Zestaw na masę i siłę

ZNIŻKA 30% Z CAŁEGO ZAMÓWIENIA | Kod: ZNIZKA30

ZNIŻKA 30% Z CAŁEGO ZAMÓWIENIA | Kod: ZNIZKA30

Od teraz do 20.10.2017 22:00 masz możliwość uzyskania rabatu 30%* na wszystko

* 30% rabatu na wszystko nie dotyczy produktów, które podlegają już innemu rabatowi na stronie.

KUP TERAZ
579.00 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Dostępność: Wyprzedano

Przegląd towarów

Osiągnij swoje cele w tym roku z naszym nowym Pakietem suplementów. Ten pakiet został specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy chcą zmaksymalizować efekty treningu. Zawieraja 5 z najpopularniejszych produktów, dajemy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje noworoczne cele na 2016 r.

Zestaw zawiera:

Beta Alanina, niesmakowa, 90 tabletek

Beta alanina jest istotnym aminokwasem i dostarcza tylko naturalnie występujący kwas z aminokwasów.

Omega 3, 250 kapsułek

Omega 3 jest niezbędnym kwasem tłuszczowym (EFA), który znajduje się w diecie z tłustymi rybami, takimi jak łosoś i sardynki, makreli. Połączenie EPA i DHA przyczynia się do prawidłowej czynności serca. DHA również przyczynia się do utrzymania normalnych funkcji mózgu i wzroku.

Exceed V2, smak Berry Blast, 600g

Exceed to zaawansowana mieszanka aminokwasów zawierająca aminokwasy rozgałęzione (L leucyna, L izoleucyna, L walina), beta alanina, Jabłczan Cytruliny i witamina B5, dzięki czemu jest jednym z najbardziej zaawansowanych suplementów przedtreningowych na rynku.

Exceed XS, Czekolada , 1,8 kg

Exceed XS to unikalne połączenie białka, węglowodanów, witaminy C, kreatyny i elektrolitów. Zawiera 4,5g aminokwasów i 3g Creapure & reg; porcji. Exceed XS zapewnia ponad 24g białka w porcji z białka serwatkowego, co przyczyni się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Zapewnia również 3 g kreatyny w porcji, która zwiększa wydajność fizyczną.

Zmieniamy nazwę tego produktu do "Workout post XS". Należy pamiętać, że składniki i odżywcze są takie same, a jedynie nazwa produktu została zmieniona.

MYPRE, winogrono, 500g

MYPRE dostarcza mnóstwo składników w celu poprawy wydajności *, zmniejsza zmęczenie * zwiększa energię *. MYPRE zapewnia cztery różne rodzaje kreatyny; Kreatyna HCl, ester etylowy kreatyny HCl, monohydrat kreatyny, Kreatyna (Creapure & reg;), które poprawiają sprawność fizyczną podczas krótkotrwałych, wysokiej intensywności treningach *. Łączy ona również unikalną mieszankę kofeiny i ekstraktu guarany (Paullinia cupana), aby zapewnić 400 mg kofeiny na dwie miarki. Kofeina wykazuje zwiększenie czujności i uwagi *.

Więcej szczegółów na temat MYPRE prosimy odwiedzić stronę indywidualną produktu .

SMAKI, PRODUKTY I ROZMIARY zależą od stanów magazynowych.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Zestaw na masę i siłę

Wybierz obrazek

Zestaw na masę i siłę
Back to top