KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ

Suplementy do zażywania przed treningiem oraz w trakcie i po treningu

24 wyników

Podsyć swoją ambicję przed treningiem i w jego trakcie oraz uzupełnij zużytą energię po nim, aby zacząć przygotowywać się na następną sesję na siłowni. Mamy w sprzedaży szeroką gamę shake'ów regeneracyjnych do stosowania przed treningiem oraz w trakcie i po treningu, które pomogą Ci osiągnąć stawiane sobie cele.

Sortuj według:

Products

Suplementy przed, w trakcie i po treningu


Zasil swoje ambicje przed i w trakcie treningu, a następnie uzupełnij energię tuż po nim, aby móc wrócić na następny pełen sił. Mamy szeroką gamę produktów przedtreningowych, do stosowania w trakcie treningu i potreningowych szejków wspomagających regenerację.


Co to są suplementy przed, w trakcie i po treningu?

Suplementy przed, w trakcie i po treningu, to produkty do stosowania przed, w trakcie lub po treningu. Wszystkie suplementy mają różne cele, od zapewniania niezbędnego zastrzyku energii przed treningiem, abyś mógł pobić swoje własne rekordy osobiste, po dostarczanie mięśniom niezbędnych składników odżywczych do regeneracji, Mogą występować w różnych formach, takich jak tabletki i proszki - doskonałe do każdego planu treningowe lub napiętego planu dnia.


Jakie są zalety suplementów treningowych?

Suplementy przed treningowe mogą pomóc Ci przekroczyć własne granice, dostarczając składniki zwiększające poziom energii, np. kofeinę, która zwiększa wytrzymałość i poprawia koncentracje.1 Niezależnie od tego czy przebiegniesz dodatkowy kilometr na bieżni, czy dodasz 5kg talerz do swojej sztangi - przedtreningówki są doskonałe, jeśli chcesz, aby Twoje sesje treningowe były jeszcze bardziej intensywne. Suplementy do stosowania podczas treningu są idealne, jeśli chcesz osiągnąć maksymalną wydajność podczas treningu i mogą Ci pomóc pozostać na nim przez dłużej, podczas gdy suplementy potreningowe są doskonałe, kiedy chcesz zmaksymalizować przyrosty i wspomóc mięśnie w regeneracji.


Nasze produkty treningowe

Nasza szeroka gama produktów obejmuje suplementy do stosowania przed, w trakcie i po treningu w różnych formach, w tym w formie tabletek, napoi, żeli i proszków. Jeżeli szukasz zastrzyku energii przed treningiem, to przedtreningówki z kofeiną będą świetną opcją.1 Zerknij również na potreningową mieszankę białka i węglowodanów, która odżywi Twoje mięśnie, ponieważ białko wspomaga wzrost mięśni 2, a węglowodany wspomagają ich regenerację 3.


Rzuć okiem na THE Pre-Workout+, naszą przedtreningówkę klasy premium zaprojektowaną w celu optymalizacji dostarczania składników:

 • Zawiera specjalne składniki AstraGin, BioPerine, VASO6, Alpha-GPC oraz Huperzine A

 • Wypełniona kofeiną, aby podnieść czujność1

 • Zawiera witaminę B12 oraz C

 • Wspierana przez PhaseTech


Wypróbuj Suplement Amino Boost, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele:

 • Zawiera 7g aminokwasów*

 • 3g BCAA

 • Dostarcza 100mg kofeiny*

 • Doskonały, aby zwiększyć czujność i pozostać skoncentrowanym na treningu1


Lub sprawdź naszą mieszankę Perform, aby uzupełnić wartości odżywcze po każdym treningu:

 • Każda porcja zawiera 30g białka*

 • Zawiera 22g węglowodanów w porcji*

 • Zawiera 5g Creapure*

 • Doskonała do wsparcia wzrostu mięśni i regeneracji2,3


 1. Kofeina przyczynia się do poprawy wytrzymałości i zwiększenia czujności.

 2. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

 3. Węglowodany przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo intensywnym i/lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.


* Wartości odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku.


Pytania i odpowiedzi


Czy potrzebuje przedtreningówki?

Niekoniecznie! Może się przydać jeżeli czujesz się zmęczony lub masz problemy z motywacją do treningu w określonych momentach.


Czy muszę stosować suplementy w trakcie treningu?

Zależy to od rodzaju aktywności:
osoby wykonujące długotrwałe treningi wytrzymałościowe, takie jak bieganie lub jazda na rowerze, mogą wymagać takich produktów, aby utrzymać wydajność.


Czy muszę stosować suplementy potreningowe?

Potreningówki mogą pomóc Ci zoptymalizować wyniki Twoich treningów: chociaż żaden suplement nie jest konieczny, nie oznacza to, że nie mogą one znacząco wpłynąć na wydajność, regenerację i kompozycję ciała.


Czy muszę stosować wszystkie 3?

Praktycznie dla każdego suplementy potreningowe będą bardzo korzystne i należy je rozważyć w pierwszej kolejności. Produkty przedtreningowe i do stosowania w trakcie treningu zależą od indywidualnej sytuacji i formy ćwiczeń jakie wykonujesz.


Czy mogę chodzić na siłownie dzień po dniu?

Oczywiście, ważne jest jednak przestrzeganie usystematyzowanego planu treningowego, który pozwala na odpoczynek - ponieważ jest to czas, w którym się regenerujesz, a Twój organizm adaptuje do wysiłku fizycznego.


Co to jest PhaseTech?

PhaseTech jest to zaawansowana formuła dostarczania składników. Wybraliśmy jedne z najlepszych i najlepiej przebadanych składników wpływających na wydajność i połączyliśmy je z unikalnymi kuleczkami zapewniającymi stopniowe uwalnianie. Pozwala to na ciągłe dostarczanie składników zwiększających wydajność przez dłuższy okres czasu.

Co to jest VASO6?

VASO6 jest to opatentowana forma ekstraktu z zielonej herbaty, która jak udowodniono w badaniach klinicznych, zwiększa przepływ krwi, co z kolei pomaga zwiększyć transport tlenu w organizmie, poprawiając dotlenienie mięśni.


Co to jest Alfa-GPC?

Alfa-GPC to suplement zawierający cholinę (składnik odżywczy występujący w niektórych pokarmach, np. jajkach), który został powiązany z poprawą funkcji poznawczych, a także podwyższeniem poziomu hormonu wzrostu i zwiększeniem mocy wyjściowej - wszystkie te czynniki mogą prowadzić do poprawy wydajności i regeneracji.