KUP WIĘCEJ, ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ
KUNI 38% RABATU NA ZAMÓWIENIE | KOD: WIECEJ

Kontrola Wagi

25 wyników

Oferujemy szereg suplementów do kontrolowania wagi ciała, aby wspomóc Cię w Twojej podróży fitnessowej. Od Thermopure, który dostarcza niezbędnych zastrzyków energii, po nasz bestseller, Impact Diet Whey, pełen najważniejszych składników odżywczych — nasze produkty wspomogą Cię na każdym kroku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Rzuć okiem na nasze najlepsze suplementy do kontroli wagi ciała.

Sortuj według:

Products

Kontrola Wagi


Oferujemy szereg suplementów, które pomogą Ci w Twojej drodze do osiągnięcia celów treningowych - niezależnie od tego, czy chcesz nabrać masy mięśniowej, schudnąć, czy po prostu pozostać w doskonałej formie.


Czym są suplementy wspomagające kontrolę wagi?

Nasze suplementy kontroli wagi to koktajle, żywność oraz tabletki stworzone specjalnie po to, aby pomóc Ci osiągnąć pożądany efekt sylwetkowy - niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć masę mięśniową, schudnąć, czy zachować aktualną sylwetkę.


Nasza gama produktów wspomagających kontrolę wagi

Mamy niesamowitą gamę suplementów, które pomogą Ci rozpocząć Twoją przygodę w świecie fitness. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów zwiększających masę mięśniową lub linią Impact Diet, aby znaleźć suplementy najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz też sprawdzić niektóre z naszych najlepiej sprzedających się formuł tutaj.Extreme Gainer Blend to nasza niezwykle popularna formuła pomagająca w zwiększeniu masy ciała, zawierająca doskonałe składniki odżywcze wspierające Twój trening kulturystyczny:


• Zawiera białko - idealne do wspomagania przyrostów i budowania masy mięśniowej

• Posiada imponującą dawkę 25g białka i 62g węglowodanów *

• Wzbogacona o kluczowe witaminy i minerały

• Z dodatkiem monohydratu kreatyny


Thermopure to nasza potężna formuła termogeniczna opracowana z myślą o wsparciu Twojej diety:


• Bardzo popularny termogenik

• Zawiera aminokwasy l-tyrozynę i l-teaninę

• Z dodatkiem niezbędnych witamin B6 i B12

• Wzbogacony o kluczowe składniki takie jak: kofeinę, ekstrakt z zielonej herbaty i proszek cayenne


Nasze Lean Cookie to świetna opcja, gdy potrzebujesz czegoś, co zaspokoi Twoje zachcianki bez zakłócania dotychczasowej diety:

• Doskonała jako pyszna przekąska na wynos

• Posiada 80% mniej cukru i 70% mniej tłuszczu niż standardowe zamienniki z supermarketów *

• Zawiera imponującą dawkę aż 25g białka w porcji*

*Informacje odżywcze mogą się różnić w zależności od wybranego smaku.


Pytania i odpowiedzi


Jak utrzymać swoją aktualną wagę?

Musisz spożywać odpowiednią ilość kalorii. Możesz obliczyć swoje “zero kaloryczne” za pomocą internetowego kalkulatora kalorii. Najprawdopodobniej waga będzie się zmieniać z dnia na dzień, ale dopóki będziesz jadł odpowiednią ilość kalorii (która na początku będzie zależała od aktualnej wagi i wzrostu) i kontynuować ją możesz założyć, że utrzymujesz swoją obecną wagę. Jeśli nie lubisz liczenia kalorii, po prostu monitoruj częstotliwość posiłków i ilość ćwiczeń, jednocześnie obserwując wagę. Możesz zmieniać wielkość i częstotliwość posiłków oraz ćwiczeń, a jeśli twoja waga waha się poza zakresem utrzymania, dostosuj te nawyki do czasu, gdy będziesz jeść i trenować w sposób, który wspomaga utrzymanie wagi.Co to znaczy zdrowa dieta?

To zależy całkowicie od danej osoby, ale zdrowa dieta to taka, która wspiera Cię nie tylko fizycznie, ale także psychicznie, pozwalając cieszyć się jedzeniem, unikać ograniczeń, a przy tym osiągać wyznaczone cele. Dieta o strukturze opartej na kaloriach, wyższej zawartości białka, zwiększonej zawartości owoców i warzyw oraz pozwalająca Ci każdego dnia na coś, co sprawia Ci przyjemność, to świetny początek!


Jak ważne jest odżywianie?

Niezwykle ważne, niezależnie od celu; to sposób, w jaki napędzamy nasze ciało. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie to ważne, wyjmij całe paliwo z samochodu i spróbuj nim jechać - daleko nie zajedziesz!


Jak utrzymać masę mięśniową?

Oto kilka prostych wskazówek: utrzymuj wysoki poziom białka, nie ograniczaj nadmiernie kalorii i trenuj siłowo na odpowiednim poziomie ciężaru!W jaki sposób mogę wspierać swój metabolizm?

Najbardziej wspierasz swój metabolizm poprzez zdrowy styl życia. Upewnij się, że przez większość czasu jesz pokarmy bogate w składniki odżywcze, spożywasz dużo białka, ćwiczysz regularnie i śpisz wystarczająco długo!


Jaki jest zdrowy poziom tkanki tłuszczowej?

Ogólnie rzecz biorąc, zdrowy zakres tkanki tłuszczowej znajduje się na poziomie od 6 - 25% dla mężczyzn i dla kobiet w przedziale od 14 - 31%. Jednak to, jak „zdrowy” jest Twój obecny poziom tkanki tłuszczowej zależy od czegoś więcej niż tylko liczby.


Jak zwiększyć masę mięśniową?

Istnieją dwa sposoby: odpowiedni trening i wszystkie aktywności poza nim! Kluczowy jest program skoncentrowany na rozwoju i ciągłym stymulowaniu wzrostu masy mięśniowej. Po drugie, dieta dostosowana do zwiększenia masy mięśniowej (niewielka lub umiarkowana nadwyżka kalorii i zwiększone spożycie białka) oraz odpowiednia ilość snu, a także radzenie sobie ze stresem są kluczowe. Właściwe ustawienie obu stron medalu pomoże Ci wznieść swoją sylwetkę na wyższy poziom!