KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ

Białko Serwatkowe

16 wyników

Białko to niezbędny makroskładnik, którego potrzebuje Twój organizm. Udowodniono naukowo, że białko pomaga budować i podtrzymywać mięśnie, co jest bardzo ważne, niezależnie od Twojego celu fitnessowego: budowania muskulatury, wysmuklania czy rzeźbienia mięśni.

Nasza Impact Whey Protein zawiera aż 21 g białka na porcję oraz jedynie 1,9 g tłuszczu i 1 g węglowodanów — dzięki czemu wesprze Cię niezawodnie w dążeniu do celu. Picie wysokiej jakości koktajlu z białkiem serwatkowym tuż po treningu może znacząco przyśpieszyć regenerację organizmu, co ułatwi Ci nasz nowy, ulepszony suplement serwatkowy - Serwatka nr 1.

Jesteś na Diecie Wegetariańskiej? Sprawdź nasze wegetariańskie Odżywki Białkowe.

Sortuj według:

Products

Białko Serwatkowe

Kup nasze wysokiej jakości odżywki białkowe, koktajle i mieszanki suplementów wspierające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Nasze podsumowanie zawiera koncentrat serwatki, mieszanki gainerów, przekąski gainerów i wiele więcej!


Czym jest Białko Serwatkowe?


Białko serwatkowe wraz z kazeiną pochodzi z mleka. Jest źródłem białka i niezbędnych aminokwasów, które są naturalnie występującym w organizmie budulcem białek. Istnieją trzy rodzaje białek serwatkowych - koncentrat, izolat i hydrolizat - z których wszystko mają unikalne kompozycje odżywcze, aby zaspokoić różne potrzeby żywieniowe.


Jakie korzyści niesie za sobą Białka Serwatkowego?
Szejki białkowe to bardzo popularny sposób na zwiększenie ilość białka w diecie, aby wspierać zarówno budowę jak i utrzymanie masy mięśniowej - jest to bardzo ważne bez względu na cele treningowe.Te koktajle są również niezwykle wygodne i mogą Ci zapewnić zastrzyk białka w razie potrzeby - czy to między posiłkami, przed treningiem lub po.


Nasze produkty z białkiem serwatkowym
Nasza gama ponad dwudziestu różnych odżywek na bazie białka serwatkowego zapewnia wysokiej jakości odżywki oraz mieszanki, które zasilą Twoje ambicję - w tym koncentrat białka serwatkowego, izolat i hydrolizat w wielu dostępnym smakach. Sprawdź produkty w wersji bezsmakowej, o smaku waniliowym i smaku czekoladowym.


Nasze bestsellerowe Impact Whey Protein jest najlepiej sprzedającą się odżywką białkową w Wielkiej Brytanii do codziennego stosowania, która niesie za sobą wiele kluczowych korzyści.

Doskonały koktajl do codziennego użytku, który wspiera wszystkie cele związane z kondycją i treningiem.

 • Zawiera 4,5g naturalnie występującego BCAA*

 • Zastrzyk 21g wysokiej jakości białka*

 • Dostępne w ponad 40 przepysznych i różnorodnych smakach


Aby zapoznać się z naszą najwyższej jakości formułą białka serwatkowego sprawdź nasze THE Whey™:

 • Zaprojektowane, aby zasilić poważne treningi na siłowni

 • Zawiera 25g ultra jakościowego białka serwatkowego*

 • Stworzone z wykorzystaniem zaawansowanego procesu filtracji i najlepszych składników

 • Zawiera niecałe 2g węglowodanów i 1g tłuszczu*


Alternatywnie, aby uzyskać najczystsze białko serwatkowe w proszku, wypróbuj nasz Impact Whey Isolate:

 • Idealny do dostarczenia potężnego zastrzyku białka

 • Posiada 90% zawartość białka

 • Całkowicie beztłuszczowy*

 • Zawiera niecałe 100 kalorii*


Nadal nie wiesz co dla Ciebie najlepsze? Sprawdź naszezestawienie najlepszych odżywek białkowych.


Szukasz innego smaku? Sprawdź inne nasze przepyszne białka serwatkowe: Odżywka białkowa o smaku masła orzechowego, Odżywka białkowa o smaku truskawkowym, Odżywka białkowa o smaku ciasteczek z kremem, Odżywka białkowa o smaku bananowym i Odżywka białkowa o smaku karmelowym.


* Informacje odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku.


Pytania i odpowiedzi

Jak powstaje białko serwatkowe?
Płynna serwatka, produkt uboczny z procesu wytwarzania sera jest filtrowana w celu usunięcia praktycznie wszystkich bakterii, a także większości tłuszczu i laktozy. Następnie w zależności od formy odżywki białkowej poddawana jest drugiemu procesowi filtracji. Po przeprowadzeniu tej wtórnej filtracji, płynną serwatkę suszy się rozpyłowo na proszek, a następnie pakuje.


Czy białko serwatkowe pochodzi z nabiału?
Tak, białko serwatkowe pochodzi od krów mlecznych.

Czy białko serwatkowe jest przyjazne dla diety ketogenicznej?
Tak, jak widać z informacji odżywczych naszych produktów, zawierają one minimalną ilość węglowodanów w porcji, tyczy się to między innymi Impact Whey Protein oraz Total Protein Blend.


Czy białko serwatkowe może pomóc Ci przybrać na wadze?

Jeśli przyczynia się ono do wywołania nadwyżki kalorii, to tak. A jednocześnie niesie dodatkową korzyść w postaci pomocy w utrzymaniu pożądanego składu ciała.