38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: PL38
DODATKOWE 5% RABATU PRZY ZAKUPIE 1 PRODUKTU MYVEGAN

To, co cię porusza, sprawia, że

To, co cię porusza, sprawia, że

Pakiety

O naszych pakietach

Cieszymy się, że możemy być częścią Twojej podróży. Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki, czy ponownie rozpalasz swój płomień fitness, mamy idealne paliwo, aby rozpocząć przygodę ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Do wyboru są cztery pakiety białkowe - Clear Protein, Impact Protein, Get Stronger i Diet - każdy zaprojektowany tak, aby odpowiadał Twoim unikalnym celom. Niezależnie od tego, czy chcesz wyrzeźbić szczupłe mięśnie, zwiększyć wytrzymałość, kontrolować wagę, czy też dążysz do ogólnego poprawy samopoczucia, mamy Twoje wsparcie. Nie chodzi tylko o chodzenie na siłownię; chodzi o pielęgnowanie ciała odpowiednimi produktami.

Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, naszą misją jest zapewnienie, że osiągniesz swoje cele fitness. Razem stwórzmy pozytywne, trwałe zmiany, które wykraczają poza trening.

PImpact Protein Bundle

Wzmocnij się dzięki zestawowi Impact Protein Bundle. Dzięki 40 porcjom Impact Whey Protein Powder i wygodnemu shakerowi możesz rozpocząć swoją przygodę z fitnessem.

Impact Whey Protein to produkt, który od samego początku cieszy się niesłabnącą popularnością, dostarczając kremowy, łatwy do wymieszania shake zawierający co najmniej 20 g białka w porcji. Ten potężny składnik odżywczy jest niezbędny do wzrostu mięśni i utrzymania zdrowych kości, zapewniając organizmowi najlepsze samopoczucie i wydajność.

Jesteś nowy w temacie białka? Rozważ Impact Protein Bundle jako swój zestaw narzędzi fitness. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz, ten zestaw jest dla Ciebie. Nie chodzi tylko o to, co robisz na siłowni; chodzi o wspieranie swojego ciała za kulisami. Niech białko będzie Twoją tajną bronią w budowaniu siły i odporności.


Kup teraz