KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ NAWET DO 33% | KOD: WIĘCEJ
3% RABATU EXTRA PRZY ZAKUPIE DWÓCH SZTUK BIAŁKA

Aminokwasy

31 wyników

Aminokwasy, do których należą superpopularne BCAA i które w naturze występują w białkach, są cegiełkami budującymi nową tkankę mięśniową, co jest ważne niezależnie od Twoich celów fitnessowych. Pozyskiwanie ich z samej diety może być trudne i kosztowne. Dlatego też mamy w ofercie proszki aminokwasowe, tabletki, BCAA oraz glutaminę.

Nasz suplement Essential BCAA 2:1:1 to suplement aminokwasowy do zażywania na co dzień, zawierający leucynę, izoleucynę i walinę w optymalnym stosunku 2:1:1 — możesz go dodawać do ulubionych koktajli.

Jeśli wciąż nie wiesz, co wybrać, rzuć okiem na naszą pełną listę najlepszych aminokwasów.

Sortuj według:

Products

Aminokwasy


Sprawdź nasze proszki, tabletki i napoje aminokwasowe. Aminokwasy są budulcem białka, które pomaga w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej - idealne, gdy jesteś na masie.


Co to są aminokwasy?

Aminokwasy występują naturalnie w białku, co wspiera budowę i utrzymanie masy mięśniowej - idealne w okresie budowania mięśni i dla maksymalizacji przyrostów, dzięki czemu każdy trening jest jeszcze bardziej efektywny. Istnieje dziewięć niezbędnych aminokwasów, a leucyna, izoleucyna i walina to trzy z nich i są powszechnie znane jako aminokwasy rozgałęzione lub BCAA.


Jakie są zalety stosowania aminokwasów?

Ponieważ aminokwasy są budulcem białek, świetnie nadają się do wspierania wszystkich celów treningowych - niezależnie od tego, czy jest to utrzymanie obecnego poziomu sprawności, czy też budowanie masy mięśniowej. Uzyskanie aminokwasów z samej diety może być dość trudne, nie wspominając już o kosztach, dlatego nasze suplementy mogą być oszczędzającym czas i wygodnym sposobem w połączeniu ze zbilansowaną dietą na zwiększenie ilości spożywanych aminokwasów.

Nasze produkty zawierające aminokwasy

Z ponad pięćdziesięcioma produktami aminokwasowymi, oferujemy ogromną różnorodność wyboru, aby dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb i celów treningowych. Nasze produkty występują w różnych formach: tabletkach, żelach i napojach, co czyni je idealnymi i wygodnymi dodatkami do zbilansowanej diety. Jeśli jednak wolisz tradycyjny koktajl, oferujemy szeroką gamę orzeźwiających smaków, takich jak tropikalny, cola i tęczowe cukierki.


Nasza niepowtarzalna mieszanka, Impact EAA, która jest wypełniona wszystkimi dziewięcioma niezbędnymi aminokwasami, bez cukru * - idealna, jeśli stosujesz określoną dietę:


• Zawiera wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów


• Szybsze wchłanianie aminokwasów niż z serwatki białkowej *


• Odpowiednia dla osób na diecie roślinnej


• Dostępna w trzech orzeźwiających smakachAby uzyskać najbardziej zaawansowaną formułę aminokwasów, wypróbujTHE Amino +:


• Wspierana przez unikalną technologię stopniowego uwalniania


• Doskonała do ​​koktajlu przed, w trakcie lub po treningu


• Zawiera 75 mg witaminy C **


*https://www.ncbi.nim.nih.gov/pmc/articles/PMC5568273/


** Informacje odżywcze mogą się różnić w zależności od wybranej opcji smakowej.Pytania i odpowiedzi


Ile wyróżniamy aminokwasów?

Istnieją 22 aminokwasy, z których 9 uważa się za „niezbędne”, a pozostałe za “nie niezbędne”.


Co to są aminokwasy niezbędne i nie niezbędne?

Kiedy używamy słowa „niezbędny” w odniesieniu do naszej diety, oznacza to, że mówimy o czymś, czego organizm sam nie jest w stanie wyprodukować. Nie niezbędne aminokwasy to proste związki, które organizm może wyprodukować samemu i niekoniecznie potrzebuje pozyskiwać je z pożywienia.Jakie jest zadanie aminokwasów?

Aminokwasy pełnią wiele unikalnych funkcji, ale zasadniczo są budulcem białek.Jaki jest najlepszy aminokwas do budowy mięśni?

Leucyna jest uważana za „najlepszą”, ponieważ zasadniczo działa jako „włącznik” syntezy białek mięśniowych, jednak wszystkie aminokwasy odgrywają ważną rolę w tworzeniu nowych białek.


Czy aminokwasy pochodzenia mięsnego są lepsze?

Źródło nie jest ważne, tylko kompletność dostępnego spektrum aminokwasów.


Czy aminokwasy są rozpuszczalne w wodzie?

Tak, aminokwasy są na ogół rozpuszczalne w wodzie.


Czy mogę spożywać aminokwasy zamiast szejka proteinowego?

W teorii tak, ale praktyczność osiągnięcia podobnych korzyści sprawia, że ​​jest to bardziej czasochłonne i mniej opłacalne. Może być łatwiej po prostu wypić koktajl białkowy.