Night Pack

Dni wypłaty - do 30% zniżki na całą stronę + Dwa Prezenty

Super Oferty na Dni Wypłaty! Zaoszczędź nawet 30%!

Wydaj 120zł dostań 15% Rabatu - Kod: 15POL
Wydaj 200zł dostań 20% Rabatu - Kod: 20POL
Wydaj 300zł dostań 25% Rabatu - Kod: 25POL
Wydaj 360zł dostań 30% Rabatu - Kod: 30POL

Oferta ważna do 3 Czerwca 2016. Maksymalny rabat to 280zł.

KUP TERAZ

Było: 209.00 zł

Teraz 172.00 zł

Zaoszczędź: 37.00 zł

Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Pakiet na noc Night Pack został opracowany z myślą o dostarczeniu Ci podstawowych produktów mających korzystny wpływ na sen, wspomagających regenerację, a równocześnie podtrzymujących proces budowania mięśni. Połączyliśmy produkt Milk Protein Smooth zawierający białka o spowolnionym uwalnianiu with ZMA patented zinc and magnesium formula and 5-HTP sleep aid in this convenient pack, to promote recovery and help you achieve your training goals.

Milk Protein Smooth (produkt bezsmakowy, w woreczku, 1kg) to koncentrat białka mlecznego pozyskany z ultrafiltrowanego mleka odtłuszczonego. To zaawansowane białko mleczne jest znakomitym źródłem naturalnej kazeiny i białka serwatkowego w tym samym stosunku, w jakim znajdują się one naturalnie w mleku (kazeina 80%, serwatka 20%).

5-HTP (Tub, 90) (5-hydroksytryptofan) to naturalnie występujący aminokwas, prekursor serotoniny, ważnego neuroprzekaźnika. Stwierdzono, że zwiększone poziomy serotoniny poprawiają sen i ograniczają apetyt.

ZMA (Tub, 90) is a synergistic combination of Zinc and Magnesium designed to maximize absorption and promote recovery from exercise. Cynk odgrywa kluczową rolę w regulacji wzrostu komórek i regeneracji tkanek, jak również w utrzymywaniu zdrowego systemu odpornościowego.

Główne zalety

  • 3 produkty do stosowania przed pójściem spać
  • Lepsza regeneracja
  • Lepszy sen

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów. Uwaga! Zalecamy zażycie ZMA oraz Milk Protein Smooth co najmniej w odstępie 90 minut, ponieważ produkty mleczne mogą mieć wpływ na absorbowanie ZMA.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Night Pack

Wybierz obrazek

Night Pack