• wegetariański

    wegetariański

Myprotein RTS Impact Whey Protein (Sample)

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
9.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Nasz produkt Impact Whey Protein® ,,ready to shake'' (RTS) został opracowany jako szybka i wygodna metoda spożycia Twojego ulubionego suplementu białkowego.

Nasz produkt Impact Whey Protein® to bogate źródło koncentratu białka serwatkowego z wegetariańskiego słodkiego sera, pochodzącego prosto od najlepszych na świecie producentów białka serwatkowego. Koncentrat białka serwatkowego zawiera dużą zawartość aminokwasów zarówno endogennych, jak i egzogennych, i odznacza się najwyższą wartością biologiczną ze wszystkich znanych białek.

Proces wytwarzania opiera się na jedynym w swoim rodzaju połączeniu technologii filtracji membranowej oraz suszenia w niskiej temperaturze i niskim ciśnieniu. W ten sposób zapewniony jest łagodny rozdział oraz koncentracja białka, jak również utrzymanie jego naturalnej funkcji i wysokiej wartości odżywczej, co pozwala na otrzymanie wysokiej jakości koncentratu białek serwatkowych.

Nasz produkt Impact Whey Protein® dostarcza ponad 82g białka w 100g (masy suchej), odznacza się niską zawartością tłuszczu i laktozy, oraz wysoką zawartością wapnia. Nasze białko to znakomite źródło niezbędnych aminokwasów. Charakteryzuje się jedną z największych koncentracji aminokwasów rozgałęzionych wśród naturalnych białek.

Identyfikowalność to kluczowy aspekt naszych procedur kontroli jakości. Blisko współpracujemy z wiodącymi producentami serwatki na świecie, by mieć o ich procesach wytwarzania białka pełną wiedzę i móc im zaufać.

Udział poszczególnych białek przedstawia się następująco: 44% beta laktoglobulina, 17% alfa-laktoalbumina, 1,5% albumina surowicy bydlęcej, 8% immunoglobuliny G, 0,5% laktoferyna, 26% glikomakropeptyd

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Nasze najbardziej popularne białko
  • Ponad 80% białka w porcji
  • Rewelacyjny profil aminokwasowy
  • Idealnie nadaje się do rozwoju i regeneracji tkanki
  • Wygodny i łatwy w użyciu produkt 'ready to shake'

Zalecane stosowanie

Wlać wody, soku lub mleka. Butelka powinna być pełna w 1/2 lub 1/3. Wstrząsnąć porządnie i spożyć. By uzyskać rzadszy napój dodać więcej płynu, zaś by uzyskać gęstszy napój dodać mniej płynu. Zalecamy stosować 1-3 razy na dzień, bądź kiedy zachodzi potrzeba.

Składniki

Ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki, proszek kakaowy (jedynie wersje o smaku czekoladowym), substancja smakowa, emulgator (lecytyna sojowa), barwnik (czerwień buraczana [tylko wersja o smaku truskawkowym]), substancja słodząca (sukraloza).

Informacje odżywcze

Zawartość w 50g:
energia: 196,6 kcal
energia: 828,3 kJ
białko (masa sucha): 41,0g
białko (masa rzeczywista): 39,3g
tłuszcz: 3,5g
węglowodany: 3,0g
wapń: 250,0mg

Zwracamy uwagę, że informacje odżywcze opracowano w oparciu o wersję bezsmakową. W przypadku większości wersji smakowych zawartość białka będzie niższa o ok. 3%, zaś w przypadku wersji czekoladowej o ok. 8%, z uwagi na dodatek kakao.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Myprotein RTS Impact Whey Protein (Sample)

Wybierz obrazek

Myprotein RTS Impact Whey Protein (Sample)
Back to top