Smak
Opakowanie
Ilość

30% Rabatu na 30 Najpopularniejszych Produktów | Kod: DEALPL

Oferta Weekendowa30% Zniżki na 30 Produktów z kodem: DEALPL

Szykujesz się już na Lato? Szykuj się z nami! Tylko w ten weekend możesz dostać od nas 30% rabatu na 30 najpopularniejszych produktów. 
Nie zapomnij, że gdy Twoje zakupy przekroczą 260zł za przesyłkę płacimy my!

KUP TERAZ

29.00

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Co to jest OMEGA 3 ?

Omega 3 to niezbędny kwas tłuszczowy pozyskiwany z oleju z ryb. Kwasy tłuszczowe stanowią podstawę tłuszczy i olejów, i są konieczne dla zdrowia ogólnego i dobrego samopoczucia. Są niezbędne dla ludzkiego ciała, ponieważ stanowią składnik każdej żywej komówki w organizmie. Niezbędne kwasy tłuszczowe są konieczne dla odbudowy istniejących komórek oraz wytwarzania nowych. Niezbędne kwasy tłuszczowe składają się z EPA (kwasu eikozapentaenowego) oraz DHA (kwasu dokozaheksaenoenowego), długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, których korzystne działanie dla zdrowia zostało udowodnione.

zastosowanie OMEGA 3

W szeregu badań wykazano, że olej z ryb może obniżać ryzyko choroby serca oraz wystąpienia udaru, jak również łagodzić przebieg depresji. Najnowsze badania wykazały również, że niezbędne kwasy tłuszczowe mogą kierować glukozę (z przetrawionych węglowodanów) do magazynowania glikogenu, w tym samym czasie kierując inne kwasy tłuszczowe w organizmie zdala od syntezy triglicerydów (magazynowanie tłuszczu) i w kierunku utleniania kwasów tłuszczowych. Mówiąc jaśniej niezbędne kwasy tłuszczowe zdają się konserwować węglowodany równocześnie spalając tłuszcz.

Nasz omega 3 zawiera metale ciężkie w ilości maksymalnie 0,1 części na milion.

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Korzystnie działa na zdrowie ogólne i samopoczucie
  • 18% EPA / 12% DHA
  • Pomaga zwalczać choroby serca

Zalecane stosowanie

Zalecamy spożywać 2 żel kremy 1-3 razy na dzień z posiłkami.

Wielkość porcji: 2 żel kremy

Ilość porcji w opakowaniu zawierającym 90 żel kremów: 45
Ilość porcji na opakowanie zawierające 250 żel kremów: 125
Ilość porcji na opakowanie zawierające 1000 żel kremów: 500
Ilość porcji na opakowanie zawierające 5000 żel kremów: 2500

Uwaga: mogą nastąpić naturalne zmiany barwy.

Składniki

Olej rybny Omega 3 (18% EPA, 12% DHA), żel-krem (żelatyna, gliceryna), woda oczyszczone, witamina E (DL-octan tokoferolu).

Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi, ani laktozy. Nie dodano soli (chlorku sodu) ani cukru. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (2 żel-kremy):
EPA (18%): 360mg
DHA (12%): 240mg

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych , wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

4.00

4.0

(2 Recenzje od klientów)

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro
Sortuj według

Polecam

Ogółem:

4

Kwasy tłuszczowe omega od Myprotein pachną mocno rybą, jednak po rozpoczęciu stosowania mogę powiedzieć, że pewne efekty da się zauważyć. Poprawiona koncentracja i pamięć to spory plus.

16 July 2016 przez #1 Recenzent miesiąca

Czy recenzja była pomocna?

Polecam

Ogółem:

4

Kwasy tłuszczowe omega od Myprotein pachną mocno rybą, jednak po rozpoczęciu stosowania mogę powiedzieć, że pewne efekty da się zauważyć. Poprawiona koncentracja i pamięć to spory plus.

16 July 2016 przez #1 Recenzent miesiąca

Czy recenzja była pomocna?

Omega 3

Wybierz obrazek

Omega 3