• wegetariański

    wegetariański

  • wegański

    wegański

Activate

Potent Stimulant

Smak
Opakowanie
Ilość
5 Milionów Klientów - Zniżka Do 55%!

5 Milionów Klientów - Zniżka Do 55%!

Uroczystość rozpoczęła się, a my dziękujemy Ci w wyjątkowy sposób - z ogromnymi rabatami na stronie Myprotein.pl! Sprawdź nasz rabat do 55% + dodatkowe 5% na cały asortyment + SUPER PREZENT (minimalne wydatki 299 PLN) | Kod: MPPL5!


Sprawdź więcej.Dla szczęśliwców -> Włożymy 180 000 złotych biletów do zamówień w dniach 21 do 25 października. Jeśli będziesz jednym z tych szczęśliwców, którzy otrzymają złotą kartę, otrzymasz 35% zniżki na kolejne zamówienie, kod ważny aż do 31 października! Powodzenia!


Powodzenia na drodze do celu i pamiętaj: Jedynymi przeszkodami, jakie masz, są te, które sobie postawiłeś

KUP TERAZ
Było: 99.00 zł 84.00 zł Zaoszczędź: 15.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Activate to mieszanka energetyczna o silnym działaniu, opracowana z myślą o poprawie koncentracji i wyników sportowych. Zaawansowana mieszanka Chocamine Plus, kofeiny, witamin B oraz antyutleniaczy pomaga podnieść poziom energii, poprawiając sprawność i jasność myślenia, jak również koncentrację.

Activate stymuluje ścieżki neuronowe w celu zapewnienia ścisłej komunikacji między mięśniami a mózgiem, co z kolei poprawia koordynację ruchową. Pojawienie się zmęczenia w centralnym układzie nerwowym może doprowadzić do znacznego pogorszenia wyników zarówno pod względem intensywności, jak i długości. Dla osiągnięcia pożądanych wyników ważna jest stymulacja ścieżek neuronowych, jak również centralnego układu nerwowego; męczy się on bowiem dużo szybciej, niż mięśnie.

Jednym z głównych składników Activate jest kofeina, której korzystne dla siły i wytrzymałości oddziaływanie zostało wykazane w szeregu badań. Każda porcja Activate dostarcza ogromnej ilości 80mg kofeiny, tj. więcej niż wiele spośród najpopularniejszych preparatów obecnych na rynku. Dodatek witaminy B pozwala organizmowi na zużycie przechowywanej energii podczas gdy właściwości przeciwutleniające wyciągu z nasion winogron przyczyniają się do usunięcia powodujących zmęczenie wolnych rodników. Dodaliśmy także piperyny, by wspomóc organizm we wchłanianiu silnie działających składników zawartych w Activate.

Uwaga: kofeina to silna substancja stymulująca. Nie stosować u osób poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży ani karmiących piersią, osób z nadciśnieniem, chorobami serca, ani osób mających kłopoty ze snem. Każda dawka Activate zawiera 80mg kofeiny.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Silny stymulant
  • Poprawia uwagę i podnosi energię
  • 80mg kofeiny w porcji

Zalecane stosowanie

Zalecamy spożycie 2 kapsuł w sytuacji, w której potrzebujemy umysłowego pobudzenia. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu godziny ani 2 porcji w ciągu 24 godzin.

Wielkość porcji: 2 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 45

Składniki

Chocamine Plus®, kofeina bezwodna, wyciąg z nasion winogron 50% proantocyjanidyny oligomeryczne, bezwodny fosforan dwuwapniowy (substancja zwiększająca objętość), czysta witamina B12, biotyna, witamina B6 (pirydoksyna), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), piperyna, kapsuła wegetariańska (hipromeloza).

Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi ani laktozy. Nie dodano soli ani cukru. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (2 kapsuły):
Chocamine Plus® (dostarcza 40mg kofeiny): 500mg
wyciąg z nasion winogron (50% OPC): 190mg
kofeina bezwodna: 80mg
witamina B6: 10mg
bioperyna: 5mg
witamina B12: 1mg
biotyna: 25mcg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Activate

Wybierz obrazek

Activate
Back to top