42% RABATU Z KODEM IMPACTPL
+5% PRZY ZAKUPIE 1 SZTUKI UBRANIA
DARMOWA DOSTAWA OD 99zł!

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Protein Powder For Beginners

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ BIAŁKO W PROSZKU?

Tak, doskonale wiemy, co myślisz „proszki białkowe są tylko dla kulturystów”. Cóż, wyjaśnijmy jedną rzecz. Odżywki białkowe są dla każdego. Niezależnie od tego, czy poszedłeś pobiegać, pojeździć na rowerze, próbujesz swoich sił na jodze, czy wybierasz wolne ciężary na siłowni. Białko wspomaga wzrost i odbudowę mięśni - nie martw się, to nie zawsze oznacza, że ​​nabierzesz nagle znacznej masy mięśniowej.

NASZE BESTSELLERY

FAQs
Istnieje wiele błędnych przekonań na temat suplementów białkowych i przytłaczająca ilość informacji w których można się pogubić. Ułatwiliśmy sprawę i odpowiedzieliśmy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących białka.

Szejki białkowe są wykorzystywane przez nasze mięśnie na trzy sposoby: budowanie mięśni, zapobieganie uszkodzeniom i wspomaganie regeneracji. Jeśli chcesz zbudować mięśnie lub zregenerować się po wysiłku, szejki białkowe są super wygodnym i opłacalnym sposobem na zwiększenie spożycia białka, a także smakują wyśmienicie!

Dieta wysokobiałkowa może pomóc zwiększyć ogólną masę mięśniową, ponieważ mięśnie zbudowane są głównie z białka. Ale nie zapominaj, że aby uzyskać beztłuszczową masę mięśniową musisz również włożyć spory wysiłek w trening siłowy. Inaczej dodatkowe białko i kalorie w diecie mogą być również przechowywane w postaci tłuszczu.

Na początku ustalmy różnicę pomiędzy szejkami białkowymi, a tymi zastępującymi posiłki. Odżywki białkowe wspomagają wzrost i naprawę mięśni. Suplementy białkowe nie mają zastępować codziennych posiłków, działają one tylko i wyłącznie ze zdrową i zbilansowaną dietą jako wygodny sposób na zwiększenie spożycia białko po znacznie niższych kosztach.

Szejki zastępujące posiłki robią dokładnie to co jest napisane na opakowaniu. Ich zbilansowane pod względem wartości odżywcze formuły zastępują posiłek. Są korzystne dla szybkiego i łatwego zastąpienia posiłku, jeśli gotowanie jest ostatnią rzeczą o której myślisz, oczywiście należy je stosować w połączeniu ze zbilansowaną dietą.

Podobnie jak w przypadku każdego innego źródła energii, jeśli spożywasz więcej, niż spalasz, na dłuższą metę ryzykujesz przybieraniem na wadze. Ale jeśli taki jest Twój cel, szejki białkowe mogą być opcją o niższej zawartości węglowodanów i tłuszczów (w zależności od tego jakie wybierzesz), aby pomóc Ci uzyskać beztłuszczową masę mięśniową zamiast tłuszczu.