Rugby Pack

13 Lat Myprotein | Wyprzedaż do 50% | 10% dla każdego, 15% gdy wydasz 300zł, 20% gdy wydasz 400zł | Kod: URODZINY

Impreza urodzinowa dobiega końca! Otrzymaj naqet 20% dodatkowego rabatu:

  • 10% dla każego
  • 15% gdy wydasz 300zł
  • 20% gdy wydasz 400zł

Oferta ważna do północy 29 Maja. Kod nie obejmuje Masła Orzechowego.

KUP TERAZ

308.95 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Ponieważ uprawiają jeden z najbardziej wymagających rodzajów sportu na świecie rugbyści muszą odznaczać się w równym stopniu szybkością, zręcznością i siłą - zespołem cech bardzo rzadko występujących w innych dyscyplinach.

Produkt Rugby Pack łączy w sobie 3 produkty opracowane z myślą o tym, by organizmy rugbystów mogły sprostać wysokim wymaganiom, jakie im stawiane. Włączyliśmy preparat regeneracyjny ,,wszystko w jednym'' Hurricane Evo, jak również Tribulus Pro (buzdyganek) i jednowodną kreatyną, by umożliwić osiągnięcie szczytowej formy.

Hurricane Evo (o smaku mięty czekoladowej, w woreczku, 1,8kg) najwyższej klasy preparat ,,wszystko w jednym'' opracowany z myślą o wspomaganiu zysku siły i rozmiaru, a także wspomagania regeneracji po wysiłku. Ten preparat, zawierający jedyną w swoim rodzaju mieszankę białek, węglowodanów, kreatyny, aminokwasów, jak również HMB (kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy), dostarcza kluczowych składników, jakich potrzebuje Twój organizm w okresach intensywnego wysiłku.

Jednowodna kreatyna (w woreczku, 250g) ma udowodnione działanie zwiększające siłę i wzrost; stwierdzono także, że skraca zarówno czas regeneracji ogólnej, jak i regeneracji w przerwach między intensywnym wysiłkiem.

Tribulus Pro (90 kapsuł w opakowaniu) może podnosić poziom związków wzrostu w celu regeneracji i wzrostu mięśni. Tribulus Pro charakteryzuje się aż 95% zawartością saponiny w 300mg kapsule.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 3 najwyższej klasy produkty dla rugbistów
  • Zwiększona siła
  • Szybka regeneracja

Zalecane stosowanie

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Rugby Pack

Wybierz obrazek

Rugby Pack