42% RABATU | KOD: IMPACTPL
DARMOWA DOSTAWA OD 135 zł

0 0 : 0 0 : 0 0 : Godziny 0 0 : Minut 0 0 Sekund
Niezależnie od Twoich celów, jesteśmy tu by Cię wspierać

Wspieranie tych, którzy oczekują więcej

Dlatego zaczęliśmy. Dlatego nigdy nie przestaniemy

Jak to się wszystko zaczęło...

Od 2004 roku firma Myprotein podąża własną, unikalną ścieżką. Wszystko zaczęło się od wizji przy skromnym kuchennym stole, gdzie odważyliśmy się marzyć o zrewolucjonizowaniu sposobu, w jaki dodajemy energii naszej mobilności.

W 2011 roku firma Myprotein znalazła swój dom w rodzinie THG, rozpoczynając nowy, ekscytujący rozdział. Do 2016 roku z dumą zdobyliśmy tytuł wiodącej na świecie marki odżywek dla sportowców online, oferując niezrównaną jakość białka, witamin i niezbędnych suplementów wygodnie dostarczanych pod same drzwi.

Nie poprzestaliśmy jednak na tym. Rozwijamy się wraz z Twoimi potrzebami. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o MP, Myvitamins, Myvegan i MyPRO, zapewniając, że niezależnie od tego, czego potrzebujesz, jesteśmy gotowi do pomocy. Każdy krok, każde powtórzenie

Jesteśmy wiodącą marką odżywek dla sportowców, dostarczającą szeroką gamę produktów wysokiej jakości, w tym odżywki białkowe, witaminy i minerały, żywność wysokobiałkową, zamienniki przekąsek i odzież sportową.

Kim jesteśmy

Nasza wizja zakłada, że będziemy najbardziej wzmacniającym ruchem na rzecz zdrowia na świecie. Oznacza to zachęcanie wszystkich do prowadzenia zdrowszego i aktywnego trybu życia – i jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu.

Istniejemy, aby przekraczać granice. Aby dodać energii i wzmocnić tych, którzy żądają więcej.

W naszej firmie w Manchesterze nasz zespół tworzy innowacyjne produkty i doświadczenia, które naprawdę poprawiają samopoczucie. Zaufane rozwiązania, które dają Ci kontrolę nad swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości odżywiania. Dieta wegetariańska, flexi, wegańska, nabiałowa lub bezglutenowa, tutaj każdy znajdzie pomoc dla siebie.

Ty wyznaczasz swój cel. My dostarczamy sprawdzonego wsparcia, aby go osiągnąć.

Naszym celem jest zaspokajanie ambicji ludzi na całym świecie — bycie dostępnym dla każdego, niezależnie od celu i dzielenie się, tym co najlepsze w żywieniu sportowców.

Co robimy

Sprawiamy, że odżywianie i odzież sportowa są dostępne dla każdego. Jesteśmy tutaj, aby uaktywnić wszystkie zdrowe intencje, niezależnie od tego, kim jesteś czy dokąd podążasz.

Jesteśmy zaangażowani w zostanie mistrzem, aby ulepszać życie innych. To powód, dla którego zaczęliśmy. To powód, dla którego nigdy się nie zatrzymamy.


Mamy również ogromną i rozwijającą się społeczność - właśnie dlatego, że dzielimy się najnowszymi i najważniejszymi wskazówkami z zakresu żywienia, przepisami, treningami i wszystkim pomiędzy na naszym blogu i profilach społecznościowych, wspierając w ten sposób naszych klientów podczas całej podróży po świecie fitness.


Myprotein znacznie się rozwinęło od skromnych początków w 2004 roku i z dumą możemy powiedzieć, że nasza rosnąca wiedza i zaangażowanie w produkcję wysokiej jakości produktów nie pozostały niezauważone. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z naszych osiągnięć i nagród.

Nasze nagrody

Nasze nagrody

Jest ważne, aby świętować swoje zwycięstwa. Od 2007 roku otrzymujemy nagrody za nasze produkty.

2007 – firma Myprotein uzyskuje certyfikat produkcji ISO9001 i zdobywa akredytację GMP (Goods Manufacturing Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points).

2007 – firma Myprotein otrzymała głosy w kategorii Młodej Firmy Roku prestiżowego konkursu Growing Business Awards, organizowanego przez Real Business we współpracy z Lloyds Bank i wspieranego przez CBI (Konfederację Przemysłu Brytyjskiego).

2009 – firma Myprotein otrzymuje nagrodę regionalną w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw roku w północno-zachodniej Anglii w konkursie National Business Awards.

2009 – firma Myprotein uzyskała 21. pozycję na liście Sunday Times Fast Track 100.

2015 – firma Myprotein została wyróżniona nagrodą specjalną sędziów w konkursie Best Factory Awards za zakład w Warrington.

2017 – firma THG zdobywa tytuł International Growth Retailer of the Year w konkursie Retail Week Awards.

2018 – firma THG została wymieniona na liście rozwijających się firm Greater Manchester Ward Hadaway Fastest 50.

2018 – firma THG wygrywa w konkursie The Queen’s Award for Enterprise.

2022 – firma Myprotein wygrywa w konkursie Most Exciting Partnership Award na partnerstwo z Hotel Chocolat.

2023 – firma Myprotein wygrywa w konkursie Inspired Innovation Brand Licensing Product or Range award za współpracę z Jelly Belly.

2023 – firma Myprotein zostaje ponownie nominowana w konkursie International Best Licensed Product award za współpracę z Jelly Belly.