masz do czyniena z najergonomiczniejszą butelką na rynku, funkcjonalną i gustowną!

Główne zalety

  • Idealna alternatywa dla elektrycznego miksera
  • W pełni uszczelnialny w celu bezkropelkowego mieszania
  • Łatwo się czyści

Zalecane stosowanie

DLA INFORMACJI: Nie stosować produktu z ciepłymi lub gorącymi napojami. Wlewanie gorących lub ciepłych napojów do zamkniętych pojemników powoduje nadmierne ciśnienie i może spowodować, że pokrywka lub zakrętka nieoczekiwanie się otworzy i dojdzie do wylania się zawartości. Przed myciem produktu zalecamy zawsze uprzednio zdjąć zakrętkę.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Butelka blender Elle Mini

Wybierz obrazek

Butelka blender Elle Mini