Pakiet Bulk Up

13 Urodziny Myprotein Wyprzedaż do 50% + 13% rabatu | Użyj kodu: 13LAT

Urodzinowa Wyprzedaż do 50% na wszystko! Otrzymaj 13% rabatu z kodem: 13LAT

KUP TERAZ

386.06 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Pakiet Bulk Up zawiera 6 najlepiej sprzedających się produktów, specjalnie wybranych pod kątem wspomagania zysków siły i wielkości. Stosowany przez kulturystów, sportowców uprawiających dyscypliny siłowe, jak również osoby chcące zwiększyć rozmiary mięśni pakiet Bulk Up jest nie do pobicia pod względem stosunku jakości do ceny. Został zaprojektowany, by przez cały miesiąc zapewniać organizmowi składniki potrzebne do regeneracji i rozwoju.

Mówiąc dokładniej, każdy z suplementów budujących masę, zawartych w pakiecie Bulk Up, ma potwierdzone działanie zwiększające masę i wielkość mięśni, gdy spożywa się go samodzielnie. Jednakże spożywanie ich razem może powodować, że efekty będą jeszcze lepsze. Pakiet Bulk Up zawiera kreatynę jednowodną, która doda siły, MP Max® Total Gainer jako mieszankę białek i węglowodanów, która wspomaga rozwój i regenerację Twoich mięśni, Milk Protein Smooth, który zregeneruje Twoje mięśnie wtedy, gdy śpisz, taurynę, która ściągnie do mięśni dodatkowe składniki odżywcze, co jeszcze bardziej przyspieszy regenerację i rozwój, oraz owies instant, źródło węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, które zapewni paliwo do wysiłku.

Pakiet Bulk Up świetnie nadaje się na wszystkich poziomach zaawansowania. Może być stosowany przez doświadczonych sportowców, którzy na przestrzeni 30 dni potrzebują wysokiej jakości suplementacji specjalnie opracowanej pod kątem rozwoju tkanki mięśniowej, lub chcących przełamać bariery treningowe i szukających czegoś nowego. I wo końcu stosować produkt mogą ci, którzy dopiero rozpoczynają program treningowy i potrzebują sensownie zaplanowego reżimu suplementacji.

Aby zademonstrować, jak można stosować pakiet Bulk Up, ułożyliśmy przykładowy dzienny plan suplementacji:

Koktajl pre workout
50 g owsa instant
3g tauryny

Trening

Koktajl post workout
100g Total Gainer
5g kreatyny jednowodnej
3 g tauryny

MP Max® Total Gainer (smak bananowy, 2720g): wysokokaloryczny, odżywczy napój, dzięki któremu zyskasz na masie.

Kreatyna jednowodna (250g): Udowodnione działanie poprawiające siłę i wspomagające rozwój. Skraca czas regeneracji, zarówno ogólnej, jak i pomiędzy momentami intensywnego wysiłku.

Owies instant (2,5kg): fantastyczne źródło węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, świetnia nadaje się jako paliwo dla Twojego wysiłku treningowego.

Tauryna (250g) Aminokwas regulujący wielkość komórek, mogący wspomagać regenerację i rozwój.

Łagodne białko mleczne (łagodna czekolada 1kg) Białko powoli przyswajalne, idealne do spożycia przed pójściem spać.

Myprotein Blender Bottle (600ml): Myprotein Blender Bottle to najbardziej zaawansowana butelka na suplementy sportowe dostępna obecnie na rynku, która pozwala Ci miksować odżywki przy minimalnym wysiłku.

SMAKI, PRODUKTY I WYMIARY JAK POKAZANO. MOGĄ ZOSTAĆ WYCOFANE LUB ZASTĄPIONE BEZ POWIADOMIENIA W ZALEŻNOŚCI OD STANÓW MAGAZYNOWYCH.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Rewelacyjny stosunek jakości do ceny
  • Zaspokaja wszystkie codzienne potrzeby
  • Idealnie nadaje się dla wszystkich, którzy chcą zyskać masę mięśniową

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Pakiet Bulk Up

Wybierz obrazek

Pakiet Bulk Up