• Gluten Free

    Gluten Free

Cardio Vitality

Dla zdrowego, aktywnego serca*

Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
139.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Cardio t o nasza zaawansowana formuła zawierająca wysoki poziom omega-3 w celu wspomagania prawidłowego funkcjonowania serca i wszystkich ważnych czynników ciśnienia krwi oraz monakoliny K, która pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.*

Choroba niedokrwienna serca jest najczęstszą przyczyną zgonów w Wielkiej Brytanii *, więc niezależnie od tego, jak bardzo jesteś aktywna, ważne jest dbanie o swoje serce. Cardio oferuje wygodny i niezawodny sposób na to - każdego dnia.

Jakie są kluczowe korzyści z zażywania kapsułek Cardio?

Każda zalecana dzienna dawka zawiera 3g kwasów tłuszczowych Omega-3 EPA i DHA, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, utrzymania normalnego ciśnienia krwi i utrzymania prawidłowego stężenia triglicerydów we krwi.*

Cardio dostarcza również 10 mg monakoli K, co przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu cholesterolu we krwi.

Zawarliśmy także wiele minerałów, takich jak wapń, co przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz chrom z uwagi na jego zdolność do utrzymania normalnego poziomu glukozy we krwi .*

Dla kogo są odpowiednie kapsułki Cardio?

Nasza skuteczna formuła ma pomóc w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami współczesnego człowieka, co pozwala być w najlepszej formie bez względu na wiek.

 

* EPA i DHA przyczyniają się do normalnej funkcji serca. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 250 mg DHA + EPA.

*DHA i EPA przyczyniają się do utrzymania normalnego ciśnienia krwi. Ten korzystny efekt uzyskuje się dzięki dziennemu spożyciu 3 g EPA i DHA. Nie należy przekraczać dziennego łącznego spożycia 5 g EPA i DHA.

*Monacolin K z fermentowanego czerwonego ryżu przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu cholesterolu we krwi. Ten korzystny efekt uzyskuje się przy codziennym spożyciu 10 mg monakolinolu K z fermentowanych produktów.

*DHA i EPA przyczyniają się do utrzymania normalnych poziomów trójglicerydów we krwi. Ten korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 2 g EPA i DHA. Nie należy przekraczać dziennego łącznego spożycia 5 g EPA i DHA.

* Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi

* Chrom przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu glukozy we krwi

* Dane zaczerpnięte z: https://www.nhs.uk/conditions/coronary-heart-disease/Pages/Introduction.aspx and https://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs317/en/

 

Należy pamiętać, że etykieta na tym produkcie jest dostarczona w języku angielskim jako minimum. Francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, duński, szwedzki, fiński mogą również występować na poszczególnych produktach.

Główne zalety

  • Pomaga aktywnym mężczyznom utrzymać zdrowe serce
  • DHA i EPA utrzymują prawidłowe, normalne ciśnienie krwi i prawidłowe stężenie triglicerydów we krwi
  • Monacolin K przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu cholesterolu we krwi

Zalecane stosowanie

Zażywać 4 kapsułki dziennie, 2 rano i 2 wieczorem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Nie nadaje się dla wegetarian. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Składniki

Olej Rybny (57%) (Olej Rybny, Mieszanka tokoferoli), Kapsułka(Substancja żelująca (Żelatyna bydlęca), Substancja utrzymująca wilgotność (Glicerol), Środek zagęszczający (Wosk pszczeli), Fermentowany czerwony ryż (5%), Wapń (Węglan wapnia), Emulgatory (Lecytyna słonecznikowa), Barwnik (Tlenek żelaza, Wodorotlenek żelaza), Chrom (Pikolinian chromu)

W przypadku alergenów spójrz na składniki, które zostały pogrubione. Wyprodukowano w fabryce, która przetwarza orzechy.

Informacje odżywcze

WIelkość porcji -4 kapsułki dziennie

Ilość porcji w opakowaniu: 30 (120 kapsułek), 60 (240 kapsułek)

Składniki odżywcze

  W dziennej porcji
Wapń 120 mg (15% RI*)
Chrom 6 µg (15% RI*)

* Zalecane spożycie dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Active Ingredients

  W dzienniej porcji
Olej rybny 4292 mg
  Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 1284 mg
  Kwas eikozapentaenowy (EPA) 1716 mg
monakolina K 10 mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Cardio Vitality

Wybierz obrazek

Cardio Vitality
Back to top