Przejdź do głównej zawartości
Suplementy

Przedtreningówki Origin: Paliwo dla zaangażowanych

Przedtreningówki Origin: Paliwo dla zaangażowanych
Emily Wilcock
Autor i ekspert2 miesiąc Ago
Wyświetl profil Emily Wilcock
Wydajność jest podstawą wszystkiego, co reprezentujemy w Myprotein. Chcesz najlepszych produktów? Mamy je dla Ciebie. Chcesz osiągać najlepsze wyniki? Nadal Cię wspieramy. Wspieramy Twoje cele od samego początku i nie zamierzamy przestać. W rzeczywistości przenosimy Cię na jeszcze wyższy poziom.

Oto przedtreningówki Origin. Najlepsza gama przedtreningówek dla wszystkich hardkorowych sportowców. To nasze wezwanie do przyjęcia oryginalnego sposobu działania - gdzie króluje ciężka praca, poświęcenie i potężne formuły.

Origin Pre-Workout Dry Scoop

Pierwsza i być może najbardziej ekscytująca z całej gamy, Dry Scoop. Byliśmy znani z tego, że już wcześniej mówiliśmy o negatywnym wpływie suchego spożywania proszku przedtreningowego. I podtrzymujemy to.

Ale geniuszom w dziedzinie rozwoju produktów udało się stworzyć pierwszą w Wielkiej Brytanii przedtreningówkę, która została specjalnie zaprojektowana do przyjmowania na sucho.

Nie myśl, że zabraliśmy całą zabawę z przedtreningówek. Wręcz przeciwnie. Nadal zawiera 147 mg kofeiny, aby podnieść poziom treningu, jest dostępna w trzech orzeźwiających smakach i nie trzeba już męczyć się z shakerem pełnym wody.

A według Mckenny Crisp smakuje zupełnie jak Sherbert. Postaraj się tylko nie rozsypać jej na całą twarz, tak jak on...

Origin Pre-Workout Stim-Free

Mocne uderzenie i całkowicie pozbawiona stymulantów i bezsensu. Idealna, gdy chcesz jak najlepiej wykorzystać te późne nocne sesje, ale nie chcesz narażać swojego harmonogramu snu.

Zawiera optymalne dawki wszystkich najlepszych składników popartych badaniami i zero kofeiny. Ale nadal będzie Cię pobudzać do treningu.

Origin Pre-Workout

Przedtreningówka Origin to osobisty faworyt Jamesa Beardwella. Zawiera 300 mg kofeiny, dzięki czemu będziesz w stanie wydobyć maksimum z każdego treningu. Oprócz wydajności fizycznej, kofeina pomaga również poprawić koncentrację, pomagając zachować skupienie nawet po najdłuższych dniach w biurze.

A jeśli to nie wystarczy, niech opinie mówią same za siebie.

"Po wypiciu tego napoju nie musiałem jechać na siłownię. Zamiast tego przebiegłem sprintem 10 mil, a gdy tylko przekroczyłem próg siłowni, przez opuszki moich palców przeleciały promienie błyskawicy.

Po zmiażdżeniu mojego PR w przysiadach, wiedziałem, że siłownia nie ma już dla mnie nic, więc lewitowałem do najbliższej stoczni na mój trening Pana Iniemamocny. Teraz jestem nim."

przedtreningówki

Podsumowanie

Przedtreningówki Origin to powrót do korzeni podnoszenia ciężarów. Silne formuły, które pozwolą Ci osiągnąć sukces i pobić PR lub dwa. Weź miarkę, zapnij pasy i zacznij podnosić.

Suplementy

Czy można przyjmować razem kreatynę i BCAA?

Uwaga spoiler: Tak, można! Dowiedz się jakie niesie to za sobą korzyści.

Suplementy

Aminokwasy: Korzyści i najlepsze suplementy

Aminokwasy pełnią rolę budulca. Są to specyficzne formy białka, które nasze ciała wykorzystują do wzrostu i naprawy - dlatego są popularne.

Nasze artykuły należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie należy ich traktować jako porady lekarskiej. Jeśli jesteś zaniepokojony, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety lub wprowadzeniem jakichkolwiek poważnych zmian w diecie.

Emily Wilcock
Autor i ekspert
Wyświetl profil Emily Wilcock
After completing an internship with Myprotein, Emily returned to university to finish her Bachelor of Science degree in Business Management and Marketing. With experience in lifestyle writing, Emily aims to entertain and educate through her work. Her focuses include recipes, real and inspiring stories, and working with writers to help provide easy-to-digest evidence-based research. Her work on recipes has been previously featured in The Supplement magazine, with a particular focus on high-protein, nutritious meals, plus advice on how to properly fuel your body. Outside of work, Emily’s top priority is food. She’s a self-professed star baker and a connoisseur of all things baked. In her spare time, she’s either cooking up a storm, our looking out for the opportunity to try out Manchester’s newest restaurants. But as a huge fan of carbs, if it’s not pasta or pasta-adjacent, she’s not interested. If she’s not in the kitchen, she’s tucked up with a book for an early night, or you’ll find her in the gym working up a sweat. Afterall, all those carbs require quite the appetite.
myprotein