5-HTP+

Smak
Opakowanie
Ilość
5 Milionów Klientów - Zniżka Do 55%!

5 Milionów Klientów - Zniżka Do 55%!

Uroczystość rozpoczęła się, a my dziękujemy Ci w wyjątkowy sposób - z ogromnymi rabatami na stronie Myprotein.pl! Sprawdź nasz rabat do 55% + dodatkowe 5% na cały asortyment + SUPER PREZENT (minimalne wydatki 299 PLN) | Kod: MPPL5!


Sprawdź więcej.Dla szczęśliwców -> Włożymy 180 000 złotych biletów do zamówień w dniach 21 do 25 października. Jeśli będziesz jednym z tych szczęśliwców, którzy otrzymają złotą kartę, otrzymasz 35% zniżki na kolejne zamówienie, kod ważny aż do 31 października! Powodzenia!


Powodzenia na drodze do celu i pamiętaj: Jedynymi przeszkodami, jakie masz, są te, które sobie postawiłeś

KUP TERAZ
Było: 89.00 zł 71.00 zł Zaoszczędź: 18.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest 5-HTP+?

5-HTP+ jest mieszanką inozytolu, 5-HTP, L-glicyny i L-teaniny. 5HTP + jest źródłem witaminy B6. 

Korzyści z zażywania 5-HTP

5-HTP zawiera szereg mikroelementów oraz witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do regulacji aktywności hormonalnej. Serwowane w wygodnych kapsułkach dla łatwości użytkowania

Dla kogo 5-HTP+ jest odpowiednie?

5-HTP+ jest zalecane dla każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia i jest stale w ruchu, produkt zmniejsza uczucie zmęczenia.

Uwaga: Niestety, nie jesteśmy w stanie wysyłać 5 HTP (lub produktów zawierających 5 HTP) do Republiki Irlandii ze względu na jego status jako lek na receptę w tym regionie.

Zmieniamy nazwę tego produktu 5-HTP +. Należy pamiętać, że składniki odżywcze są takie same, tylko nazwa produktu została zmieniona

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku Angielskim. Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne

Główne zalety

  • Stymuluje głęboki, przynoszący ukojenie sen
  • Wspomaga proces regeneracji poprzez stymulowanie głębokiego snu
  • Idealny środek dla osób chcących poprawić jakość swojego snu.

Zalecane stosowanie

Rozpocząć od 1 kapsuły na 30-40 minut przed snem. Zwiększać dawkę o jedną kapsułę na dzień do uzyskania pożądanego działania, następnie zażywać dalej przy zachowaniu tej dawki; nie przekraczać jednak nigdy maksimum 4 kapsuł. Stosować łącznie przez cztery tygodnie, następnie zrobić 2 tygodnie przerwy. Zażywać na pusty żołądek i nie stosować z mlekiem ani produktami mleczymi.

Wielkość porcji: 1 kapsuła

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Składniki

L-glicyna, 5-hydroksytryptofan, inozytol, L-teanina, cytrynian cynku, witamina B6, D-biotyna, żelatyna (polewa kapsuły).

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (1 tabletka):
Oryginalna mieszanka Sleepmax (L-glicyna, 5-hydroksytryptofan, inozytol, L-teanina, cytrynian cynku, witamina B6, D-biotyna): 850mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

5-HTP+

Wybierz obrazek

5-HTP+
Back to top