Olej z kryla antarktycznego

100% naturalny olej z kryla

Smak
Opakowanie
Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
109.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest olej z kryla antarktycznego?

Olej z kryla antarktycznego pochodzi z gatunku kryla antarktycznego Euphausia Superba, charakteryzującego się wysoką zawartością kwasów eikozapentaenowego i dokozaheksaenowego z grupy kwasów tłuszczowych Omega-3. Obydwa te kwasy są utożsamiane z obniżeniem ryzyka chorób układu krążenia i chorób zapalny stawów, jak również z poprawą rokowania w przypadku ich wystąpienia. Kwasy Omega 3 kojarzy się także z poprawą funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, jak również usprawnieniem funkcji kognitywnych, zdrowia skóry i ogólnego samopoczucia.

Kwasy tluszczowe Omega 3

Kwas Omega 3 w oleju z kryla antarktycznego występuje głównie w formie fosfolipidowej, która według badań odznacza się większą bioaktywnością niż forma triglicerydowa. Obecnie w świecie zachodnim dieta jest szczególnie uboga w fosfolipidy. Suplementy takie jak olej z kryla antarktycznego stanowią łatwy i wygodny sposób na zwiększenie ich dziennego spożycia.

Dlaczego warto stosowac olej z kryla anarktycznego?

Olej z kryla antarktycznego ma niezwykle silne właściwości przeciwutleniaczowe z uwagi na naturalną zawartość astaksantyny. Niezależne testy wskazują, że właściwości przeciwutleniaczowe oleju z kryla antarktycznego są:
ponad 300 razy silniejsze niż witamin A i E
ponad 48 silniejsze niż kwasu omega-3
ponad 34 razy silniejsze niż koenzymu Q

Zaawansowany proces wytwarzania oleju z kryla antarktycznego odbywa się bez użycia heksanu, związku chemicznego często stosowanego w zawierających kryl suplementach gorszej jakości. Nasz olej z kryla jest produktem unikalnego i przyjaznego środowisku procesu. Wywierając minimalny wpływ na środowisko wytwarzamy olej z kryla o najwyższej jakości. Dzięki obecności fosfolipidów i astaksantyny nasz produkt jest mniej podatny na utlenienie.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Omega 3 w formie fosfolipidów
  • Wysoka zawartość EPA i DHA
  • Może obniżać ryzyko chorób układu krążenia

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety stosować 1-2 porcje żel-kremu na dzień.

Wielkość porcji: 1 żel-krem

Ilość porcji na opakowanie zawierające 90 porcji żel-kremu: 90
Ilość porcji na opakowanie zawierające 250 porcji żel-kremu: 250

Produkt nieodpowiedni dla wegetarian.

Produkt nieodpowiedni dla osób mających alergię na ryby lub skorupiaki.

Składniki

Czysty olej z kryla (skorupiaki), żel-krem (żelatyna), substancje pomocniczne (sorbitol, glicerol), woda, aromat (wanilia).

Informacje odżywcze

Zawartość w jednej porcji żel-kremu:
olej z kryla: 500mg
fosfolipidy: 215mg
Omega 3 ogółem: 120mg
Omega 6 ogółem: 30mg
EPA: 70mg
DHA: 33mg
astaksantyna: 50mcg

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych, wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.0

5.0

(1 Recenzje od klientów)

  • 5    1
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Sortuj według

olej z kryla

Ogółem:

5

Uważam, że produkt jest bardzo dobry. Zbyt krótko go stosuję by stwierdzić działanie, ale czuję się po nim bardzo dobrze.

Thu Nov 24 16:52:29 GMT 2016 przez Ewa

Czy recenzja była pomocna?

Olej z kryla antarktycznego

Wybierz obrazek

Olej z kryla antarktycznego
Back to top