40% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: PL40

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy dostosowanym, niedrogim rozwiązaniem medialnym dla klientów, którzy chcą nawiązać kontakt z młodą, globalną i świadomą zdrowia społecznością.

Związki partnerskie

Dlaczego warto pracować z Myprotein?

Jesteśmy Myprotein Connect. Pomagamy POŁĄCZYĆ Twoją markę z naszą społecznością. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy dostosowanym, niedrogim rozwiązaniem medialnym dla klientów, którzy chcą nawiązać kontakt z młodą, globalną i świadomą zdrowia społecznością. 

Po pomyślnym przeprowadzeniu wielu kampanii dla klientów na całym świecie, jesteśmy pewni, że możemy znaleźć dla Ciebie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb w ramach jednego z naszych pakietów partnerskich. 

Aby się z nami skontaktować, wyślij e-mail na adres: Myp-Connect-Partnerships@thehutgroup.com.


Content Partnerships

Przedstaw swoją markę lub nowe produkty fantastycznej globalnej publiczności Myprotein dzięki naszym różnym możliwościom partnerstwa w zakresie treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o integrację Twojej marki z naszymi niesamowitymi treściami wyprodukowanymi w studiu w ramach naszych serii szkoleń i kuchni, czy też prezentowanie jej w ramach naszych zabawnych i wciągających elementów społecznościowych z niektórymi z naszych najlepszych ambasadorów marki, możemy współpracować i tworzyć kampanie odpowiadające Twoim KPI i celom .

Aktywacje Offline

Od sprzedaży detalicznej po wydarzenia i media drukowane – nasze możliwości w trybie offline są nieograniczone. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy współpracować przy aktywacjach offline, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego e-maila.

Możliwości B2B

Program Myprotein Influencer to łatwy sposób na zarabianie na swojej stronie internetowej, blogu, mediach społecznościowych lub innych treściach online! Możemy zaoferować Ci możliwość bycia częścią naszego wiodącego w branży programu partnerskiego. Jeśli masz profil w mediach społecznościowych z ponad 10 000 obserwujących i chciałbyś pracować jako influencer dla Myprotein, wyślij e-mail na adres AmbassadorScheme@thehutgroup.com, aby uzyskać pomoc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Dołącz linki do wszystkich swoich profili w mediach społecznościowych oraz wyjaśnienie, dlaczego Twoim zdaniem świetnie nadajesz się do #TeamMyprotein!. Mamy ścisły proces zatwierdzania i podejmiemy decyzję na podstawie wielu czynników, a przede wszystkim tego, czy Twoje profile są powiązane z marką Myprotein. 


Możliwości sprzedaży hurtowej i B2B: Myprotein jako marka w dalszym ciągu odnotowuje imponujący rozwój, a produkty są obecnie dostępne u renomowanych sprzedawców detalicznych, takich jak Argos. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych ekskluzywnych opcji cen hurtowych lub rozważyć otwarcie konta u nas, skontaktuj się z nami już dziś: NutritionTrade@thehutgroup.com.

Skontaktuj się z nami