• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

PeptoPro

Hydrolysate Casein

Smak
Opakowanie
Ilość

25% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE | Kod: CALE25

Wybierz swoje ulubione produkty i użyj kodu, żeby zaoszczędzić 25% na całe zamówienie.

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
179.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Jesteśmy w UK wyłącznym bezpośrednim dostawcą online PeptoPro®.

PeptoPro® to wstępnie strawione białko, zupełnie rozpuszczalne w wodzie, zawierające 60% jedynych w swoim rodzaju hipoalergicznych di- i tripeptydów. Peptydy te są przyswajane znacznie szybciej niż jakiekolwiek białko w stanie nienaruszonym czy nawet pojedyncze aminokwasy. Natychmiastowy dopływ tych 'jednostek budulcowych' do tkanki powoduje nagły start fazy budowania, co ma efekt w postaci bardzo szybkiej regeneracji i wzrostu.

Dowody uznania składane przez zadowolonych klientów pokazują jasno dostrzegalne efekty PeptoPro®: mniejsze zmęczenie, szybsza regeneracja, poprawa wytrzymałości, i zwiększony efekt pompy w trakcie i po wysiłku.

Zalety PeptoPro® nie pozostały niezauważone przez sportową elitę. PeptoPro® stosuje wiele drużyn sportowych, profesjonalnych sportowców i regularnych bywalców siłowni, uznając produkt za najnowocześniejsze białko.

Działanie PeptoPro® zostałe potwierdzone przez szereg badań. Udowodniono większą wytrzymałość, szybszą regenerację i syntezę białek w trakcie, jak i po wysiłku.

Stopień uwodnienia PeptoPro® wynosi 20%.

Natychmiastowy dopływ aminokwasów
Po wysiłku mamy do dyspozycji krótki okres, kiedy komórki pozostają otwarte na przyjęcie składników odżywczych. PeptoPro® zapewnia szybszy dopływ aminokwasów niż jakiekolwiek inne źródło białka, co pozwala na nagłe rozpoczęcie fazy budowania, dzięki czemu z każdej sesji możesz wyciągnąć maksymalną korzyść.

Ponieważ PeptoPro® wytwarza się z kazeiny zawiera wszystkie aminokwasy w stosunku optymalnym dla zdrowia i wyników sportowych. Kazeina to także jedna z najczystszych dostępnych form białka, co sprawia, że PeptoPro® praktycznie nie zawiera tłuszczu ani laktozy.

Podnosi poziom cukru we krwi:
PeptoPro® znacząco podnosi poziom glikogenu, co powoduje lepsze wykorzystanie glukozy i aminokwasów przez komórki. Jednoczesne dostarczania aminokwasów to znakomita podstawa dla regeneracji po wysiłku i rozwoju tkanki beztłuszczowej.

By dowiedzieć się więcej zajrzyj na oficjalną stronę: www.peptopro.com.

Profil aminokwasowy można odnaleźć u dołu strony w rubryce 'certyfikaty'.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Natychmiastowy dopływ aminokwasów do mięśni
 • Przyspiesza syntezę białek w trakcie wysiłku, jak i po nim (udowodniono w trakcie badań na ludziach)
 • Wzmacnia wytrzymałość i przyspiesza regenerację poprzez ochronę mięśni w trakcie wysiłku
 • Wspomaga fazę wzrostu

Zalecane stosowanie

Po wysiłku:
Wlać 300-400ml wody lub soku owocowego do shakera (im mniej płynu, tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać pół dużej łyżki MP (15-20g), wstrząsnąć i spożyć.

W trakcie wysiłku:
Wlać 250-350ml wody lub soku owocowego do shakera (im mniej płynu, tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać niecałą 1/2 dużej łyżki MP (10-15g), wstrząsnąć i spożyć.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 30g (nie wchodzi w skład zestawu).

Składniki

PeptoPro®* (hydrolizat kazeiny), kwas cytrynowy (tylko wersja o smaku jogurtu jagodowego), barwniki (czerwień buraczana [tylko wersja o smaku jogurtu jagodowego], antocyjany [tylko wersja o smaku jogurtu jagodowego]), substancja smakowa (tylko wersje smakowe), substancja słodząca (sukraloza® [tylko wersje smakowe]). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w 20g:
energia: 73,0Kcal
energia: 305KJ
Białka (po przetrawieniu): 17,0g
Węglowodany: 0,0g
Tłuszcze: 0,3g

Udział poszczególnych składników może się nieznacznie różnić w zależności od wersji smakowej.

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych , wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.0

5.0

(1 Recenzje od klientów)

 • 5    1
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Sortuj według

Do budowania mięśni

Ogółem:

5

Mieszalność:

5

Smak:

1

Skuteczność:

5

Jeśli ktoś śledzi literaturę fachową ten wie, że kazeina ma lepszy profil do budowania mięśni niż serwatka. Wykazało to kilka niezależnych badań (aczkolwiek nie są to jakieś różnice "kosmiczne"). PeptoPro jest niestety drogie, ale jeśli stać CIę na taki produkt to jest to doskonałe białko potreningowo i np rano, gdyż jest to hydrolizat kazeiny, który bardzo szybko zostaje strawiony i doprowadzony do mięśni. Idealny jest właśnie po treningach lub okresach dłuższego postu (planowanego przerywanego lub po nocy). PeptoPro ma niewielką konkurencję na polskim rynku (udało mi się znaleźć jeszcze jeden produktu tego typu) więc duże brawa dla MyProtein za regularną dystrybucję tego białka w Polsce. Smak jest hm... taki jak niestety być musi. To jest hydrolizat. Tak smakują peptydy. Cudów nie ma. Ja mieszam 20g PeptoPro z 10g HydroWhey. To nawet lepsza mieszanka bo ma doskonały profil BCAA, pełen hydrolizat 2:1 kazeina:serwatka. Wtedy wchodzi w gardło :-) 30 g PeptoPro bez niczego innego jest dla mnie "nie do wypicia" ;-) Smak jagodowy jest straszny. Lepszy już cierpki smak "neutralny".

Dobrze użyć razem z:

hydrolizat białka serwatkowego

Sun Jun 26 19:01:36 BST 2016 przez Krzysztof

Czy recenzja była pomocna?

PeptoPro

Wybierz obrazek

PeptoPro
Back to top