PRO:LONG

Preparat Intra-Exercise Endurance

Smak
Opakowanie
Ilość

25% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE | Kod: CALE25

Wybierz swoje ulubione produkty i użyj kodu, żeby zaoszczędzić 25% na całe zamówienie.

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
129.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

PRO:LONG to część Myproteins Nutrient Timing Programme, który ma na celu wyjście naprzeciw specyficznym potrzebom organizmu w trakcie i po treningu lub zawodach.

PRO:LONG to jedyna w swoim rodzaju formuła łącząca węglowodany, białka i elektrolity w celu poprawy nawodnienia i poziomu energii w trakcie wysiłku fizycznego. PRO:LONG stosowany w trakcie treningu lub zawodów pozwala Ci na utrzymanie pożądanej intensywności wysiłku.

Ta mieszanka węglowodanów i elektrolitów została opracowana naukowo z myślą o zapewnieniu ciągłego nawodnienia w trakcie wysiłku. Niewielki spadek w poziomie płynów lub nieznaczne zaburzenie równowagi elektrolitowej mogą mieć znaczny wpływ na wyniki sportowe, dlatego spożycie płynów w trakcie treningu jest bardzo ważne. Mieszanka zawiera także białka i aminokwasy w celu utrzymania syntezy białek i zmniejszenia katabolizmu, ponieważ w trakcie dłuższego wysiłku organizm może w celu uzyskania energii zacząć rozkładać mięśnie.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Naukowo opracowana formuła intra-exercise
  • Wspomaga nawadnianie i dostarcza energii
  • wysoka zawartość szybko działających węglowodanów i elektrolitów
  • zawiera PeptoPro® i Vitargo Pure®

Zalecane stosowanie

Wlać 400-500ml wody do shakera (im mniej płynu, tym gęstszy będzie napój). Następnie dodać 1 kopiastą łyżkę MP (50g), wstrząsnąć i spożyć. Spożywać w trakcie treningu dla zapewnienia odpowiednich poziomów energii i nawodnienia.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 44g.

Składniki

PRO:LONG mieszanka węglowodanów (maltodekstryna, dekstroza, Vitargo Pure), iBCAA (leucyna, izoleucyna, walina, lecytyna sojowa), hydrolizat kazeiny (PeptoPro®), aromat, kwas cytrynowy, witamina C, mieszanka elektrolitów (chlorek sodu, siarczan potasu, fosforan dwuwapniowy, tlenek magnezu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (kurkumina).

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji 50g:
energia (kJ): 643
energia(kcal): 154
białko (g): 2,1
węglowodany (g): 34,8
tłuszcze (g): 0,0

Każda porcja 50g zawiera ponadto:
iBCAA (g): 5,0
witamina C (mg): 500
elektrolity (mg): 500

Zawartość w porcji 100g:
energia (kJ): 1286
energia (kcal): 308
białko (g): 4,2
węglowodany (g): 69,6
tłuszcze (g): 0,0

Każda porcja 100g zawiera ponadto:
iBCAA (g): 10,0
witamina C (mg): 1000
elektrolity (mg): 1000

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

PRO:LONG

Wybierz obrazek

PRO:LONG
Back to top