Pakiet Big Deal

13 Lat Myprotein | Wyprzedaż do 50% | 10% dla każdego, 15% gdy wydasz 300zł, 20% gdy wydasz 400zł | Kod: URODZINY

Impreza urodzinowa dobiega końca! Otrzymaj naqet 20% dodatkowego rabatu:

  • 10% dla każego
  • 15% gdy wydasz 300zł
  • 20% gdy wydasz 400zł

Oferta ważna do północy 29 Maja. Kod nie obejmuje Masła Orzechowego.

KUP TERAZ

Było: 383.00 zł 306.00 zł Zaoszczędź: 77.00 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Pakiet Big Deal wyznacza nowe standardy, jak chodzi o stosunek jakości do ceny. Najbardziej kompleksowy i wszechstronny pakiet odżywek wśród dostępnych na rynku. Nadaje się idealnie dla każdego, kto chce zyskać masę, pozbyć się tłuszczu, poprawić wyniki sportowe i ogólne samopoczucie. At only £49.99, we have cut our prices to the bone to ensure you get an exceptional deal.

Big Deal Bundle zawiera 7 specjalnie wyselekcjonowanych odżywek, które dostarczą organizmowi zapasów mikro i makroelementów na cały miesiąc. Badania jednoznacznie pokazują, że z powodu obciążeń, jakie znoszą ich organizmy, sportowcy i osoby prowadzące aktywny tryb życia potrzebują większej ilości składników odżywczych, niż osoby mniej aktywne. Ten pakiet zagwaruntuje, że zwiększone zapotrzebowanie Twojego organizmu na białko, węglowodany (o wysokim i niskim indeksie glikemicznym), niezbędne kwasy tłuszczowe, jak również witaminy i kreatynę, zostanie zaspokojone.

Dobraliśmy następujące składniki: kreatynę jednowodną, by dodać siły, True Whey (serwatkę) jako najwyższej klasy źródło białka, by wspomagać rozwój i regenerację mięśni, owies instant, by zapewnić paliwo do treningu, dekstrozę do regeneracji bezpośrednio po wysiłku, oraz kwasy omega-3 i codzienne witaminy, aby poprawić Twoje samopoczucie.

Informacja dodatkowa: by zademonstrować, jak może być stosowany produkt Big Deal Bundle, ułożyliśmy przykładowy plan dziennej suplementacji:

Śniadanie
100g owsa instant
25g True Whey
2x Omega 3

Obiad
1x witaminy

Koktajl pre workout
100g owsa instant
25g True Whey
5g kreatyny jednowodnej

Trening

Koktajl post workout
50g dekstrozy
25g True Whey

True Whey (Smak czekolady i pomarańczy, 2,27kg): Kapitalne białko serwatki następnej generacji. Świetne dla każdego, kto chce zyskać wysokiej jakości masę mięśniową.

Kreatyna jednowodna (250g): udowodniono, że dodaje siły i wspomaga rozwój. Wykazano, że skraca czas regeneracji, zarówno ogólnej, jak i między sesjami intensywnego wysiłku.

Omega 3 (90 kapsuł): Omega 3 to niezbędny kwas nasycony, pozyskiwany z oleju rybnego. Zawiera EPA (kwas eikozapenaenowy) oraz DHA (kwas dokozaheksaenowy), co do których wykazano, że wspierają funkcjonowanie mózgu, a także układy odpornościowy i krążenia.

Codzienne witaminy (60 tabletek): kompleksowe multiwitaminy opracowane z myślą o Twoim samopoczuciu i zapobieganiu niedoborom witamin w diecie.

Owies instant (2,5kg): Fantastyczne źródło węglowodanów i wysokim indeksie glikemicznym. Idealne paliwo dla codziennych ćwiczeń.

Dekstroza (1kg): Prosty węglowodan o wysokim indeksie glikemicznym. Można spożywać jako szybko działające źródło energii, lub by rozpocząć wydzielanie insuliny i proces regeneracji.

Myprotein Blender Bottle (600ml): Myprotein Blender Bottle to najbardziej zaawansowana butelka na suplementy spośród obecnych na rynku. Pozwala na wyprodukowanie łagodnego napoju przy minimalnym wysiłku.

SMAKI, PRODUKTY I WYMIARY JAK POKAZANO. MOGĄ ZOSTAĆ WYCOFANE LUB ZASTĄPIONE BEZ POWIADOMIENIA W ZALEŻNOŚCI OD STANÓW MAGAZYNOWYCH.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Znakomity stosunek jakości do ceny
  • Zaspokaja wszystkie codzienne potrzeby
  • Idealnie nadaje się dla tych, którzy chcą zyskać na masie beztłuszczowej

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Pakiet Big Deal

Wybierz obrazek

Pakiet Big Deal