• wegetariański

    wegetariański

  • wegański

    wegański

Pedy pszenicy w proszku

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że zarejestrujesz się, w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Z uwagi na niezliczoną ilość korzyści dla zdrowia, jakie mają jego składniki, proszek z pędów pszenicy w ostatnich latach zyskał sobie wielką popularność jako suplement diety.

Pędy pszenicy są zbierane zaraz po wykiełkowaniu, pełne odżywczych składników, takich jak witaminy, minerały i enzymy. Pędy pszenicy odznaczają się także wysoką zawartością chlorofilu, który zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu szkodliwych bakterii.

Struktura chlorofilu i hemoglobiny jest podobna; wykazano, że chlorofil podnosi zdolność krwi do trasportowania tlenu. Chlorofil rozkłada także dwutlenek węgla i uwalnia tlen. Natleniona krew zapewnia także szereg korzyści zdrowotnych, jak dodatkowa energia, lepsze funkcjonowanie mózgu i dodatkowa ochrona przed niezdrowymi toksynami. Chlorofil działa także jako silny przeciwutleniacz, który oczyszcza krew i komórki umożliwiając organizmowi zminimalizować szkody wyrządzone przez toksyny i wolne rodniki. Wysoka zawartość aminokwasów w pędach pszenicy powoduje, że stanowią znakomite narzędzie do budowy białek i rozwoju tkanki.

Zasadowość pędów pszenicy pomaga organizmowi zachować włąściwy poziom kwasowości.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Wysoka zawartość witamin, minerałów, aminokwasów i enzymów
  • Zwiększa zawartość hemoglobiny we krwi
  • Silny przeciwutleniacz

Zalecane stosowanie

Wlać 150-250ml wody, soku owocowego lub innego płynu do shakera. Następnie dodać 2 kopiaste małe łyżki MP (4g), wstrząsnąć i spożyć. Spożywać jedną do trzech porcji na dzień.

Proszek z pędów pszenicy należy wprowadzać do diety stopniowo, tak, by organizm przyzwyczaił się do reakcji detoksykacyjnych.

1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 1,79g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Ten produkt to w 100% proszek z pędów pszennych bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

Zawartość w 4g:
energia: 15,0cal
białko (masa rzeczywista): 982,0mg
węglowodany: 1,8g
tłuszcz: brak
błonnik: 1,2g
chlorofil: 21,0mg

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Pedy pszenicy w proszku

Wybierz obrazek

Pedy pszenicy w proszku