• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Potasu fosforan dwuzasadowy

Smak
Opakowanie
Ilość

Kod Zagadka - ile dzisiaj zaoszczędzisz? Dostań nawet 40% rabatu z kodem TAJNY

Dziś ruszamy z Kodem Zagadką... Możesz dostać nawet 40% zniżki a więc nie czekaj, zamawiaj! 

Możesz zaopatrzyć się w produkty które pomogą zrzucić te uparte kilogramy lub zbudować masę mięśniową!
Oferta ważna do północy 27 Sierpnia 2016. Maksymalny rabat na zamówienie to 240zł.


KUP TERAZ

109.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest Fosforan Potasu Dwuzasadowy

Czołowi sportowcy od lat stosują suplementację fosforanami dla poprawienia kondycji i wytrzymałości, a także by opóźnić nadejście zmęczenia. Potasu fosforan dwuzasadowy jest solną formą fosforanu charakteryzującą się wysoką biodostępnością. Ogólnie mówiąc jest najbardziej odpowiedni dla osób wykonujących ćwiczenia ciągłe przez więcej niż 30 minut.

Wiadomo, że zarówno przy wysiłku tlenowym, jak i beztlenowym fosforany odgrywają ważną rolę w przemianie energii. Organizm używa fosforanów do produkcji wysokoenergetycznych ATP oraz fosfokreatyny. Poprawa zdolności Twojego ciała do produkcji ATP oraz fosfokreatyny sprzyja lepszemu wykonywaniu czynności siłowych, takich jak sprint czy podnoszenie ciężarów. Fosforany mają także zastosowaniu przy formowaniu związku znanego jako 2,3-bifosfoglicerynian, który uczestniczy w uwalnianiu tlenu z hemoglobiny do Twoich komórek mięśniowych. Wysoki poziom 2,3-bifosfoglicerynianu poprawia dostarczanie tlenu do Twoich pracujących mięśni, co ma efekt w postaci lepszego wskaźnika VO2max oraz zdolności tlenowej. Przemiana tłuszczy i węglowodanów w energię może zostać poprawiona przez dodawanie suplementów soli fosforanów.

Jak stosowac Fosforan Dwuzasadowy Potasu?

ednym z głównych efektów przyjmowania fosforanów w suplementach jest zdolność do hamowania produkcji kwasu mlekowego. Kwas mlekowy powoduje pogorszenie wyników w trakcie ćwiczeń, stąd obniżenie skutków działań kwasu mlekowego może bardzo poprawić wytrzymałość fizyczną. Oprócz obniżonego poziomu kwasu mlekowego badania wykazały, że suplementy fosforanów mogą obniżyć stopień odczuwanego zmęczenia w trakcie wysiłku. Potasu fosforan dwuzasadowy może więc nie tylko mieć poważny fizjologiczny wpływ na ćwiczenia, ale może pomagać Ci także psychologicznie - sprawiając, że odczuwasz, że ćwiczenia wydają się łatwiejsze.

Ponieważ fosforany mogą poprawiać przemianę tłuszczy w energię korzystne może być stosowanie potasu fosforanu dwuzasadowego w połączeniu z acetyl l-karnityną.

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Pomaga poprawić wytwarzania ATP
 • Może poprawiać wskaźnik VO2max i wytrzymałość
 • Pomaga hamować wytwarzanie kwasu mlekowego

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecamy spożywanie 1g 4 razy dziennie w równomiernych odstępach w ciągu dnia.

Dodaj połowę małej łyżeczki MP (1g) do wybranej ilości wody lub soku owocowego i spożyj natychmiast. Najlepiej spożywać na pusty żołądek.

1x płaska plastikowa łyżeczka MP (mała) waży 2g (zestaw nie zawiera łyżeczki).

Składniki

Ten produkt to w 100% potasu fosforan dwuzasadowy bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% potasu fosforan dwuzasadowy

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Potasu fosforan dwuzasadowy

Wybierz obrazek

Potasu fosforan dwuzasadowy