KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ

Napoje, koktajle i suplementy do spożycia przed treningiem

10 wyników

Aby osiągnąć jak najlepsze wyniki na treningu, odżywianie organizmu przed treningiem powinno być priorytetem. Nasz zespół ciężko pracował, aby stworzyć ofertę unikalnych mieszanek i receptur, dzięki którym będziesz mieć możliwość jak najlepszego przygotowania się do każdej sesji.

Masz mało czasu? To żaden problem. Nasze dogodne przekąski do spożycia przed treningiem i gotowe do wymieszania napoje pomogą Ci osiągnąć Twoje indywidualne cele.

Dowiedz się więcej i odkryj, co pasuje Ci najbardziej, przeglądając nasze najlepsze receptury do stosowania przed treningiem.

Sortuj według:

Products

Przedtreningówki

Zapoznaj się z poniższą ofertą produktów przedtreningowych, aby dostrzec niesamowite efekty swoich treningów. Nasza gama specjalnie zaprojektowanych suplementów pomoże Ci maksymalnie wykorzystać każdą sesję treningową.


Czym są przedtreningówki?

Suplementy przedtreningowe zostały zaprojektowane ze składnikami takimi jak kofeina, aby zapewnić Tobie zastrzyk energii byś mógł sprostać wymaganiom intensywnego treningu.Zazwyczaj przyjmuje się je 30-60 minut przed treningiem, ponieważ zawierają składniki, które dodadzą Ci energii podczas treningu. Niektóre suplementy zawierają również kreatynę, która jak potwierdzono naukowo, zwiększa wytrzymałość fizyczną w krótkich seriach ćwiczeń o bardzo wysokiej intensywności, czyli np. podczas podnoszenia ciężarów - doskonały dodatek, kiedy chcesz zmiażdżyć swój osobisty rekord.


Jakie są korzyści przedtreningówek?

Stosowanie suplementów przedtreningowych może zapewnić Ci paliwo potrzebne do treningu, co jest świetną opcją, kiedy uderzasz na siłownie wcześnie rano lub późnym wieczorem, gdy motywacja i energia mogą być na niskim poziomie. Wspierają one wszelkie cele treningowe, co oznacza, że suplementy przedtreningowe mogą być stosowane przez każdego, niezależnie od jego ambicji - od budowania mięśni pod zawody kulturystyczne po zwykłe utrzymanie dobrej formy. Doskonale sprawdzą się w połączeniu z odżywkami potreningowymi, dzięki czemu praca włożona w treningi i czas spędzony na siłowni nie pójdą na marne.


Nasze suplementy przedtreningowe

Nasza gama przedtreningówek obejmuje różnorodne mieszanki i formuły odpowiednie dla każdego stylu życia oraz preferencji - niezależnie od tego czy chcesz wypić orzeźwiającego szejka przed godziną spędzoną na bieżni, czy też spożyć szybką i łatwą w użyciu saszetkę z żelem, która wzmocni Twój trening. Nasze niezwykle wygodne przekąski przedtreningowe i gotowe do wstrząśnięcia napoje, zostały zaprojektowane tak, aby wesprzeć Twoje indywidualne ambicje treningowe.


Aby uzyskać potężny zastrzyk energii do treningu wypróbuj THE Pre-Workout+:

 • Zawiera 300mg kofeiny w każdej porcji*

 • Wzbogacona witaminą C oraz B12, aby zmniejszyć zmęczenie

 • Przepyszny orzeźwiający napój

 • Wspierana przez unikalną technologię PhaseTech dla optymalnego dostarczania składników


Wypróbuj także Thermopure Boost w formie super wygodnych tabletek:

 • Napakowany 194 mg kofeiny

 • Zawiera witaminy i minerały, w tym witaminę B6 i chrom

 • Pomaga Tobie uderzyć na siłownie dzień po dniu

 • Kofeina pomaga poprawić koncentrację i wytrzymałość


Dlaczego by nie spróbować naszego napoju BCAA:

 • Zawiera 5g BCAA*

 • Zawiera 180 mg kofeiny*

 • Przyjazny dla wegetarian i wegan

 • Zawiera dodatek witamin z grupy B


* Informacje odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku.


Pytania i odpowiedzi


Kiedy powinienem przyjmować przedtreningówki?

Większość suplementów przedtreningowych powinno być spożywane 30-60 minut przed treningiem. Pamiętaj, że ostatni posiłek może wpłynąć na to, kiedy zaczniesz odczuwać efekty przedtreningówki, ponieważ może on spowolnić trawienie i wchłanianie.


Jak długo działają przedtreningówki?

To jak długo produkt będzie działać zależy od tego ile kofeiny i/lub innych stymulantów zawiera. Im bardziej jest stymulujący, tym dłużej będzie działał. Większość stymulantów utrzymuje swoje działanie w jakiś sposób przez cztery do sześciu godzin po spożyciu.


Czy lepiej wziąć przedtreningówkę w formie tabletek czy proszku?

Proszek może być lepszy, jeśli masz problemy z odpowiednim nawodnieniem, poniewaz będzie to pasywny sposób na przyjmowanie większej ilości płynów, jednak tak naprawdę wybór zależy od osobistych preferencji. Oba mają bardzo podobne działanie, jednak proszek może dać szybsze efekty, ponieważ zaczyna się wchłaniać już przez receptory w jamie ustnej.


Ile kofeiny powinienem spożyć przed treningiem?

To zależy od Twojej tolerancji, jednak skuteczne dawki, które mają oparcie w badaniach zwykle wahają się pomiędzy 100 mg do 300 mg na porcję. Radzimy zacząć od dolnej granicy, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z produktami przedtreningowymi.