Recovery Pack

30% Rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty | Wpisz kod: SZYBKO30

Otrzymaj na wszystkie nieprzecenione produkty w Myprotein. 

Oferta obejmuje nasze bestsellery takie jak Impact Whey Protein, BCAA oraz nowe produkty takie jak Baton z Kazeiną, Wzmacniacz Wodny oraz Organiczna Mąka Amarantusowa.

Oferta jest ważna jedynie do północy 18 Stycznia 2017r. Maksymalny rabat to 250zł

KUP TERAZ30% Rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty | Wpisz kod: SZYBKO30

Było: 237.00 zł 179.00 zł Zaoszczędź: 58.00 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Recovery Pack to połączenie 3 najwyższej klasy produktów zaprojektowanych z myślę o zmniejszeniu obolałości mięśni i wspomaganiu zysku mięśni po wysiłku. Połączyliśmy preparat post-workout Recovery Evo z popularnym aminokwasem glutaminą oraz cynkiem i magnezem w jednym wygodnym w użyciu produkcie.

Recovery Evo (truskawka i jabłko, woreczek, 1,28kg) to rewolucyjny suplement regeneracyjny, który by dostarczyć organizmowi składników odżywczych koniecznych do skutecznej regeneracji wykorzystuje wyniki najnowszych badań. Ta jedyna w swoim rodzaju mieszanka składników została zaprojektowana w celu wspomagania i przyspieszenia procesu regeneracji, co sprawia, że Recovery Evo jest nieodzownym składnikiem diety dla wszystkich trenujących na poważnie sportowców.

L glutamina (woreczek, 250g) to ważny aminokwas potrzebny wszystkim mięśniom w ciele, jeden z najważniejszych składników budulcowych białek, które odpowiadają za zdrowie komórek i naprawę tkanki.

Cynk i magnez (tubka, 90) to połączenie dwóch niezbędnych w diecie minerałów i witaminy B6. Suplementacja przy pomocy cynku i magnezu może wspomagać regenerację, podnosić poziom związków wzrostu i prowadzić do większych zysków siły.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 3 produkty najwyższej klasy
  • Wzmacnia regenerację
  • Sprzyja rozwojowi mięśni

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Recovery Pack

Wybierz obrazek

Recovery Pack