2 W CENIE 1 NA TWOJE ULUBIONE PRODUKTY!
Dodatkowo, 30% zniżki na resztę zamówienia! Kod: 30POL

Nauka stojąca za naszymi produktami

Dowiedz się, jak nasza produkcja prowadzi do suplementów najwyższej jakości

Dlaczego Myprotein?

Dlaczego Myprotein?

Ponieważ zapewniamy tylko produkty w najlepszej jakości i cenie. Możemy to robić ze względu na to jak działa Myprotein - wykorzystujemy tylko produkty najwyższej jakości od naszych najbardziej zaufanych dostawców i najnowocześniejsze linie produkcyjne, aby ograniczyć koszty, podczas gdy wewnętrzne testowanie gwarantuje produkt w 100% bez zanieczyszczeń. 

Nasz zespół do spraw opracowywania nowych produktów formułuje naszą szeroką ofertę w oparciu o najnowsze badania. Korzystamy wyłącznie z usług akredytowanych dostawców, którzy przechodzą rygorystyczny proces zatwierdzania. Oznacza to, że każdy produkt jest zawsze zgodny z europejskimi i światowymi normami. 

Używamy nowoczesnych form wykrywania jak zaawansowany test w bliskiej podczerwieni, aby zapewnić spełnienie wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych standardów jakości, jak zatwierdzenie przez Vegetarian and Vegan Societies oraz Soil Association. Dzięki ponad 350 produktom i oddanemu zespołowi możemy zapewnić Tobie najnowocześniejsze i nowatorskie produkty, które spełnią Twoje potrzeby.

Obsługujemy 3 zautomatyzowane magazyny z najnowszymi technologiami, aby pomóc nam wysłać Twoje zamówienie jeszcze tego samego dnia przed 21:00 (GMT). Dostawa do ponad 70 krajów, a Twoje zamówienie może zostać dostarczone następnego dnia rano. Również nasz Dział Obsługi Klienta jest dostępny przez 7 dni w tygodniu i z chęcią pomoże Ci rozwiązać problem i odpowie na pytania. 


Nasza wiedza, ich akredytacja

Nasza technologia

Nasza technologia

Zainwestowaliśmy w najnowsze maszyny, aby stworzyć światowej klasy zakład produkcyjny w ramach naszej wewnętrznej produkcji. Inwestycje obejmują zaawansowany system filtrowania, aparaty rentgenowskie oraz testery w bliskiej podczerwieni. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższą jakość. 

Wykonujemy krótkie testy podczas całego procesu produkcji, aby upewnić się, że otrzymamy produkt najwyższej jakości. W ramach tych testów sprawdzamy każdy surowiec, który trafia do naszych zakładów oraz gotowy produkt - zapewniając jakość, spójny smak i najlepsze suplementy diety w Europie. 2019 © 2018 The Hut.com Limited, firma zarejestrowana w Walii (numer firmy 05016010), której zarejestrowanym adresem jest Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.

Płać bezpiecznie z
Visa Electron Visa Paypal Mastercard Maestro Amex