• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Proszek z chlorelii

Chlorella Powder

13 Lat Myprotein | Darmowa Dostawa na KAŻDE zamówienie! Użyj kodu: DOSTAWA

Dzień Darmowej dostawy na każde zamówienie - 13 urodziny Myprotein.

Oferta ważna do północy 25 Maja 2017

KUP TERAZ

159.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Chlorella to jednokomórkowa zielenica występująca w czystej wodzie, uznawana za jedną z najstarszych form życia na ziemi. Z uwagi na wysoką koncentrację składników odżywczych chlorella uznawana jest za pełnowartościowy pokarm naturalny. Dostarcza wszystkich potrzebnych do życia składników.

Chlorella jest szczególnie bogata w białko, niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy, błonnik, kwasy nukleinowe (RNA & DNA) oraz szereg innych kluczowych składników. Zwolennicy chlorelli uważają, że jej spożywanie niesie za sobą wiele korzyści dla zdrowia, takich jak równowaga dietetyczna, utrzymywanie wagi, oczyszczanie krwi, zwiększona zasadowość organizmu, niższe ciśnienie krwi, lepsza odporność organizmu. Wysoka zawartość białka w chlorelii stymuluje także wzrost i regenerację tkanek.

Chlorella odznacza się w świecie roślin najwyższą koncentracją chlorofilu. Pod względem struktury chlorofil jest podobny do hemoglobiny; stwierdzono, że poprawia zdolność krwi do transportowania tlenu. Natleniona krew to takie korzyści dla zdrowia jak więcej energii, lepsze funkcjonowanie mózgu, i dodatkowa ochrona przed niebezpiecznymi toksynami.

Silne właściwości przeciwutleniające chlorelli mogą wspomagać organizm w walce z chorobami i usuwać szkodliwe wolne rodniki i toksyny. Usunięcie takich toksyn pomaga także w oczyszczeniu krwi, wątroby i jelit. Chlorella dostarcza także dużych ilości beta-karotenu, witaminy B-12 i żelaza. Wysoki poziom przeciwutleniaczy, RNA i DNA może także opóźnić proces starzenia. Podobny efekt ma wysoce alkalizujące działanie chlorelli, które pomaga kontrolować poziomy kwasu w organizmie, umożliwiając tym samym optymalne funkcjonowanie komórek.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Stężenie chlorofilu wyższe niż u jakiejkolwiek innej rośliny
 • Znakomita zawartość białka
 • Silne właściwości detoksykacyjne

Zalecane stosowanie

Wlać 150-250ml wody, soku lub innego napoju do shakera. Następnie dodać półtorej małej łyżki MP (4g), wstrząsnąć i spożyć. Spożywać jedną do trzech porcji na dzień.

Proszek z chlorelli powienien być wprowadzany do diety stopniowo, aby organizm przywykł do ewentualnych reakcji detoksykacyjnych.

1x płaska łyżka plastikowa MP (mała) to 3g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Ten produkt to w 100% proszek z chlorelli bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

Zawartość w 4g:
energia: 70,0cal
energia: 126,0kJ
białko (masa rzeczywista): 2,4g
tłuszcze: 0,4g
w tym nasycone: 0,08g
węglowodany: 0,8g
błonnik: 0,08g
chlorofil: 83,3mg

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Proszek z chlorelii

Wybierz obrazek

Proszek z chlorelii