T- Booster Pack

13 Lat Myprotein | Darmowa Dostawa na KAŻDE zamówienie! Użyj kodu: DOSTAWA

Dzień Darmowej dostawy na każde zamówienie - 13 urodziny Myprotein.

Oferta ważna do północy 25 Maja 2017

KUP TERAZ

317.91 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Produkt T-Booster Pack to 3 najwyższej klasy produkty opracowane z myślą o tym, by pomóc Ci osiągnąć zaplanowane zyski mięśni. Włączyliśmy naszą formułę wiodącą T-Matrix z kwasem asparaginowym i glukonianem kreatyny, aby wytworzyć współdziałającą mieszankę produktów wspomagającą zwiększanie poziomu związków wzrostu oraz zasoby szybko dostępnej energii.

T-Matrix (bezsmakowy, 180 kapsuł w paczce) to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów wspomagających wzrost tkanki, jakie pojawiły się na rynku, a który łączy w sobie kilka z najbardziej fascynujących dostępnych składników. Zapewniając nieporównywalne zyski mięśniowe może pomóc Ci przejść na wyższy poziom.

Kwas asparaginowy (w woreczku, 250g) to aminokwas, który produkowany jest przede wszystkim w przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Odgrywa ważną rolę w wytrwarzaniu związków mająych związek z libido i wzrostem tkanki.

Glukonian kreatyny (zawartość 250g w woreczku) to molekuła kreatyny powiązana z molekułą glukozy. Powstała w ten sposób forma kreatyny jest pochłaniana w podobny sposób jak glukoza, dzięki czemu zwiększa się ilość kreatyny, jaka dociera do Twoich mięśni, co zwiększa korzyści, jakie z reguły płyną z używania kreatyny.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 3 produkty najwyższej jakości
  • Poprawiają poziom związków wzrostu
  • Zwiększają zasoby szybkodostępnej energii

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

T- Booster Pack

Wybierz obrazek

T- Booster Pack