• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

 • Organic

  Organic

Proszek z lucerny

Erba medica in polvere - Biologica

13 Lat Myprotein Wyprzedaż do -50% Rabatu na wszystkie nasze produkty, PLUS dodatkowe 15% rabatu z kodem EXTRA15PL

Aż do 50% Rabatu w naszej Wyprzedaży na Wszystkie Produkty! + Dodatkowe 15% rabatu z kodem EXTRA15PL (nie obejmuje masła orzechowego)

Sprawdź naszą ofertę i nie przepłacaj. 

Oferta ważna do północy 26 Maja 2016 lub do wyczerpania zapasów.


KUP TERAZ

109.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Lucerna to roślina strączkowa, używana jako uzupełnienie diety od czasów arabskiej starożytności. Po arabsku jej nazwa oznacza ,,ojca wszystkich pokarmów''. Ponieważ lucerna kiełkuje bardzo głęboko pod ziemią pobiera z podglebia obfitą ilość minerałów, co sprawia, że jest rośliną bogatą w składniki odżywcze.

Lucerna jest uważana za jedno z najobfitszych na lądzie źródeł pierwiastków o znaczeniu biologicznym. Lucerna jest także bogata w chlorofil, witaminy, saponiny, sterole, flawonoidy, kumarynę i alkaloidy, dostarcza także sporych ilości białek i węglowodanów. To nagromadzenie składników odżywczych dostarcza szeregu korzyści zdrowotnych, jak wzmocnienie odporności, przyswajanie, usprawnione trawienie, alkalizacja, czyszczenie wątroby i zwiększone poziomy energetyczne. Lucerna ma właściwości lekko moczopędne, które mogą pomóc w zmniejszeniu ilości zatrzymywanej wody i poprawić zdrowie układu moczowego.

W szeregu badań wykazano, że najważniejszą zaletą lucerny jest kontrola poziomu cholesterolu. Chociaż jej konkretna funkcja nie jest w pełni rozumiana sądzi się, że pewne włókna i substancje w lucernie przyklejają się do cholesterolu, tym samym zapobiegając jego pozostawaniu we krwi i odkładaniu się w naczyniach krwionośnych.

Jako roślina lucerna jest naturalnym źródłem dużych ilości chlorofilu. Chlorofil wykazuje pod względem struktury duże podobieństwo do hemoglobiny. Stwierdzono, że poprawia zdolność on krwi do przenoszenia tlenu. Natleniona krew oznacza szereg korzyści zdrowotnych, jak nadwyżki energii, lepsze funkcjonowanie mózgu, i dodatkowa ochrona przed niezdrowymi toksynami.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Zawiera wszelkie substancje konieczne dla funkcjonowania ludzkiego organizmu.
 • Nadzwyczaj bogate źródło minerałów
 • Silne właściwości detoksykacyjne

Zalecane stosowanie

Dodaj 150-250ml wody, soku bądź innego napoju do naszego shakera. Następnie dodaj 2 małe łyżeczki MP (3g), wstrząśnij i spożyj. Spożyj jedną do trzech porcji na dzień.

Proszek z lucerny należy do diety wprowadzać stopniowo, tak, by organizm przywykł do możliwych reakcji odwykowych.

1x płaska plastikowa łyżeczka MP (mała) to 1,6g. (nie jest częścią zestawu)

Składniki

Poniższy produkt to w 100% proszek z lucerny bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

Zawartość w 3g:
energia: 8,2cal
energia: 34,5kj
białko (masa rzeczywista): 0,7g
tłuszcze: 0,1g
w tym nasycone: 0,04g
węglowodany: 0,5g
w tym cukry: 0,1g
błonnik: 1,2mg
chlorofil: 16,2mg

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Proszek z lucerny

Wybierz obrazek

Proszek z lucerny