KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ
DODATKOWE 5% RABATU PRZY ZAKUPIE 2 SZTUKI BIAŁKA

Wspieranie Pozytywnych Zmian

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój Myprotein

Wpływ Myprotein

W świecie odżywiania nie śledzimy trendów. Wyznaczamy je. W firmie Myprotein rozumiemy to. Bardzo ważne jest dla nas, aby zawsze dostarczać Ci najlepsze produkty o faktycznej skuteczności.

Jakość wykracza poza smak i indywidualne wyniki. Obejmuje to wybory, jakich dokonujemy i ich efekt domina, jaki mają one na naszą planetę, nasz oddany zespół, nasz łańcuch dostaw oraz społeczności, na które mają one wpływ i które wspierają.

Zrównoważony rozwój jest jednym z naszych priorytetów i zmieniamy się na lepsze. Zajmie to nieco czasu. Nie jesteśmy jeszcze tam, gdzie chcemy być, ale wiemy przynajmniej, dokąd zmierzamy. Perfekcja nie jest kwestią jednej nocy, ale podobnie jak w przypadku fitnessu, małe kroki nabierają rozpędu i z czasem wywierają duży wpływ.

Firma Myprotein zobowiązuje się do realizacji naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju i informowania na bieżąco o wszystkich wprowadzanych przez nas zmianach.

Cel zerowa emisja netto

Naszą długoterminową misją jest uzyskanie zerowej emisji netto do roku 2040.

Jesteśmy w ruchu, posuwając się naprzód w naszej podróży w zakresie opakowań, identyfikowalności i wpływie na łańcuch dostaw. Nie zatrzymujemy się na tym. Jesteśmy zdeterminowani, aby wywierać pozytywny wpływ na ludzi i społeczności.

Naszą podróż wyznacza postęp, gdzie liczy się każdy krok i każde działanie inspiruje do zmiany. Wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla wszystkich.

Przejście na pojedynczy materiał

Opakowanie odgrywa ogromną rolę w naszych planach osiągnięcia zerowej emisji netto. Nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami i nadal wykorzystujemy własną wiedzę w celu podejmowania najlepszych decyzji.

Po pierwsze nasze kultowe torebki — prawdopodobnie wszyscy już zauważyli niewielką zmianę w tym, jak opakowanie wygląda i leży w ręku. Przeszliśmy na pojedynczy materiał, żeby łatwiej go było poddać recyklingowi.

Opakowanie z pojedynczego materiału sprawia, że recykling jest dużo skuteczniejszy, ponieważ zakłady nie muszą oddzielać komponentów przed rozpoczęciem procesu przetwarzania.

Torebki można zabrać do supermarketu i wyrzucić do pojemnika na miękkie tworzywa sztuczne — razem z opakowaniami takimi jak torby na chleb czy warzywa.

Nasze przeprojektowane torby są lekkie, a ze względu na płaski charakter można je łatwo układać w stosy na czas transportu, co oznacza, że maksymalizujemy każdą dostawę w celu zminimalizowania śladu węglowego.

Pojemniki Myprotein nadają się już do recyklingu i są wystarczająco wytrzymałe, aby można je było ponownie wykorzystać i napełnić po osiągnięciu końca naszych pysznych i skutecznych produktów.

Nasze batony przechodzą również na pojedynczy materiał, usuwając warstwę folii, aby znacznie ułatwić recykling i usunąć drobne drobinki, które wpływają na jakość materiału pochodzącego z recyklingu. material.

Stały rozwój

W tym roku skupiamy się na powrocie do podstaw, tworząc zrównoważone fundamenty, które są dostosowane do skali i przyszłości.

W przyszłości będziemy poruszać się w celu poprawy przy każdej nadarzającej się okazji. I mamy nadzieję, że będziesz częścią wspólnoty podczas tej podróży.