40% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: PL40

Jakość Myprotein

Niezrównana jakość, od początku do końca

Niezrównana jakość od początku do końca

Lubimy mieć wszystko pod kontrolą, od gospodarstwa rolnego po shaker. Chodzi w tym wszystkim o zachowanie najwyższej jakości na każdym kroku naszej drogi.

Ręcznie wybieramy najlepsze składniki u naszych zaufanych dostawców i sami łączymy je w naszych najnowocześniejszych zakładach — dostarczając najlepsze w swojej klasie produkty żywieniowe każdego dnia. Dokonując starannej selekcji naszych składników i nadzorując każdy etap produkcji, zachowujemy najwyższe standardy i podtrzymujemy nasze zobowiązanie do doskonałości.

Oto wisienka na torcie. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp wyjątkowych produktów bez rozbijania banku. Właśnie dlatego oszczędności przekazujemy bezpośrednio Tobie. To nasz sposób na wspieranie i podnoszenie na duchu całej społeczności.

Od nowych innowacji po naszą podstawową ofertę, nasi wykwalifikowani dietetycy za kulisami wykorzystują najnowsze osiągnięcia naukowe, aby opracować każdy produkt. Możesz mieć pewność, że zawsze otrzymujesz to, co najlepsze.

Korzystaj również z szybkiej dostawy. Korzystamy z najnowszej technologii w celu dostawy przesyłek tego samego dnia do północy. Oznacza to, że Twoje zamówienia mogą wylądować na progu Twojego domu już następnego dnia.

Ponadto nasz przyjazny zespół obsługi klienta jest dostępny przez siedem dni w tygodniu, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania. Masz nasze wsparcie na każdym kroku.

World-class production

Produkcja światowej klasy

Brytyjskie Konsorcjum Detalistów (British Retail Consortium) przyznało nam ocenę AA za bezpieczeństwo żywności (najlepszą z możliwych), podkreślając nasze zaangażowanie w utrzymywanie najsurowszych standardów bezpieczeństwa żywności.

Nasz sekretny składnik? Najnowocześniejsze maszyny, które pomagają nam obsługiwać najlepszy zakład produkcyjny w Europie. Dysponując najnowszą technologią, jesteśmy w stanie zapewnić, że każdy etap naszego procesu produkcyjnego spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. To właśnie dążenie do doskonałości nas wyróżnia i gwarantuje satysfakcję klienta.

World-class testing

Testy światowej klasy

Aby upewnić się, że otrzymujesz tylko to, co wymieniono na liście składników, zainstalowaliśmy najnowsze techniki kontroli jakości, w tym ultranowoczesne systemy filtracji, urządzenia rentgenowskie i testy w bliskiej podczerwieni.

Takie kontrole jakości są przeprowadzane na każdym kroku w naszych magazynach — zapewniając doskonały smak i wysoką jakość każdej pojedynczej torebki i pojemnika z produktem.