KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ

Białko

35 wyników

Koktajle białkowe to popularna metoda zwiększania ilości białka w codziennej diecie oraz bardzo ważny aspekt przy osiąganiu celów fitnessowych. W naszej ofercie znajdziesz szereg najczystszych proszków białkowych — od serwatki i kazeiny, po opcje ze składników roślinnych i bez nabiału. Nasze wysokiej jakości koktajle białkowe pasują do każdej diety — więc możesz znaleźć produkty właściwe dla siebie. Jesteśmy wiodącą w Europie firmą sprzedającą odżywki dla sportowców, posiadamy najszerszą ofertę proszków białkowych oraz specjalistyczną wiedzę, aby służyć Ci radą na każdym kroku.

Odkryj naszą gamę koktajli białkowych i znajdź najlepszy proszek białkowy dla siebie.

Sortuj według:

Products

Koktajle Wysokobiałkowe i Odżywki Białkowe

Wybieraj spośród wielu koktajli białkowych, odżywek białkowych i mieszanek białkowych wysokiej jakości, aby wspierać wzrost i utrzymanie masy mięśniowej - jest to ważne bez względu na cele treningowe

Czym są koktajle białkowe?
Koktajle wysokobiałkowe, to bardzo popularny i wygodny sposób na zwiększenie ilości białka w codziennej diecie, wspomagając mięśnie podczas treningu. Koktajle białkowe są dostępne w różnych formach, więc możesz znaleźć doskonałą dla siebie odżywkę białkową, która pomoże Ci osiągnąć niesamowite cele treningowe.

Jak zrobić koktajl białkowy
Koktajle białkowe są niezwykle proste i szybkie w przygotowaniu. Po prostu dodaj zalecaną liczbę miarek białka do wody lub mleka i dobrze wymieszaj, aby uzyskać gładki i przepyszny zastrzyk białka.

Nasze Odżywki Białkowe
Mamy szeroką gamę wysokiej jakości odżywek białkowych - od białka serwatkowego i kazeiny po produkty roślinne i bezmleczne. Na pewno znajdziesz swoją doskonałą odżywkę białkową bez względu na dietę.

Nasze Impact Whey Protein to najlepsza odżywka białkowa w Wielkiej Brytanii zapewniająca doskonałe wartości odżywcze na co dzień z kluczowymi korzyściami, które sprawiają, że jest ono bestsellerem.

  • Doskonała codzienna odżywka białkowa wspierająca wszystkie cele treningowe

  • Zawiera 21g wysokiej jakości białka*

  • Zawiera 4,5g naturalnie występującego BCAA

  • Dostępne w ponad 40 przepysznych smakach


Nasz Weight Gainer to doskonała formuła pomagająca zwiększyć masę ciała i spełnić Twoje ambicje:

  • Zaprojektowany, aby napędzać poważne treningi na siłowni

  • Zawiera 31g wysokiej jakości białka*

  • Zawiera potężne 50g węglowodanów

  • Zawiera mieszankę szybko i wolno przyswajalnych białek


*Wartości odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku.Pytania i Odpowiedzi


Czy koktajle białkowe są dla Ciebie dobre?


To na ile są “dobre” zależy od tego jak zostaną wykorzystane w ramach ogólnego planu żywieniowego, a także od tego jak uzupełniają inne nawyki życia codziennego. Jednak badania wydają się dość jednostronne, jeśli chodzi o wsparcie jakie niesie za sobą wykorzystanie odżywki białkowej, polegające nie tylko na poprawie składu ciała, ale także na tempie regeneracji, kontroli wagi, a nawet jako sposobie zmniejszenia wpływu utraty masy mięśniowej wraz z wiekiem.


Czy koktajle białkowe są przyjazne dla diety keto?

Większość koktajli proteinowych uważanych jest za przyjazne dla diety ketogenicznej, jednak koktajle “dietetyczne”, “zwiększające wagę”, “regeneracyjne” prawdopodobnie zawierają taką ilość węglowodanów, która wprowadziłaby Cię ze stanu ketogenicznego.


Czy koktajle białkowe są dobre na przyrost masy ciała?

To zależy od tego w jaki sposób są one włączone do diety. Jeśli przyczyniają się do utrzymania nadwyżki kalorii, mogą pomóc Ci przybrać na wadze (badania pokazują, że mogą również pomóc w utrzymaniu pożądanego składu ciała podczas przybierania na wadze).


Czy koktajle białkowe są dobre dla kobiet?

Koktajle proteinowe działają równie dobrze dla kobiet jak i mężczyzn, a badania konsekwentnie pokazują, jak pomocne mogą być one w pomaganiu kobietom w poprawie składu ciała, poprawie regeneracji i lepszej kontroli wagi ciała.


Jak koktajle białkowe wpływają na Twoje mięśnie?

Koktajle białkowe działają podobnie do innych źródeł białka, dostarczając cegiełki niezbędne do naprawy i odbudowy mięśni po uszkodzeniach wywołanych wysiłkiem fizycznym.


Sprawdź naszą ofertę waniliowe odżywki białkowe, czekoladowe odżywki białkowe, odżywki białkowe bezsmakowe, truskawkowe odżywki białkowe, bananowe odżywki białkowe, karmelowe odżywki białkowe.