NAWET 40% RABATU Z KODEM NIESPODZIANKA
DARMOWA DOSTAWA DLA PIERWSZYCH 100 KLIENTÓW

Nauka stojąca za naszymi produktami

Dowiedz się, jak nasza produkcja prowadzi do suplementów najwyższej jakości

Dlaczego Myprotein?

Dlaczego Myprotein?

Ponieważ zapewniamy tylko produkty w najlepszej jakości i cenie. Możemy to robić ze względu na to jak działa Myprotein - wykorzystujemy tylko produkty najwyższej jakości od naszych najbardziej zaufanych dostawców i najnowocześniejsze linie produkcyjne, aby ograniczyć koszty, podczas gdy wewnętrzne testowanie gwarantuje produkt w 100% bez zanieczyszczeń. 

Nasz zespół do spraw opracowywania nowych produktów formułuje naszą szeroką ofertę w oparciu o najnowsze badania. Korzystamy wyłącznie z usług akredytowanych dostawców, którzy przechodzą rygorystyczny proces zatwierdzania. Oznacza to, że każdy produkt jest zawsze zgodny z europejskimi i światowymi normami. 

Używamy nowoczesnych form wykrywania jak zaawansowany test w bliskiej podczerwieni, aby zapewnić spełnienie wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych standardów jakości, jak zatwierdzenie przez Vegetarian and Vegan Societies oraz Soil Association. Dzięki ponad 350 produktom i oddanemu zespołowi możemy zapewnić Tobie najnowocześniejsze i nowatorskie produkty, które spełnią Twoje potrzeby.

Obsługujemy 3 zautomatyzowane magazyny z najnowszymi technologiami, aby pomóc nam wysłać Twoje zamówienie jeszcze tego samego dnia przed 21:00 (GMT). Dostawa do ponad 70 krajów, a Twoje zamówienie może zostać dostarczone następnego dnia rano. Również nasz Dział Obsługi Klienta jest dostępny przez 7 dni w tygodniu i z chęcią pomoże Ci rozwiązać problem i odpowie na pytania. 


Nasza wiedza, ich akredytacja

Nasza technologia

Nasza technologia

Zainwestowaliśmy w najnowsze maszyny, aby stworzyć światowej klasy zakład produkcyjny w ramach naszej wewnętrznej produkcji. Inwestycje obejmują zaawansowany system filtrowania, aparaty rentgenowskie oraz testery w bliskiej podczerwieni. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższą jakość. 

Wykonujemy krótkie testy podczas całego procesu produkcji, aby upewnić się, że otrzymamy produkt najwyższej jakości. W ramach tych testów sprawdzamy każdy surowiec, który trafia do naszych zakładów oraz gotowy produkt - zapewniając jakość, spójny smak i najlepsze suplementy diety w Europie. 2019 © 2018 The Hut.com Limited, firma zarejestrowana w Walii (numer firmy 05016010), której zarejestrowanym adresem jest Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.