Dodano

Przepraszamy, wygląda na to, że wystąpił błąd. Prosimy spróbuj ponownie.

Ilość:

Suma cząstkowa: ( produktów w koszyku)

Oferta
Creastorm

Creastorm

 • Wegetariańskie
 • Wegańskie
 • Bezglutenowe
PLN

Dostań Dzisiaj Do 35% Zniżki + Tajemniczy Prezent! | Użyj kodu: TAJEMNICA

Podwójna tajemnica!
 
To będzie Twój szczęśliwy dzień? Nigdy się nie przekonasz, jeżeli nie spróbujesz...

Dzisiaj nagradzamy każdego, kto zrobi zakupy za minimum 299zl, automatycznie dodając do zamówienia tajemniczyprezent. Sprawdź co dostaniesz zupełnie za darmo! Na pewno tego nie pożałujesz! Wartość Prezentu wynosi od 21zl, aż do 125zl.

Użyj kodu: TAJEMNICA
 
Akcja promocyjna trwa do północy 24 czerwca 1018 r. lub do wyczerpania promocyjnych zasobów. Do zamówienia może zostać użyty tylko jeden kod rabatowy. Maksymalna zniżka wynosi 425PLN. Kody promocyjne nie mają zastosowania do produktów, które zostały już przecenione.
Kupuj Teraz

Wyprzedano

 • Informacje o produkcie

  Creastorm® to zaawansowany preparat zawierający kreatynę, opracowany naukowo z myślą o zwiększeniu wytwarzania ATP i osiąnięciu wyższego poziomu treningowego. Wykazano, że kreatyna jednowodna korzystnie oddziałuje na siłę, wytrzymałość i masę mięśniową, zaś Creastorm® łączy w sobie szereg wiele współdziałających składników, które zwiększają efekt, jaki kreatyna wywiera na organizm.

  Creastorm® zawiera Creapure®, kreatynę jednowodną, znaną na całym świecie z najwyższej jakości, czystości i skuteczności. Udowodniono, że dodatek dekstrozy do kreatyny zwiększa ilość kreatyny, która trafia do pracujących mięśni, co wpływa na poprawę ogólnych wyników. W celu zwiększenia tempa wchłaniania dodaliśmy także szereg innych starannie dobranych składników, jak L-glicyna czy kwas liponowy.

  Ponieważ ATP jest tak ważnym czynnikiem w wytwarzaniu siły przy opracowywaniu Creastorm® kierowaliśmy się zamiarem zwiększenia zdolności organizmu do wytwarzania tego pełnego mocy paliwa. Zarówno D ryboza, jak i cytrynian magnezu charakteryzują się udowodnionym działaniem zwiększającym produkcję ATP, co pozwala ćwiczyć ciężej przez dłuższy czas. Creastorm® zawiera także taurynę, która wspomaga transport ważnych składników odżywczych do pracujących mięśni. Dzięki temu odpowiednie dostawy glukozy i aminokwasów zabezpieczają dodatkową energię.

  Wreszcie, w przeciwieństwie do zwykłej kreatyny, produkt Creastorm® jest dostępny w wersji tropikalnej, co ułatwia spożycie i powoduje, że napój jest bardziej odświeżający.

  Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

  Główne zalety
  • Zwiększa ilość przyjmowanej kreatyny
  • Pomaga osiągnąć większą siłę, wytrzymałość, i masę mięśniową.
  • Zwiększa wytwarzanie ATP
 • Zalecane stosowanie

  Faza przygotowania (dni 1-5): wsypać nieco ponad pół łyżeczki (29g) do 250ml wody. Spożyć jedną porcję rano i jedną na 30 minut przed treningiem. W dni beztreningowe należy stosować o tej samej porze, co w treningowe.

  Faza utrzymania (dni 6-40): wsypać nieco ponad połowę łyżki (29g) do 250 ml wody. Spożyć jedną porcję na 30 minut przed treningiem. W dni beztreningowe spożyć o tej samej porze, co w treningowe.

  Creastorm® zapewnia 40 dniowy cykl.

 • Składniki

  Dekstroza, Creapure®, cytrynian magnezu, D ryboza, aromat tropikalny (zawiera aromat i kwas cytrynowy), tauryna, L glicyna, kwas jabłkowy, kwas liponowy (ALA), sukraloza, aromat, barwnik (żółcień spożywcza).

 • Informacje odżywcze

  Zawartość w 29g:
  energia: 261,4kJ
  energia: 62,5kcal
  Śladowe ilości białek
  węglowodany: 13,3g
  Śladowe ilości tłuszczu

  29g zawiera także:
  Creapure®: 5g
  cytrynian magnezu: 1,3g
  D ryboza: 2g
  tauryna: 1g
  L-glicyna: 800mg
  jabłczan potasu: 800mg
  ALA: 50mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Klienci, którzy kupili ten artykuł, zakupili ponadto również:

Bedtime Extreme

5.0 1
 • Wegetariańskie
 • Bezglutenowe
od 119.00 zł
Back to top