• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Spirulina

100% czysta, bez sztucznych dodatków

ZNIŻKA 30% Z CAŁEGO ZAMÓWIENIA | Kod: ZNIZKA30

ZNIŻKA 30% Z CAŁEGO ZAMÓWIENIA | Kod: ZNIZKA30

Od teraz do 20.10.2017 22:00 masz możliwość uzyskania rabatu 30%* na wszystko

* 30% rabatu na wszystko nie dotyczy produktów, które podlegają już innemu rabatowi na stronie.

KUP TERAZ
119.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Spirulina co to jest?

Spirulina to rodzaj alg rosnących naturalnie w tropikalnych i subtropikalnych jeziorach uznawany za pełnowartościowy pokarm o znakomity właściwościach odżywczych. Przypuszcza się, że spirulina była szeroko stosowana przez mieszkańców Afryki Północnej i Meksyku już tysiąclecia temu, jednak dopiero w ciągu ostatnich 40 lat stała się ona popularnym suplementem diety.

Spirulina jest bogatym źródłem białek, witamin, minerałów, niezbędnych kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy. Dzięki tym różnorodnym składnikom spirulina ma silne działanie wzmacniające odporność i wspomaga organizm w zwalczaniu wirusów i infekcji. Dostarcza organizmowi znacznych ilości witaminy B, żelaza, niezbędnych pierwiastków śladowych, beta karotenu i kwasu gamma-linolenowego. Spirulina zawiera także chlorofil, który poprawia zdolność krwi do transportowania tlenu.

Zalety i korzysci Spiruliny

Obfitość niezbędnych aminokwasów będzie miała korzystny wpływ na wzrost i regenerację po wysiłku. Białka zawarte w spirulinie są uznawane za znacznie bardziej przyswajalne w porównaniu do białek pochodzących z innych pokarmów.

Jako suplement diety spirulina może dodawać energii, przyczyniać się do zachowania równowagi odżywczej i kontroli wagi, przy równoczesnym zapewnieniu silnego działania detoksykacyjnego. Przypuszcza się także, że spirulina może wspomagać leczenie alergii poprzez wzmacnianie odpowiedzi przeciwzapalnej organizmu i osłabienie wydzielania histaminy.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Bogata zawartość witamin, minerałów i enzymów
 • Wysoka zawartość białka
 • Silny przeciwutleniacz

Zalecane stosowanie

Wlać 150-250ml wody, soku, lub jakiegokolwiek innego napoju do shakera. Następnie dodać półtorej małej łyżki MP (5g), wstrząsnąć i spożyć. Spożywać na dzień jedną do trzech porcji.

Proszek ze spiruliny należy wprowadzać do diety stopniowo, tak, aby organizm przyzwyczaił się do możliwych reakcji detoksykacyjnych.

1x płaska łyżka MP (mała) to 3g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Ten produkt to w 100% proszek ze spiruliny bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

Zawartość w 5g:
energia: 14,5cal
energia: 60kJ
białko (masa rzeczywista): 2,85g
Tłuszcze: 0,3g
w tym nasycone: 0,1g
węglowodany: 1,2g
w tym cukry: 0,1g
błonnik: 0,2g
chlorofil: 27,0mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Spirulina

Wybierz obrazek

Spirulina
Back to top