Kontakt

Kontakt

mailowy:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy najpierw rzucić okiem na najczęściej zadawane pytania. Wyjaśniamy w nich, jak można skorzystać z naszej strony w celu złożenia zamówienia, zalogowania się i śledzenia przesyłki.

Jeżeli nie widzisz tam odpowiedzi na swoje pytanie prosimy kliknąć tutaj (i kliknąć kontakt), aby wysłać email do obsługi klienta. Staramy się odpowiadać na maile w przeciągu jednego dnia roboczego.

telefoniczny:

Zadzwoń, by skontaktować się z naszą obsługą klienta: 0044161 8131490
jesteśmy dostępni w godzinach:
Poniedziałek – Piątek 10:00 do 18:00
Sobota i niedziela - zamknięte.    

pocztowy:

Myprotein Customer Service Department
Meridian House,
Gadbrook Park,
Gadbrook Way,
Rudheath ,
Northwich,
Cheshire,
CW9 7RA
Great Britain

Z chęcią odpowiemy na korespondencję skierowaną pod ten adres. Pod ten adres prosimy jednak nie zwracać zamówień. Jeżeli chcesz zwrócić zakupiony towar prosimy uprzednio skontaktować się z obsługą klienta.

Państwa opinia:

Cały czas staramy się poprawić jakość naszych usług i dlatego z chęcią zapoznamy się z Twoją opinią. Z chęcią zapoznamy się z Twoimi komentarzami, a nawet z sugestiami odnośnie tego, jak moglibyśmy poprawić jakość naszych usług! Podziel się z nami pisząc na feedback@thehutgroup.com .
Prosimy nie używać powyższego adresu email do zadawania pytań odnośnie zamówień. W tym celu prosimy o kontakt bezpośrednio z obsługą klienta poprzez naszą stronę. Po prostu kliknij w Pomoc, a następnie kontakt.

Back to top