Dodano

Przepraszamy, wygląda na to, że wystąpił błąd. Prosimy spróbuj ponownie.

Ilość:

Suma cząstkowa: ( produktów w koszyku)

Przedmiot, którego szukasz został wycofany

Other customers purchased instead

Oferta
5-HTP+

5-HTP+

PLN

GWARANTOWANE 33% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE! | Kod: MYPPL33

Masz teraz wyjątkową okazję skorzystać z gwarantowanej 33% zniżki na wszystko*! Niezależnie od tego na jakim poziomie jesteś i jaki jest Twój cel, jesteśmy po to, aby wesprzeć Cię w jego realizacji dzięku suplementom diety, ubraniom i innymi.

Użyj Kodu: MYPPL33

⚠️ DODATKOWO JESZCZE MAMY 3 SUPER OFERTY! ⚠️

1) DOSTAWA ZA DARMO – Teraz każdego zamówienia powyżej 150PLN!

2) Wybierz sobie prezent za darmo - Przy zakupie powyżej 280PLN możesz wybrać prezent z naszej kolekcji prezentów zupełnie za darmo! Jak to działa? Musisz osiągnąć minimalną wartość zamówienia 280PLN, a opcja wyboru prezentu zostanie automatycznie wyświetlona w kasie.

3) TO MOŻESZ BYĆ TYMega szansa dla 50 szczęśliwców, aby otrzymywać dostawy, aż do 31 grudnia 2018 r. ZUPEŁNIE ZA DARMO! Wystarczy zrobić zakupy powyżej 499PLN i po prostu poczekać, aby stać się jednym z tych 50 szczęśliwców.

Akcja promocyjna trwa do północy 26. Sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Tylko jeden kod może zostać użyty podczas składania zamówienia, ale klient może złożyć kilka zamówień. Maksymalna zniżka wynosi 425 PLN lub 100€. Zniżka nie obowiązuje produktów, które zostały już przecenione. Zwycięscy – dostawy zupełnie za darmo każdego zamówienia do 31. Grudnia 2018 r. zostaną poinformowani za pośrednictwem meila 1. września 2018 r.
KUP TERAZ

Wyprzedano

 • Informacje o produkcie

  Czym jest 5-HTP+?

  5-HTP+ jest mieszanką inozytolu, 5-HTP, L-glicyny i L-teaniny. 5HTP + jest źródłem witaminy B6. 

  Korzyści z zażywania 5-HTP

  5-HTP zawiera szereg mikroelementów oraz witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do regulacji aktywności hormonalnej. Serwowane w wygodnych kapsułkach dla łatwości użytkowania

  Dla kogo 5-HTP+ jest odpowiednie?

  5-HTP+ jest zalecane dla każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia i jest stale w ruchu, produkt zmniejsza uczucie zmęczenia.

  Uwaga: Niestety, nie jesteśmy w stanie wysyłać 5 HTP (lub produktów zawierających 5 HTP) do Republiki Irlandii ze względu na jego status jako lek na receptę w tym regionie.

  Zmieniamy nazwę tego produktu 5-HTP +. Należy pamiętać, że składniki odżywcze są takie same, tylko nazwa produktu została zmieniona

  Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku Angielskim. Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne

  Główne zalety
  • Stymuluje głęboki, przynoszący ukojenie sen
  • Wspomaga proces regeneracji poprzez stymulowanie głębokiego snu
  • Idealny środek dla osób chcących poprawić jakość swojego snu.
 • Zalecane stosowanie

  Rozpocząć od 1 kapsuły na 30-40 minut przed snem. Zwiększać dawkę o jedną kapsułę na dzień do uzyskania pożądanego działania, następnie zażywać dalej przy zachowaniu tej dawki; nie przekraczać jednak nigdy maksimum 4 kapsuł. Stosować łącznie przez cztery tygodnie, następnie zrobić 2 tygodnie przerwy. Zażywać na pusty żołądek i nie stosować z mlekiem ani produktami mleczymi.

  Wielkość porcji: 1 kapsuła

  Ilość porcji w opakowaniu: 120

 • Składniki

  L-glicyna, 5-hydroksytryptofan, inozytol, L-teanina, cytrynian cynku, witamina B6, D-biotyna, żelatyna (polewa kapsuły).

 • Informacje odżywcze

  Zawartość w porcji (1 tabletka):
  Oryginalna mieszanka Sleepmax (L-glicyna, 5-hydroksytryptofan, inozytol, L-teanina, cytrynian cynku, witamina B6, D-biotyna): 850mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Back to top