Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Która Odżywka Białkowa Jest Odpowiednia Dla Ciebie?

Która Odżywka Białkowa Jest Odpowiednia Dla Ciebie?
Monica Green
Autor i ekspert2 lat Ago
Wyświetl profil Monica Green

Znalezienie odpowiedniej odżywki białkowej jest trochę jak znalezienie właściwego partnera w życiu. Czasami potrzeba trochę prób i błędów, aby znaleźć właściwą. Odżywka białkowa musi wspierać Twoje cele, pasować do Twojej diety i świetnie smakować. I nie wszystkie białka są sobie równe - niektóre mają pełny profil aminokwasowy, niektóre są odpowiednie dla osób z nietolerancją laktozy, a niektóre zawierają dodatkowe witaminy i minerały.

Mając to na uwadze, czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł dopasować do siebie odpowiednią odżywkę białkową i pominąć wszystkie próby i błędy?Mamy dobre wieści w tym temacie - technolog produktów katie Brown jest tutaj, aby to zrobić. Oto jej rady, jak wybrać najlepszą odżywkę białkową.

https://www.youtube.com/watch?v=ehtwRITE_1o

Ile białka potrzebujesz?

Zalecenie rządu Wielkiej Brytanii dla dorosłych wynosi 0,75 g białka na kilogram masy ciała dziennie. To około 55 g dziennie dla przeciętnego mężczyzny o siedzącym trybie życia i 45 g dziennie dla przeciętnej kobiety o siedzącym trybie życia. Rekomendacja wzrasta w zależności od poziomu Twojej aktywności. 

Impact Whey Protein

Szef wszystkich szefów. Nie będę zbyt techniczna (głównie dlatego, że jest to trochę zagmatwane), ale wyjaśnienie Katie podsumuje, czym jest białko serwatkowe. “Serwatka jest całkowicie naturalnym produktem ubocznym mleka, a białko serwatki jest izolowane podczas filtracji.” A serwatka nie jest prawdziwym szefem bez powodu - ma doskonałą przyswajalność, pełny profil aminokwasowy i optymalną szybkość wchłaniania.Białko serwatkowe zawiera ponad 20 g białka na porcję i ma niską zawartość tłuszczu, cukru i niecałe 100 kalorii. Świetnie nadaje się do wszystkich rodzajów treningu - jeśli nabierasz masy, po prostu włącz dodatkowy koktajl do swojej diety, jeśli chcesz zbudować beztłuszczową masę mięśniową, trzymaj się tylko jednego.  

Izolat Serwatki

Jest to idealna opcja dla każdego, kto chce czerpać korzyści z profilu aminokwasowego serwatki i wysokiej zawartości białka, ale bez dodatkowych gramów tłuszczu.Izolat serwatki jest filtrowany bardziej od koncentratu, co oznacza, że większość tłuszczu i laktozy jest usuwana w procesie filtracji.Każda porcja ma również niecałe 100 kalorii, więc doskonale dla każdego kto chce zwiększyć ilość białka, aby pomóc w utracie wagi.

Clear Whey 

Achm, najbardziej soczysta opcja z całej grupy. Wykonany z wysokiej jakości hydrolizowanego izolu białka serwatkowego, ma wszystkie zalety pełnego profilu aminokwasowego i wysoką zawartość białka, będąc jednocześnie lekkim i orzeźwiającym koktajlem. Doskonały na lato i dla każdego kto ma problem z piciem kremowego koktajlu przed lub po treningu.

Wegańska Mieszanka Białkowa 

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś diety wegańskiej, być może wiesz, że trudniej jest Ci osiągnąć swój cel w zakresie codziennego spożycia białka. Wegańska Mieszanka Białkowa łączy białko grochu, białko brązowego ryżu i białko konopne, co tworzy pełny profil aminokwasowy w wegańskim szejku.Przy 110 kaloriach, 22 g białka i gładkiej kremowej konsystencji, ten szejk jest zwycięzcą. Ale jeśli nie masz ochoty na mieszankę, możesz osobno wybrać białko z konopi, grochu i brązowego ryżu.

Weight Gainer 

Za zgadnięcie dla kogo to będzie najlepszy produkt nie będzie nagród.Jeśli chcesz przybrać na wadze, potrzebujesz dużo kalorii i dużo białka. Nasza mieszanka Weight Gainer zawiera 30 g białka na porcję i ponad 50 g węglowodanów, aby jednocześnie zwiększyć spożycie białka i kalorii.

Białko kolagenowe

Trochę dzika karta, główną funkcją białka kolagenowego nie jest wspieranie wzrostu mięśni, ale wspieranie różnych typów tkanek w ciele, chociaż również wspiera wzrost mięśni.Poziom kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem, więc dodanie suplementu do diety jest idealne, aby utrzymać ten poziom na najwyższym poziomie. Nasze białko kolagenowe zawiera 18 g białka i wspiera włosy, skórę, paznokcie, stawy, kości i mięśnie.

Podsumowanie - Odżywka białkowa odpowiednia dla Ciebie

Wiemy, że świat białek może być zagmatwany i czasami przytłaczający. Ale gdy już stwierdzisz, że ta odżywka białkowa jest odpowiednia dla Ciebie, nigdy nie obejrzysz się za siebie. Niezależnie od tego czy wolisz lżejszy, bardziej soczysty koktajl, czy też chcesz nabrać masy bez konieczności przygotowywania posiłków, mamy coś dla siebie.
odżywka białkowa
Suplementy

Izolat Serwatki Vs. Koncentrat Serwatki | Różnice

Zarówno izolat serwatki, jak i koncentrat serwatki to świetny wybór, jeśli chodzi o białko. Dowiesz się jakie są między nimi różnicę.

Trening

Podciąganie - Popraw Swoje, Dzięki Tym 7 Ćwiczeniom

Ach, podciąganie. Jeśli trenujesz siłowo przez jakiś czas, chętnie założę się, że w pewnym momencie jednym z Twoich celów było dobre podciąganie się.

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Monica Green
Autor i ekspert
Wyświetl profil Monica Green
myprotein