• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Creastorm

25% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE | Kod: CALE25

Wybierz swoje ulubione produkty i użyj kodu, żeby zaoszczędzić 25% na całe zamówienie.

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
139.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Creastorm® to zaawansowany preparat zawierający kreatynę, opracowany naukowo z myślą o zwiększeniu wytwarzania ATP i osiąnięciu wyższego poziomu treningowego. Wykazano, że kreatyna jednowodna korzystnie oddziałuje na siłę, wytrzymałość i masę mięśniową, zaś Creastorm® łączy w sobie szereg wiele współdziałających składników, które zwiększają efekt, jaki kreatyna wywiera na organizm.

Creastorm® zawiera Creapure®, kreatynę jednowodną, znaną na całym świecie z najwyższej jakości, czystości i skuteczności. Udowodniono, że dodatek dekstrozy do kreatyny zwiększa ilość kreatyny, która trafia do pracujących mięśni, co wpływa na poprawę ogólnych wyników. W celu zwiększenia tempa wchłaniania dodaliśmy także szereg innych starannie dobranych składników, jak L-glicyna czy kwas liponowy.

Ponieważ ATP jest tak ważnym czynnikiem w wytwarzaniu siły przy opracowywaniu Creastorm® kierowaliśmy się zamiarem zwiększenia zdolności organizmu do wytwarzania tego pełnego mocy paliwa. Zarówno D ryboza, jak i cytrynian magnezu charakteryzują się udowodnionym działaniem zwiększającym produkcję ATP, co pozwala ćwiczyć ciężej przez dłuższy czas. Creastorm® zawiera także taurynę, która wspomaga transport ważnych składników odżywczych do pracujących mięśni. Dzięki temu odpowiednie dostawy glukozy i aminokwasów zabezpieczają dodatkową energię.

Wreszcie, w przeciwieństwie do zwykłej kreatyny, produkt Creastorm® jest dostępny w wersji tropikalnej, co ułatwia spożycie i powoduje, że napój jest bardziej odświeżający.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Zwiększa ilość przyjmowanej kreatyny
 • Pomaga osiągnąć większą siłę, wytrzymałość, i masę mięśniową.
 • Zwiększa wytwarzanie ATP

Zalecane stosowanie

Faza przygotowania (dni 1-5): wsypać nieco ponad pół łyżeczki (29g) do 250ml wody. Spożyć jedną porcję rano i jedną na 30 minut przed treningiem. W dni beztreningowe należy stosować o tej samej porze, co w treningowe.

Faza utrzymania (dni 6-40): wsypać nieco ponad połowę łyżki (29g) do 250 ml wody. Spożyć jedną porcję na 30 minut przed treningiem. W dni beztreningowe spożyć o tej samej porze, co w treningowe.

Creastorm® zapewnia 40 dniowy cykl.

Składniki

Dekstroza, Creapure®, cytrynian magnezu, D ryboza, aromat tropikalny (zawiera aromat i kwas cytrynowy), tauryna, L glicyna, kwas jabłkowy, kwas liponowy (ALA), sukraloza, aromat, barwnik (żółcień spożywcza).

Informacje odżywcze

Zawartość w 29g:
energia: 261,4kJ
energia: 62,5kcal
Śladowe ilości białek
węglowodany: 13,3g
Śladowe ilości tłuszczu

29g zawiera także:
Creapure®: 5g
cytrynian magnezu: 1,3g
D ryboza: 2g
tauryna: 1g
L-glicyna: 800mg
jabłczan potasu: 800mg
ALA: 50mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Creastorm

Wybierz obrazek

Creastorm
Back to top