• wegetariański

    wegetariański

  • wegański

    wegański

Activate

Potent Stimulant

WIELKA WYPRZEDAŻ NA KONIEC MIESIĄCA PLUS EXTRA 10% RABATU! | KOD: EXTRAPL

Nasza wyprzedaż na koniec miesiąca powraca. Musisz uzupełnić zapasy białka, zdrowych przekąsek, odzieży sportowej lub na co dzień? 
 
Teraz masz wielką szansę na skorzystanie z naszej wyprzedaży i ekstra 10% rabatu na wszystko. Najlepsze suplementy i ubrania dla sportowców i Europie według społeczności. 
 
Oferta obowiązuje do północy 30. Kwietnia 2018r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalny rabat na zamówienie wynosi 425 PLN. Do zamówienia można użyć tylko jednego kodu rabatowego, ale klient może złożyć kilka zamówień. Rabaty stosowane dla poszczególnych produktów mogą się różnić dla każdego ze smaków i wielkości produktów.*
KUP TERAZ
84.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Activate to mieszanka energetyczna o silnym działaniu, opracowana z myślą o poprawie koncentracji i wyników sportowych. Zaawansowana mieszanka Chocamine Plus, kofeiny, witamin B oraz antyutleniaczy pomaga podnieść poziom energii, poprawiając sprawność i jasność myślenia, jak również koncentrację.

Activate stymuluje ścieżki neuronowe w celu zapewnienia ścisłej komunikacji między mięśniami a mózgiem, co z kolei poprawia koordynację ruchową. Pojawienie się zmęczenia w centralnym układzie nerwowym może doprowadzić do znacznego pogorszenia wyników zarówno pod względem intensywności, jak i długości. Dla osiągnięcia pożądanych wyników ważna jest stymulacja ścieżek neuronowych, jak również centralnego układu nerwowego; męczy się on bowiem dużo szybciej, niż mięśnie.

Jednym z głównych składników Activate jest kofeina, której korzystne dla siły i wytrzymałości oddziaływanie zostało wykazane w szeregu badań. Każda porcja Activate dostarcza ogromnej ilości 80mg kofeiny, tj. więcej niż wiele spośród najpopularniejszych preparatów obecnych na rynku. Dodatek witaminy B pozwala organizmowi na zużycie przechowywanej energii podczas gdy właściwości przeciwutleniające wyciągu z nasion winogron przyczyniają się do usunięcia powodujących zmęczenie wolnych rodników. Dodaliśmy także piperyny, by wspomóc organizm we wchłanianiu silnie działających składników zawartych w Activate.

Uwaga: kofeina to silna substancja stymulująca. Nie stosować u osób poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży ani karmiących piersią, osób z nadciśnieniem, chorobami serca, ani osób mających kłopoty ze snem. Każda dawka Activate zawiera 80mg kofeiny.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Silny stymulant
  • Poprawia uwagę i podnosi energię
  • 80mg kofeiny w porcji

Zalecane stosowanie

Zalecamy spożycie 2 kapsuł w sytuacji, w której potrzebujemy umysłowego pobudzenia. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu godziny ani 2 porcji w ciągu 24 godzin.

Wielkość porcji: 2 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 45

Składniki

Chocamine Plus®, kofeina bezwodna, wyciąg z nasion winogron 50% proantocyjanidyny oligomeryczne, bezwodny fosforan dwuwapniowy (substancja zwiększająca objętość), czysta witamina B12, biotyna, witamina B6 (pirydoksyna), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), piperyna, kapsuła wegetariańska (hipromeloza).

Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi ani laktozy. Nie dodano soli ani cukru. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (2 kapsuły):
Chocamine Plus® (dostarcza 40mg kofeiny): 500mg
wyciąg z nasion winogron (50% OPC): 190mg
kofeina bezwodna: 80mg
witamina B6: 10mg
bioperyna: 5mg
witamina B12: 1mg
biotyna: 25mcg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Activate

Wybierz obrazek

Activate
Back to top