• wegetariański

    wegetariański

Megawyciag z herbaty zielonej

98% Polyphenols, 45% EGCG

Smak
Opakowanie
Ilość
50% RABATU ➡ Aminokwasy i Tabletki | Kod: AMINOPILLS

50% RABATU ➡ Aminokwasy i Tabletki | Kod: AMINOPILLS

Dobrze wiemy, jak ważna dla Ciebie jest regeneracja oraz jak bardzo dbasz o swoje zdrowie. W tym okresie, nasza odporność często pogarsza się - zaopatrz się w suplementy, dzięki którym powrócisz do zdrowia! Szczególnie polecamy produkty takie jak L Glutamina, L KarnitynaCodzienne WitaminyBeta Alanina oraz Tribulus.

Promocja jest ważna do północy 22 października 2017 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Do zamówienia można użyć tylko jednego kodu rabatowego, ale klient może składać więcej zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł|100 euro. * Kody rabatów nie dotyczą produktów już przecenionych.

KUP TERAZ
59.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Ważne - Ten produkt zmienia się i uzyskuje nową formę tabletek

Czym jest Mega ekstrakt z zielonej herbaty?

Mega ekstrakt z zielonej herbaty to pierwszorzędny ekstrakt z zielonej herbaty produkowana z liści rośliny o nazwie Camellia Sinensis. Ten zaawansowany wyciąg zawiera 98% wszystkich polifenoli i 50% EGCG (Gallagę Epigallokatechiny). Mówiąc kolokwialnie każda kapsułka zapewnia równowartość od 8 do 9 filiżanek zielonej herbaty.

Korzyści płynące z zażywania mega ekstraktu z zielonej herbaty

Mega ekstrakt z zielonej herbaty od dawna jest wykorzystywany przez chińczyków jako lek. Mega ekstrakt z zielonej herbaty zawiera polifenole (bioflawonoid), a także źródło EGCG.

Dla kogo jest odpowiedni mega ekstrakt z zielonej herbaty?

Mega ekstrakt z zielonej herbaty jest idealny dla każdego, kto planuje trening fizyczny. Ciało wymaga odpowiedniego rodzaju składników odżywczych w celu prawidłowego rozwoju i jest to bez znaczenia czy pochodzą one z żywności czy suplementów, są potrzebne w wielu celach. Jako suplement diety zalecamy spożywanie 1 tabletki dziennie.

>Należy pamiętać, że etykieta na tym produkcie jest dostarczona w języku angielskim jako minimum. Francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, duński, szwedzki i fiński mogą być również dostępne

Główne zalety

  • Najsilniejszy wyciąg z herbaty zielonej
  • Znakomity przeciwutleniacz
  • Może wspomagać spalanie tłuszczu i odchudzanie

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zażywać 1 kapsułę dziennie.

Wielkość porcji: 1 kapsuła

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Składniki

Wyciąg z herbaty zielonej (camellia sinensis), polewa kapsuły (żelatyna).

Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, drożdży, glutenu, ani laktozy. Nie dodano soli (chlorku sodu) ani cukru. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Informacje odżywcze

Ilość w porcji:
wyciąg z herbaty zielonej [standardowa zawartość polifenoli mierzona metodą spektrometrii ultrafioletowej to 95%, 50% galusanu epigallokatechiny oddzielono metodą wysokosprawnej chromatografii cieczowej)]: 450mg

Typowa zawartość kofeiny w porcji: 11,25mg

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych , wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.0

5.0

(1 Recenzje od klientów)

Sortuj według

Dobrze

Ogółem:

5

Mieszalność:

5

Smak:

5

Skuteczność:

5

bardzo tani produkt i świetnie działa. zawiera optymalne ilości katechin, polecam

Tue Apr 11 15:46:51 BST 2017 przez A.W

Czy recenzja była pomocna?

Megawyciag z herbaty zielonej

Wybierz obrazek

Megawyciag z herbaty zielonej
Back to top